Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Chrelefs

Member
Μηνύματα
64
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΝΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Αν διαβασεις απο τις αντιστοιχες συζητησεις εδω, θα βρεις πολλες προτασεις για τα παντα. Ειναι αγαπημενο μερος και οι φιλοι εδω ειναι πολυ κατατοπιστικοι. Θα σου προτεινα μονο επειδη εχεις μικρα παιδια να ριξεις μια ματια στα hop on -hop of για να δειτε πιο ξεκουραστα την πολη. Ισως αν το χρησιμοποιησετε για μια μερα, να παρετε πιο ανετη γευση, σταματωντας οπου θελετε για οσο θελετε.
 

lkdr1977

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Αν διαβασεις απο τις αντιστοιχες συζητησεις εδω, θα βρεις πολλες προτασεις για τα παντα. Ειναι αγαπημενο μερος και οι φιλοι εδω ειναι πολυ κατατοπιστικοι. Θα σου προτεινα μονο επειδη εχεις μικρα παιδια να ριξεις μια ματια στα hop on -hop of για να δειτε πιο ξεκουραστα την πολη. Ισως αν το χρησιμοποιησετε για μια μερα, να παρετε πιο ανετη γευση, σταματωντας οπου θελετε για οσο θελετε.
Ευχαριστω πολυ!!!!!
 

axil

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα θα είμαστε 2 άτομα στις 24/3 Ρώμη. Υπάρχει κάποιος να ενδιαφέρεται για ξενάγηση στο Βατικανό αυτήν την ημερομηνια?
και εμείς είμαστε 5 άτομα και ενδιαφερόμαστε για 23-24 ΜΑρτίου. Ενδιαφερόμαστε να μοιραστούμε την ξενάγηση μαζί σας

Και εμείς θα είμαστε στις 24/3 Ρώμη. Είμαστε 4 άτομα. Έχω επικοινωνήσει με την ξεναγό για την οποία μιλάνε οι προηγούμενοι στο fb και περιμένω απάντηση. Θα ήταν καλό να μπορούσαμε να μοιραστούμε το κόστος...

και εμείς είμαστε 5 άτομα και ενδιαφερόμαστε για 23-24 ΜΑρτίου. Ενδιαφερόμαστε να μοιραστούμε την ξενάγηση μαζί σας
 

stavros.cy

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα θα ηθελα να μάθω αν ισχύει η δωρεαν εισοδος στα Καπέλα Σιξτίνα & Μουσεία του Βατικανού, στο Villa & Galleria Borghese και στο Κολοσσαίο που ανηκουν στη unesco με τη καρτα της unesco. Εχω ταξιδεψει και στην Κωνσταντινουπολη και εκει μπηκα σε πολλα μουσεια δωρεάν οπως και στη Αγια Σοφία δειχνοντας την καρτα μέλους!
 

giorgosfats

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Καλησπέρα,τελικά θα είμαστε 11/3-15/3 στη Ρώμη,τέσσερα άτομα κι ενδιαφερόμαστε για ξενάγηση στο Βατικανό.Είναι κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο μήπως και βρούμε κάτι και μειώσουμε το κόστος;
 

axil

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
είμαστε αλλη ημερομηνία, να περάσετε καλά

Καλησπέρα,τελικά θα είμαστε 11/3-15/3 στη Ρώμη,τέσσερα άτομα κι ενδιαφερόμαστε για ξενάγηση στο Βατικανό.Είναι κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο μήπως και βρούμε κάτι και μειώσουμε το κόστος;
 

giorgosfats

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Έχω ήδη μιλήσει με μια κοπέλα που τη βρήκα από τη σελίδα της στο φέις και μου είπε 150 ευρώ τιμή ξενάγησης στο Βατικανό.
https://el-gr.facebook.com/ΞΕΝΑΓΟΣ-ΡΩΜΗ-Μαρία-Ταμουρίδου-184919561583553/
Αν κάποιος έχει πληροφορίες και για κάποιον άλλον παρακαλώ ας τις μοιραστεί μ
αζί μου.
Αν έχεις βρει κάτι πάντως θα συμμετείχαμε σίγουρα για τις ημερομηνίες που έχεις βάλει...

είμαστε αλλη ημερομηνία, να περάσετε καλά
ευχαριστώ πολύ.Κι εσείς το ίδιο...
 
Last edited by a moderator:

Dimitris1990

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Θα παω Ρώμη με την κοπέλα μου τον Απρίλη για 5 μέρες. Θελουμε ενα ξενοδοχείο να ειναι κοντά στο κέντρο της Ρώμης το οποίο να εχει τα απαραίτητα όχι κατι ιδιαίτερο. (Να κοιμόμαστε να κανουμε ενα μπάνιο και να ειναι ασφαλής η περιοχή. ). Εγω δει το παρακάτω ξενοδοχείο.υπαρχει κάποια ενημέρωση η εμπειρία αν ειναι καλό;;; http://www.budgetplaces.com/el/offe..._content=localuniversal&utm_campaign=HotelAds
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Εγω δει το παρακάτω ξενοδοχείο.υπαρχει κάποια ενημέρωση η εμπειρία αν ειναι καλό;;; http://www.budgetplaces.com/el/offe..._content=localuniversal&utm_campaign=HotelAds
Την περιοχή δεν τη λες κεντρική και το ξενοδοχείο δεν έχει καλές κριτικές (και κομψά το θέτω).
Δες λίγο και το παρακάτω βίντεο:
 

Dimitris1990

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Την περιοχή δεν τη λες κεντρική και το ξενοδοχείο δεν έχει καλές κριτικές (και κομψά το θέτω).
Δες λίγο και το παρακάτω βίντεο:
Θα μπορούσατε να μου προτείνεται κάποιο άλλο. Απλα το μπατζετ ειναι λίγο περιορισμένο. Διαθέτουμε 400 ευρω για ενα δίκλινο για 5 μέρες
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Θα μπορούσατε να μου προτείνεται κάποιο άλλο. Απλα το μπατζετ ειναι λίγο περιορισμένο. Διαθέτουμε 400 ευρω για ενα δίκλινο για 5 μέρες
Το booking.com το γνωρίζεις;...πήγαινε στην σελίδα του και βάλε τις ημέρες που θέλεις και επίσης βάλε φίλτρα,για κέντρο πόλης και τα χρήματα που θέλεις.Στην τιμή που θέλεις οι επίλογες σου μάλλον θα είναι κοντά στον σταθμό,Termini(κοίτα καλύτερα στην πάνω μεριά)η κοντά στο Βατικανό...Δες τα και ρώτα πάλι...
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Δες και το Residence Europa. Δεν είναι ακριβώς ξενοδοχείο αλλά σαν apartment. Κλείσαμε απο το σαητ τους και και έμεινα τρομερά ικανοποιημρένος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom