Ιταλία Ρώμη, Ρώμη! Κάθε φορά... τρέχω να σε δω και δε σε... προλαβαίνω! Ατελείωτη!

Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Ιταλίας
Romantic woman είναι απολαυστική η περιγραφή σου για τη Ρώμη! Εμείς έχουμε κλείσει να πάμε τον Απρίλιο και θα μείνουμε όπως κι εσύ στο Ambasciatori Palace! Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν έμεινες ευχαριστημένη από το ξενοδοχείο. Δωμάτια, καθαριότητα, πρωινό;
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σ ευχαριστώ!τον Απρίλιο χμ...αρκετοί θα πάμε τότε(δε θα μείνω όμως εκεί).
Λοιπόν τι να πω για το ξενοδοχείο...μου βάζεις δύσκολα,νομίζω ότι η θέση του κυρίως δικαιολογεί την τιμή του,θέλω να πώ ακριβό γι αυτά που"προσφέρει"γι αυτό που είναι,θα το κατέτασσα σε τετράστερο παρά σε πεντάστερο....,
οκ το κτίριο παλιό αρχοντικό απ έξω,σου βγάζει αυτή την κομψότητα και την αρχοντιά και μέσα,έχει ένα μικρό λόμπυ-μπάρ που είχε πιανίστα τότε,
τα δωμάτια όμως με έπιπλα παλιά,μια ανακαίνιση την θέλει..,ευρύχωρα ωστόσο,το πρωινό(δε θυμάμαι ακριβώς να σου πω)μιά χαρά νομίζω.
Γενικώς όμως τα ξενοδ στη Ρώμη τα περισσότερα είναι σε"παλιά"η μικρά κτίρια....

Καλά να περάσετε!
 

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
Όμορφη η ιστορία σου Romantic woman!!!Μακάρι να τα περάσω και γώ εξίσου όμορφα στο τριημεράκι μου στη Ρώμη σε 2 εβδομάδες...Ανυπομονώ!!!
 

mairi5

Member
Μηνύματα
66
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Αγιος Δομινικος
Στην Ρώμη θα περάσεις σίγουρα τέλεια,χωρίς αμφιβολία
 

barbie@ant

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
φεύγω και εγώ στις 18/12 για 3 μέρες για Ρωμη. έχω κλείσει ένα ξενοδοχείο αλλά νομίζω είναι μακρυά από το κέντρο... είναι το donatello Via Di Porta Maggiore 83, Rome, 00185. θα μπορουσε καποιος να μου δωσει πληροφοριες για ποια μμμ να χρησιμοποιησω...θα ειναι λιγες οι μερες μου στην ρωμη και θελω να δω οσα ποιο πολλα μπορω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
φεύγω και εγώ στις 18/12 για 3 μέρες για Ρωμη. έχω κλείσει ένα ξενοδοχείο αλλά νομίζω είναι μακρυά από το κέντρο... είναι το donatello Via Di Porta Maggiore 83, Rome, 00185. θα μπορουσε καποιος να μου δωσει πληροφοριες για ποια μμμ να χρησιμοποιησω...θα ειναι λιγες οι μερες μου στην ρωμη και θελω να δω οσα ποιο πολλα μπορω...
η αναζήτηση πληροφοριών γίνεται σε άλλα θέματα. εδώ είναι ταξιδιωτική ιστορία άλλου μέλους. βαλε την ερώτησή σου στη σωστή ενότητα να τη δούν περισσότεροι και να πάρεις κ περισσότερες απαντήσεις.
 

barbie@ant

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
η αναζήτηση πληροφοριών γίνεται σε άλλα θέματα. εδώ είναι ταξιδιωτική ιστορία άλλου μέλους. βαλε την ερώτησή σου στη σωστή ενότητα να τη δούν περισσότεροι και να πάρεις κ περισσότερες απαντήσεις.


εχεις δικιο...μηπως μπορεις να με βοηθησεις γιατι δεν ξερω που και πως να το βαλω καπου αλλου...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392

M@RiLou

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά στη Ρώμη φέτος το καλοκαίρι. Έχοντας κοιτάξει τις ιστορίες, αλλα και από γενικότερο ψάξιμο λέω να κλείσω ξενοδοχείο κοντά στο σταθμό Termini επειδή με βολεύει οικονομικά. Πιστεύετε ότι θα είναι βολικό για να δω τα αξιοθέατα της πόλης?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά στη Ρώμη φέτος το καλοκαίρι. Έχοντας κοιτάξει τις ιστορίες, αλλα και από γενικότερο ψάξιμο λέω να κλείσω ξενοδοχείο κοντά στο σταθμό Termini επειδή με βολεύει οικονομικά. Πιστεύετε ότι θα είναι βολικό για να δω τα αξιοθέατα της πόλης?
Aπο'κει περνανε τα περισσοτερα λεωφορεια για ολα τα αξιοθεατα και οι δυο γραμμες του μετρο, μια χαρα μου φαινεται απ'αυτη την αποψη αλλα ψαξε ακομα μηπως βρεις κατι οικονομικα πιο κεντρικα, δεν ειναι ακριβα τα ξενοδοχεια.
 

M@RiLou

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Aπο'κει περνανε τα περισσοτερα λεωφορεια για ολα τα αξιοθεατα και οι δυο γραμμες του μετρο, μια χαρα μου φαινεται απ'αυτη την αποψη αλλα ψαξε ακομα μηπως βρεις κατι οικονομικα πιο κεντρικα, δεν ειναι ακριβα τα ξενοδοχεια.
Πιο κεντρικά εννοείς spagna και via veneto?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom