Ιταλία Ρώμη, Ρώμη! Κάθε φορά... τρέχω να σε δω και δε σε... προλαβαίνω! Ατελείωτη!

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Trevi, Spagna ναι. Και στο Campo de fiori που εμεινα εγω μ'αρεσε πολυ. Γιατι ειχα και Τραστεβερε κοντα και διαφορα αλλα βεβαια.
 

chrkor7

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
καλησπερα σκοπευω να κανω ενα ταξιδι για ρωμη τελος του μηνα τα εισιτηρια τα βρηκα αλλα εχω ενα θεμα με το ξενοδοχειο..υπαρχει καποια προταση ενδιαφερομαι για το κεντρο της πολης....βοηθεια
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
καλησπερα σκοπευω να κανω ενα ταξιδι για ρωμη τελος του μηνα τα εισιτηρια τα βρηκα αλλα εχω ενα θεμα με το ξενοδοχειο..υπαρχει καποια προταση ενδιαφερομαι για το κεντρο της πολης....βοηθεια
Υπάρχουν πάρα πολλά θέματα σχετικά με αυτό το ζήτημα με αρκετές προτάσεις. Δοκίμασε να κάνεις αρχικά μία αναζήτηση, να δεις τι έχει ειπωθεί, κι αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο να ξαναρωτήσεις δίνοντας κάποιες παραπάνω πληροφορίες για να σε βοηθήσουμε.
 

vlasis18

Member
Μηνύματα
27
Likes
82
Μπράβο για την υπομονή σου να γράψεις τόσα πολλά για την επισκεψή σου. Σκέφτομαι να πάω το Νοέμβριο ξανά μετα από 15 χρόνια, μόνο που τώρα θα έχω μαζί και την οικογένεια με τις δύο κορούλες μου. Ανησυχώ για την αντοχή τους, αλλά που θα πάει θα προσαρμοστεί το πρόγραμμα καταλλήλως...
ευχαριστούμε οικογενειακώς για το νοητό ταξίδι που μας πρόσφερες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom