Ρώμη...

Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ωραία θα το κοιτάξω σίγουρα γιατί το NH αν και πολύ καλό από ότι είδα έβγαινε πολύ πιο ακριβά...Και γενικότερα τα ξενοδοχεία στην Ρώμη είναι ακριβά και πολλές φορές και χωρίς τις κατάλληλες προϋποθέσεις....
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εμείς κλείσαμε 2 μήνες πριν πάμε Ρώμη και ήταν πολύ ακριβά ειδικά στο κέντρο αλλά το δικό μας είχε πολύ καλή τιμή και επειδή τελευταίες μέρες κοιτούσα το booking για καμιά προσφορά express τώρα σου λέω οτι αν το είχα ακυρώσει θα το μετάνιωνα.

Α επίσης μας είπαν οτι επειδή το έχετε κλείσει απο booking μας έδωσε και δωρεάν wifi ενώ κανονικά το πλήρωνες.
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ωραία καλό αυτό...Ίσως κάποιο πιο φτηνό ξενοδοχείο εκεί κοντά στην περιοχή ξέρεις;Γιατί υπάρχει μία περίπτωση να πάω και με το αγόρι μου το καλοκαίρι και με εκείνον κοιτάμε ξενοδοχείο,εισιτήρια κτλ μην ξεφύγουμε πάνω από 350?...Μιας και στην Ελλάδα για καλοκαίρι οι τιμές έχουν ξεφύγει...Πάνε και τα εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού... :’(
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Άλλο ξενοδοχείο δεν ξέρω δυστυχώς.Πάντως εμείς δεν ξοδέψαμε και πάρα πολλά λεφτά τις μέρες που μείναμε.Όσο για την Ελλάδα πόσο δίκιο έχεις.Κι εμείς καλοκαίρι θα ξαναπάμε εξωτερικό γιατί εδώ είναι φωτιά και στο τέλος κανένας δεν θα ξαναπατήσει ούτε Έλληνας ούτε ξένος.
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Άσε η κατάσταση είναι τραγική βέβαια έχω σπίτι στην Ρόδο και μάλλον εκεί θα ξαναπάω αλλά έχουμε και αλλά τόσα ωραία μέρη που με τέτοιες τιμές μόνο με τα κιάλια τα κοιτάς....Τελοςπαντων σε ευχαριστώ σχετικά με Ρώμη θα.κοιτάξω και τις άλλες πληροφορίες που μου δώσατε και μόλις καταλήξω θα σας πω... :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μια ερωτηση.

Τη roma pass αν δεν την αγορασω online,μπορω να την παρω απο καποιο σημειο,σαν αυτα που περιγραφει στο site της καρτας(σταση μετρο,σημεια πληροφοριων για τουριστες,μουσεια κτλ κτλ κτλ).

Απο αυτα τα σημεια,θελει πολυ ωρα για να βγει ή την παιρνω αμεσως?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μια ερωτηση.

Τη roma pass αν δεν την αγορασω online,μπορω να την παρω απο καποιο σημειο,σαν αυτα που περιγραφει στο site της καρτας(σταση μετρο,σημεια πληροφοριων για τουριστες,μουσεια κτλ κτλ κτλ).

Απο αυτα τα σημεια,θελει πολυ ωρα για να βγει ή την παιρνω αμεσως?
Δεν πιστευω οτι σε αυτο το φορουμ δεν εχει κανενας την απαντηση...
Θα τρελαθω!

Μια μικρη βοηθεια μιας και στενευουν τα περιθωρια(πρεπει να αγορασω την καρτα 5 μερες νωριτερα,οταν το κανεις online).
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Δεν πιστευω οτι σε αυτο το φορουμ δεν εχει κανενας την απαντηση...
Θα τρελαθω!

Μια μικρη βοηθεια μιας και στενευουν τα περιθωρια(πρεπει να αγορασω την καρτα 5 μερες νωριτερα,οταν το κανεις online).
Εγώ την είχα αγοράσει από ένα γωνιακό ,περίπτερο ήταν ουσιαστικά, απέναντι απ,τον σταθμό Termini,δεν θυμάμαι σίγουρα να σου πω αν ηταν η οδός Via Giovanni Giolitti, 34 που λέει στιο site της,αλλά θα το δεις,έγραφε με μεγάλα γράματα πάνω στο περίπτερο Rοma Pass και στην δίνει αμέσως,απλά όταν την αγοράσεις γράψε μόνος σου το όνομά σου πάνω στο σημείο που το λέει.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
θα σου έλεγα τώρα κάτι :Ρ
Roma Pass
Το siteτο ξερω,και τα εχω διαβασει.

Απλα σκαλωσα,γιατι λεει οτι αν την κλεισεις online,μπορεις να την παραλαβεις μετα απο 5 μερες.
Και λεω κατσε να ρωτησω τι γινεται αν την παρω απο εκει.

Αμεσως εσυ:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom