Ρώμη...

Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Απογοητευμένη απ'τις τιμές για τα ελληνικά νησιά,σκέφτομαι να πάω με τον φίλο μου λίγες μέρες Ρώμη...Κοιτάω ξενοδοχείο κοντά στην στάση του μετρό Vittorio Emanuele,έχει μείνει προς τα εκεί κάποιος?Είναι ασφαλής περιοχή?Θα μπορούμε και βράδυ να κυκλοφορούμε άνετα?Επίσης αξίζει για καλοκαίρι η Ρώμη ή θα είναι νέκρα η πόλη?
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Απογοητευμένη απ'τις τιμές για τα ελληνικά νησιά,σκέφτομαι να πάω με τον φίλο μου λίγες μέρες Ρώμη...Κοιτάω ξενοδοχείο κοντά στην στάση του μετρό Vittorio Emanuele,έχει μείνει προς τα εκεί κάποιος?Είναι ασφαλής περιοχή?Θα μπορούμε και βράδυ να κυκλοφορούμε άνετα?Επίσης αξίζει για καλοκαίρι η Ρώμη ή θα είναι νέκρα η πόλη?
Εγώ είχα μείνει κοντά στη στάση Μanzoni του μετρό αλλά ουσιαστικά το ξενοδοχείο μας ισαπείχε και απο το Manzoni και απο το Vittorio Emanuele.Μια χαρά είναι η περιοχή,δεν θα νιώθεις καθόλου ανασφάλεια,ούτε καν το βράδυ.Πιστεύω πως καλοκαίρι θα γίνεται λίγο χαμός απο κόσμο,αφου είχε αρκετό τον Φεβρουάριο,σκέψου τι θα γίνεται τότε.Νέκρα σε καμία περίπτωση δεν θα είναι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom