Σέριφος Σέριφος ή Σίφνος;

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Πηγαίνετε σιφνο, προσφέρεται για νυχτερινή ζωή!μπαράκια όμως έχει στην Απολλωνία, όχι clubs, στα οποία γίνεται ο κακός χαμός!!!Είχαμε πάει Αύγουστο και δεν μπορούσες να περάσεις απο τον κόσμο!
 

kangoyras

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Σε ευχαριστώ πολύ και καλημέρα. Η αλήθεια είναι προς τα κει μάλλον είμαι και εγώ από οτι κατάλαβα είναι καλά. Σε ευχαριστώ και πάλι για το μηνυμά σου.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για νυχτερινη ζωη γιατι δεν πατε και Κρητη?
Σιφνο ειχα παει πριν χρονια βεβαια ..μπορει να εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα ...ειχε καλα μπαρακια ..αλλα λιγα ...δε νομιζω να ειναι τοσο...οσο ζητουν τα κοριτσια.
Μου φανηκε οτι ζητουν κατι περισσοτερο.
 

kangoyras

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
βασικά επειδή είναι άλλο το τόπικ δεν θέλω να το χαλάσω αλλα κρήτη έμενα 8 χρόνια και το εχω γυρίσει αρκετά και χειμώνα και καλοκαίρι-θεωρώ πλέον οτι ειμαι κρητικιά:clap: !!!
 

kangoyras

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Ναι ναι .. σαν σκεπτική παίζει και αυτό όντως ξέχασα να σου πω!!! σωστή σκεπτική!!!
 

AlexandraB

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας κι από μένα.

Διαβάζω πολύ καλά λόγια για τη Σίφνο, για όλα εκτός από τις παραλίες της. Οι απόψεις ποικίλλουν από "απλά ικανοποιητικές" ως "δεν πας στη Σίφνο για τις παραλίες της".

Είναι πράγματι έτσι; Θα πάω στη Σίφνο 25 Αυγούστου με τρεις ξένους φίλους και θα ήθελαν να μείνουν κοντά σε παραλία. Ποιά θα λέγατε ότι είναι η καλύτερη, Πλατύς Γιαλός, Βαθύ ή Φάρος; Ή κάποια άλλη;

Ή μήπως να διαλέξουμε κάτι άλλο όπως π.χ. Σέριφο ή Μήλο;
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.109
Ψηφίζω και εγώ Σίφνο με χίλια.Για όλους τους παραπάνω λόγους που είπαν τα παιδιά γιατί έχει ζωή και το βράδυ ποιοτική(καμία σχέση με τη Μύκονο),γιατί έχει μεν κόσμο αλλά όχι σχεδόν όλο τον κόσμο(όπως η Μύκονος),για την παραλία στις Καμάρες που παρόλο που είναι κοντά στο λιμάνι είναι πεντακάθαρη και δεν τη βαριόμουν ακόμα κι αν την επισκεφτόμουν συνέχεια και για την υπέροχη Απολλωνία το βράδυ.Ωστόσο από κόσμο έχει κυρίως οικογένειες και ζευγάρια και λιγότερο παρέες.Όποιος πάει για φλέρτ και τα συναφή δεν του το συστήνω.Όλοι οι υπόλοιποι θα περάσετε τέλεια.:clap:
 
Μηνύματα
31
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ με καλη παρεα!
Γεια σας κι από μένα.

Διαβάζω πολύ καλά λόγια για τη Σίφνο, για όλα εκτός από τις παραλίες της. Οι απόψεις ποικίλλουν από "απλά ικανοποιητικές" ως "δεν πας στη Σίφνο για τις παραλίες της".

Είναι πράγματι έτσι; Θα πάω στη Σίφνο 25 Αυγούστου με τρεις ξένους φίλους και θα ήθελαν να μείνουν κοντά σε παραλία. Ποιά θα λέγατε ότι είναι η καλύτερη, Πλατύς Γιαλός, Βαθύ ή Φάρος; Ή κάποια άλλη;

Ή μήπως να διαλέξουμε κάτι άλλο όπως π.χ. Σέριφο ή Μήλο;
Μολις χθες γυρισα απο ταξιδι μηλο+σιφνο,
Οποτε στην σιφνο,για εμενα,ολες οι παραλιες δεν ειναι τιποτα το ιδιατερο.Σαν να πηγαινεις στην βουλιαγμενη αλλα φυσικα εχουν πεντακαθαρα νερα(αλιμονο,νησι ειναι! ;) )
Οποτε με βαση αυτο κ οτι καθε βραδυ θα θελετε να πατε Απολλωνια καλυτερα να μεινουν Πλατυ γιαλο που εχει πιο πολυ κοσμο.Βαθυ κ φαρος ειναι πολυ ησυχα μερη,για μπανακι μονο...Αν εχετε αυτοκινητο μια χαρα,αλλα απ'οτι παρατηρησα καθε ωρα εχει λεωφορειο που παει απο καμαρες(λιμανι)εως πλατυ γιαλο...

Τωρα για σεριφο η μηλο ειναι τελειος διαφορετικα νησια...
κοιτα στα τοπικ που αφορουν αυτα... :D
 

gianna pam

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
και εγω βρισκομουνα σε αυτο το διλημα..αλλα μετα απο προσωπικεσ εμπειριεσ κοντινων μου ανθρωπων και μεσω του διαδικτιου αποφασισα και εκλεισα στην σιφνο στισ καμαρεσ...θα ηθελα να ρωτησω αν καποιοσ γνωριζει αν στισ καμαρεσ η παραλια ειναι οργανωμενη...:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom