Σαντορίνη Σαντορίνη - Διαμονή

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
χαχα δεν έχω 2 χιλιάρικα μόνο για την διανυκτέρευση αδερφέ, φοιτητής είμαι :bleh:
Ε τοτε περιμενε λιγακι να παρεις πτυχιο, να κανεις μεταπτυχιακο, να πας φανταρος, να βρεις μια καλη δουλεια και να το ευχαριστηθεις:haha::haha::haha:
 

Αεράκι

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μήλος
Ταξίδι-Όνειρο
Salar de Uyuni, Βολιβία
Ε τοτε περιμενε λιγακι να παρεις πτυχιο, να κανεις μεταπτυχιακο, να πας φανταρος, να βρεις μια καλη δουλεια και να το ευχαριστηθεις:haha::haha::haha:

Γιατί μου κόβεις τα φτερά μου τώρα; Εγώ φέτος θα πάω σαντορίνη ακόμα κι αν χρειαστεί να πάω κολυμπώντας :clap:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Αεράκι said:
Γιατί μου κόβεις τα φτερά μου τώρα; Εγώ φέτος θα πάω σαντορίνη ακόμα κι αν χρειαστεί να πάω κολυμπώντας :clap:
Να δεν σχολιάζει το "πως " θα πας αλλα το που θα μείνεις
Σοβαρά τώρα , στο budget σου μην ψάχνεις για θέα στην καλντερα ,άκου την ermina κλείσε ένα καθαρό αξιοπρεπές δωμάτιο στα Φηρα και θα περάσετε super

ΥΓ . Στα 20 μου για να πάω Σαντορινη θα κοιμωμουν και σε παραλία !!!!
 

Αεράκι

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μήλος
Ταξίδι-Όνειρο
Salar de Uyuni, Βολιβία
Να δεν σχολιάζει το "πως " θα πας αλλα το που θα μείνεις
Σοβαρά τώρα , στο budget σου μην ψάχνεις για θέα στην καλντερα ,άκου την ermina κλείσε ένα καθαρό αξιοπρεπές δωμάτιο στα Φηρα και θα περάσετε super

ΥΓ . Στα 20 μου για να πάω Σαντορινη θα κοιμωμουν και σε παραλία !!!!

χαχα εντάξει μωρέ, βολιδοσκοπώ ακόμα
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Σε αυτό κοιτούσα κι εγώ, το εύρος των τιμών είναι καλό για 4-5 διανυκτερεύσεις που ψάχνουμε. Με προβληματίζει το γεγονός του αν θα πετύχω το δωμάτιο με την καλύτερη θέα :p

Τι να σου πάρε τηλ.και δες τι δωμάτια έχουν διαθέσιμα.Εμας ήταν υπέροχο.Φοβερή θέα καλντέρα.Απο τις πρώτες φωτογραφίες που έβγαλα ήταν η θέα απο το παραθυρο μας.Άλλωστε έχει και κοινό μπαλκόνι με καρεκλίτσες και αυτό με θέα καλντέρα.Εμείς το κλείσαμε τηλεφωνικώς.50 ευρώ το δίκλινο χωρίς πρωινό για αρχές προς μέσα Ιουνίου.Δεν ξέρω πόσο πάει τον Ιούλιο αλλά υποθέτω ότι πάλι λογικές θα είναι οι τιμές.
 

Αεράκι

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μήλος
Ταξίδι-Όνειρο
Salar de Uyuni, Βολιβία
Τι να σου πάρε τηλ.και δες τι δωμάτια έχουν διαθέσιμα.Εμας ήταν υπέροχο.Φοβερή θέα καλντέρα.Απο τις πρώτες φωτογραφίες που έβγαλα ήταν η θέα απο το παραθυρο μας.Άλλωστε έχει και κοινό μπαλκόνι με καρεκλίτσες και αυτό με θέα καλντέρα.Εμείς το κλείσαμε τηλεφωνικώς.50 ευρώ το δίκλινο χωρίς πρωινό για αρχές προς μέσα Ιουνίου.Δεν ξέρω πόσο πάει τον Ιούλιο αλλά υποθέτω ότι πάλι λογικές θα είναι οι τιμές.

να σαι καλά άλμα!!!!
Είναι ιδανικές οι τιμές τους.. Σαν ξενοδοχείο είναι αξιοπρεπές;
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο τη σχέση ποιότητας-τιμής.Είναι όμορφο,καθαρό,αξιοπρεπέστατο.Και οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι.Το ξενοδοχείο το έχουν επισκεφτεί και άλλα μέλη του φόρουμ π.χ.η anny απο ότι μου είπε.Είναι γνωστό στο Φηροστεφάνι και η τοποθεσία βολεύει πολύ.Κάθε βράδυ πηγαίναμε Φηρά περπατώντας.Γενικά απο ότι μου είπαν γνωστοί μου που πάνε συχνά Σαντορίνη τελευταία οι τιμές έχουν πέσει αρκετά παντού(σε εστιατόρια,καφέ κτλ)Ελπίζω το παράδειγμα ν'ακολουθήσουν και επαγγελματίες απο άλλα νησιά(π.χ.Τζια)που έχουν πολύ ψηλά τον αμανέ και αν συνεχίσουν θα ψάχνουν τουρίστες με τα κυάλια.
 

Αεράκι

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μήλος
Ταξίδι-Όνειρο
Salar de Uyuni, Βολιβία
Μπορώ να πω ότι με βοηθάς πολύ!!
Η αλήθεια είναι ότι δεν με πειράζει που είναι ακριβά γενικά εφόσον βέβαια προσφέρουν το ανάλογα. Για μένα που δεν ψάχνω κάτι πολυτελέστατο, αλλά ένα όμορφο, απλό, ρομαντικό και καθαρό κατάλυμα για να περνάω τις λίγες ώρες που θα είμαι μέσα, με εξυπηρετεί πολύ μια επιχείρηση που τιμά τον λόγο ποιότητα/τιμή.. Απ' ότι κοίταξα είναι 4 νυχτες 380-400 ευρώ που είναι πολύ καλά. Είναι σίγουρα ένα από την λίστα μου :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Πράγματι έχω μείνει κι εγώ στο ξενοδοχείο Μύλος.
Μια φορά πριν δύο χρόνια και άλλη μια πριν δεκαοχτώ.

Το ατού του ξενοδοχείου είναι ο συνδυασμός τιμής - θέας.
Κατά τα άλλα, είναι ένα πολύ απλό ξενοδοχείο, καθαρό, αλλά χωρίς ιδιαίτερη διακόσμηση και σίγουρα δε θυμίζει σε τίποτα τα ξενοδοχεία που έχουν όλοι στο μυαλό τους ακούγοντας Σαντορίνη και δωμάτιο με θέα στην καλντέρα.

Όμως, είναι μια καλή λύση για budget διακοπές στο νησί.

Τα περισσότερα δωμάτια έχουν μπροστά κοινόχρηστη βεράντα από την οποία υπάρχει θέα στην καλντέρα.

Παλαιότερα, πριν φτιάξουν το μύλο αριστερά του, η θέα ήταν ακόμα καλύτερη. Πιο ανοιχτή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom