Σαντορίνη Σαντορίνη

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Πήγα δύο φορές εκτός εποχής μεγάλου πανικού. Τη λάτρεψε. Ο ΄Ελληνας θέλει τη Σαντορίνη δική του, πώς να το κάνομεν άλλωστε....
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Παιδιά φεύγω Σαντορίνι στις 25 του μήνα... Περιμένω τις προτάσεις σας και τις συμβουλές σας κ αν είχατε κάποια άσχημη εμπειρία όπως προαναφέρθηκε θα το εκτιμούσα αν μου στέλνατε pm για να με κατατοπίσετε... Ευχαριστώ πολύ... :)
 

Silmarwen

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Not yet determined...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
παιδια μηπως εχετε καμια προταση για διαμονη; με ενδιαφερει να ειναι πανω στην ακρη του γκρεμου :)P) και μπορω να διαθεσω μεχρι 200 ? τη βραδια..
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
παιδιά τα τελευταία 10 χρόνια όλο λέω να πάω σαντορίνη και κάτι άλλο καθεται και πάμε αλλού. φέτος όμως .... τα εισητήρια είναι ήδη κλεισμένα, δεν μου γλιτώνει.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.775
Likes
1.100
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
παιδια μηπως εχετε καμια προταση για διαμονη; με ενδιαφερει να ειναι πανω στην ακρη του γκρεμου :)P) και μπορω να διαθεσω μεχρι 200 ? τη βραδια..
να μας πεις για πότε... στο νησί το ίδιο δωμάτιο τον ιουνιο μπορεί ναέχει 200 και μετά ένα μήνα 400;)
 

Silmarwen

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Not yet determined...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
καλημερα! Αυγουστο θα παω μονο τοτε παιρνω αδεια, οποτε..μαλλον περιοριζονται λιγο οι επιλογες μου.. :roll:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.775
Likes
1.100
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
καλημερα! Αυγουστο θα παω μονο τοτε παιρνω αδεια, οποτε..μαλλον περιοριζονται λιγο οι επιλογες μου.. :roll:
άνοιξε το www.booking.com και θα βρεις πολλές επιλογές γύρω στα 200ευρώ, οι τιμές φέτος είναι πολύ καλύτερες από πέρσι;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom