1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Μάιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ισπανία Σαν πεζοπόρος που ψάχνει την ψυχή του στο Camino De Santiago και μετράει την αντοχή του

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος va5ilis, στις 11 Φεβρουαρίου 2017.

1. silversurfer

silversurfer Moderator

Επόμενο Ταξίδι:
    Καύκασος
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Γύρος Του Κόσμου
  2. DRAKFIREMAN

DRAKFIREMAN Member

Επόμενο Ταξίδι:
    θα δούμε
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
    Βασίλη πραγματικά πολύωραίο το ταξίδι σου.Πριν κανα μήνα διάβασα τυχαία για τον εν λόγω μονοπάτι σε ένα περιοδικό πεζοπορίας και έπαθα πλάκα.Φοβερή εμπειρία πρέπει να είναι.Θα ψάξω να βρω και την ταινία.Να είσαι πάντα καλά!

va5ilis likes this.
  3. duty_free

duty_free Member

παρα πολυ ωραιες φωτος!

νομιζω οτι ολο τουτο το σκηνικο, περιγραφεται απο τον ανυπερβλητο David Lodge, στο Therapy.

va5ilis and Amplified like this.
  4. Aquarius

Aquarius Member

Έμαθα για το Camino τυχαία πριν 2 χρόνια, είδα την ταινία, διάβασα ένα σωρό ιστορίες ατόμων που έκαναν την διαδρομή, καθώς και tips για την διαδρομή. Χαιρομαι αφάνταστα που διαβάζω και την ιστορία ενός Έλληνα, λοιπόν!
    Θέλω πολύ και η ίδια να το επιχειρήσω, το κομμάτι των 150χλμ, οχι το άλλο των 790.
    Μόλις βρω συνοδοιπόρους (δεν τολμώ προς το παρόν μόνη), επιφυλάσσομαι να γράψω κ εγώ την ιστορία μου!

va5ilis and 8avos like this.