Κένυα Τανζανία Σαφάρι. Κένυα - Τανζανία

Μηνύματα
245
Likes
893
Απλά συγχαρητήρια για την πολύ όμορφη ιστορία που μας χάρισες....ιδίως οι τελευταίες παράγραφοι μας συγκίνησαν και μας έφεραν νόστο, αν και ακόμα ονειρευόμαστε την Αφρική, χωρίς να έχουμε πάει. Να είσαι πάντα καλά και εύχομαι να πας και πάλι...
Κρατώ την ευχή σου!
Είναι μιά μου επιθυμια, που δεν ξέρω άν θα την πραγματοποιήσω. ΄Ομως έμαθα στα ταξίδια μου να μή λέω "ΠΟΤΕ", ποτέ...
Σ' ευχαριστώ, και σού εύχομαι γρήγορα να βρεθεις εκεί, και να με...θυμηθείς, φωτογραφίζοντας ένα σαρκοβόρο, για...λογαριασμό μου....
Φιλικά
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Γλυκειά μας, Στελλινα, σε ευχαριστούμε για τα υπέροχα που μοιράζεσαι μαζί μας.
Μην νομιζεις ότι δεν λυσσάμε την επόμενη ιστορία...
Απλά είμαστε ευγενείς και δεν έχουμε ακόμα ορμήσει στα αρχεία σου.
Εμπρός λοιπόν... τι έχει συνέχεια τώρα?
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Γλυκειά μας, Στελλινα, σε ευχαριστούμε για τα υπέροχα που μοιράζεσαι μαζί μας.
Μην νομιζεις ότι δεν λυσσάμε την επόμενη ιστορία...
Απλά είμαστε ευγενείς και δεν έχουμε ακόμα ορμήσει στα αρχεία σου.
Εμπρός λοιπόν... τι έχει συνέχεια τώρα?

' Ο,τι έχετε ....ευχαριστηση! Πάντως η απαίτηση είναι Βενεζουέλα, Κολομβία.
Εγώ νομίζω ότι πρέπει να περιμένουμε να πάς κι εσύ κατα κείθε, κι αντί να διαβάζουμε άρθρα γραμμένα...π.Χ. γεννήσεως, να διαβάζουμε τα δικά σου, φρέσκα, χαριτωμένα, καλογραμμένα, παραστατικά....
Τί λές? Να μήν κάνεις και διπλό κόπο! Κρίμα είναι...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ειτε βρισκεται στην ηπειρο (Κολομβια-Βενεζουελα) , ειτε προκειται για νησι , καραιβικη ναναι κι οτι ναναι :haha:
Αστειευομαι..εχω τις προτιμησεις μου , αλλα οτι και να γραψετε καλοδεχουμενο :)
Μπορει τα ταξιδια να εχουν γινει πριν απο χρονια , ομως παραμενουν φρεσκα και ζωντανα! Εξαλλου ειναι το ιδιο ενδιαφερον να διαβαζει κανεις πως ηταν καποτε ενα ταξιδι σε δυσκολες περιοχες του πλανητη , και να βλεπει καποιος που πηγε προσφατα κατα ποσο εχουν αλλαξει τα μερη και οι συνθηκες.
Περιμενουμε το επομενο!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ευχαριστω! Ευχαριστω! Ηταν ενα τελειο νοερο ταξιδι! Περιμενω το επομενο...
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Εν τέλει, ευχαριστώ όλους σας, για την αγάπη με την οποια δεχτήκατε τα κείμενά μου.
Σιγά σιγά θα προσπαθήσω να ικανοποιήσω όσες επιθυμίες σας μπορώ.
Μαζί σας θα ξαναταξιδέψω σε μέρη αγαπημένα, τών οποίων τίς λεπτομέρειες, όπως είναι φυσικό, έχω σχεδόν ξεχάσει...
Πάρτε πρώτα μιάν ανάσα, ξεκουραστείτε από τίς μακρυνές αποστάσεις, χωνέψτε τίς εντυπώσεις, και μετά.....Δεν χρειάζεται να σάς βαρυστομαχιάσω, μπουκώνοντάς σας με ολοένα και πιό παλαβά ταξίδια...
Μικρή υπομονή, κι όλα θα γίνουν, σίγά σιγά
Σας ευχαριστώ και πάλι όλους,
Φιλλικά
Στέλλα
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Ευχαριστω! Ευχαριστω! Ηταν ενα τελειο νοερο ταξιδι! Περιμενω το επομενο...

Σ' ευχαριστώ.
Εύχομαι, στο μέλλον, τα ταξίδια σου να μήν είναι νοερά, αλλά να τά ζείς στην πραγματικότητα. ΄Εννοια σου, και ξέρω τον καϋμό, να διαβάζεις μόνο, κι απλώς να ονειρεύεσαι. ΄Οχι πώς είναι άσχημό, αλλά.....
Φιλικά
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μεταφέρθηκε στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες της Αφρικής. :)
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
:)

Θέλω να σε ευχαριστήσω..Αρχικά γιατί οι αφηγήσεις σου μου κάνουν παρέα τις τελευταίες ημέρες.. και το βασικό.. ετοιμάζω ταξίδι στην Κένυα το πρώτο δεκαήμερο του Ιουνίου...Σε ευχαριστώ:D:D:D:D
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Θέλω να σε ευχαριστήσω..Αρχικά γιατί οι αφηγήσεις σου μου κάνουν παρέα τις τελευταίες ημέρες.. και το βασικό.. ετοιμάζω ταξίδι στην Κένυα το πρώτο δεκαήμερο του Ιουνίου...Σε ευχαριστώ:D:D:D:D

Σε ζηλεύω σάν τρελλή!!! Τελευταίως δεν μού πολυκάνουν κέφι τα μακρυνά ταξίδια...Εκεί όμως, που ευχαριστως θα πήγαινα και θα ξαναπήγαινα, είναι η Αφρική!!! Μιά φορά να πάς, κι ύστερα κόλλησες για όλη σου τη ζωη..Κι όταν λέω "Αφρική" εννοώ απο την Κεντρώα και κάτω, Ανατολικά και Δυτικά. Τον ΄Ιούνιο θα με θυμηθείς....
Καλό ταξίδι
Στέλλα
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Σε ζηλεύω σάν τρελλή!!! Τελευταίως δεν μού πολυκάνουν κέφι τα μακρυνά ταξίδια...Εκεί όμως, που ευχαριστως θα πήγαινα και θα ξαναπήγαινα, είναι η Αφρική!!! Μιά φορά να πάς, κι ύστερα κόλλησες για όλη σου τη ζωη..Κι όταν λέω "Αφρική" εννοώ απο την Κεντρώα και κάτω, Ανατολικά και Δυτικά. Τον ΄Ιούνιο θα με θυμηθείς....
Καλό ταξίδι
Στέλλα
Ήδη μιλάω με ταξιδιωτικά πρακτορεία και ψάχνω.. ψάχνω.. ψάχνω.. βλέπω βιντεάκια, χαζεύω, διαβάζω, ανοίγω χάρτες...διαβάζω ξανά και ξανά τα κείμενά σου και σημειώνω λεξεις που μου κάνουν εντύπωση παντού.. σε post it, ατζέντες, μπλοκακια και στο τέλος της ημέρας αφού τα έχω πετάξει μέσα στη μαγική γυναικεία τσάντα το βράδυ τα κολλάω όλα σε ένα μπλοκ που είναι μόνο για Αφρική. Να 'μαστε καλά πάνω απ' όλα και αυτό το ταξίδι θα γίνει, θα το κάνω δηλαδή. Εννοείται ότι όποιος μα όποιος θέλει μπορεί να συμπορευτεί μαζί μου :)):D:D:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom