Κούβα Σκόρπιες Αναμνήσεις απο ένα Ταξίδι στη Κούβα

vavourvas

Member
Μηνύματα
16
Likes
23
Δηλαδή θα "σκότωνες" το Τρινιδάδ για να πατε Βαραδέρο :eek:o_O:shock::rolleyes-80:
Μόλις έσωσες το ταξίδι σου φίλε μου :clap:
ειχαμε υπολογισει μονο μια διανυκτερευση στο τρινιδαδ ... τις καναμε 3 .. μεθαυριο αναχωρηση ... δεν μπορω να περιμενω αλλο !
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
για δομηνικο μπηκα να διαβασω, στην κουβα κατεληξα παλι! γελασα πολυ και ποσο συμφωνησα με το βαραδερο, δεν την ειχα διαβασει την ιστορια σου πριν παω αλλα και παλι θα την εκανα την πατατα.. και για τα κοριτσια συμφωνω, οι μουλατας ειναι απαιχτες.
 

Joncooper

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γειά σε ολους και από εμένα, καταπληκτική περιγραφή όπως και οι περισσότερες!
Και το κυριότερο δίνεται σημαντικές πληροφορίες. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω και εγώ, είμαστε μια αντροπαρεα γύρω στα 30 και σκεφτόμαστε για Κούβα ποια είναι η άποψη σας αξίζει για νυχτερινή ζωή και σαν εμπειρία ή είναι περισσότερο για μήνα του μέλιτος και για ζευγάρακια;
 

vavourvas78

Member
Μηνύματα
12
Likes
13
Γειά σε ολους και από εμένα, καταπληκτική περιγραφή όπως και οι περισσότερες!
Και το κυριότερο δίνεται σημαντικές πληροφορίες. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω και εγώ, είμαστε μια αντροπαρεα γύρω στα 30 και σκεφτόμαστε για Κούβα ποια είναι η άποψη σας αξίζει για νυχτερινή ζωή και σαν εμπειρία ή είναι περισσότερο για μήνα του μέλιτος και για ζευγάρακια;
είναι ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ για αντροπαρέα
 

makeup.elias

Member
Μηνύματα
103
Likes
214
Τέλεια η περιγραφή σου!!! Σε λίγο καιρό φεύγω για Κούβα, έχεις email από το casas στο Trinidad και Cienfuegos? Μέχρι στιγμής εχω κλείσει μονο την πρώτη μερα διανυκτέρευση στην Αβάνα... Ακομα για τις άλλες μέρες ψάχνομαι στο που να μείνω.
 

vavourvas

Member
Μηνύματα
16
Likes
23
Τέλεια η περιγραφή σου!!! Σε λίγο καιρό φεύγω για Κούβα, έχεις email από το casas στο Trinidad και Cienfuegos? Μέχρι στιγμής εχω κλείσει μονο την πρώτη μερα διανυκτέρευση στην Αβάνα... Ακομα για τις άλλες μέρες ψάχνομαι στο που να μείνω.
εχεις κλεισει ... ? γιατι εχω πολυ καλη περιπτωση στο τρινιδαδ.... κ για αβανα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.764
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom