Σπέτσες: μικρές στο μάτι...

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Ευχαριστούμε για τις χρησιμότατες πληροφορίες :D
 
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μάλλον Ζαγοροχώρια...
Ταξίδι-Όνειρο
Νομος Γρεβενών (παντού)
Κι εγω με τη γυναικα μου φετος πηγαμε για ενα τριημερο στο νησι. πραγματικα ειναι πολυ ωραιο, γραφικο - αξιζει να το δει κανεις αλλα πολυ ακριβο το ταξιδι... φανταστητε μονο για τα εισιτηρια του flying δωσαμε 140 ευρω (!) πηγεν'ελα - (4Χ75) + 60 το δωματιο τη βραδυα + φαγητο κλπ, υπολογιστε ποσο μας κοστισε το τριημερο... για αγκιστρι το εισιτηριο εκανε 13 ευρω και το δωματιο 40... ισως τωρα με την κριση θα επρεπε να ριξουν λιγο τις τιμες αλλοιως φοβαμαι θα βλεπουν τους Ελληνες τουριστες απο μακρυα με το μακαρονι... ε, με το κυαλι ηθελα να πω...
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
αλλη λυση ειναι να πας οδικως μεχρι Κ οστα και απο εκει να περασεις απεναντι με 20€.θα συμφωνισω πολυ γραφικο νησι .το επισκεφτηκα μολις εχτες και η πρωτη αυτη εντυπωση ηταν εξαιρετικη.μονο περιπλανηθημκαμε στην πολη με τα ποδια και δεσμευθηκαμε την επομενη φορα να πατησουμε στη νταπια των Σπετσων περισσοτερο οργανωμενοι και πιο πρωι κυριως.
 
Μηνύματα
27
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μάλλον Ζαγοροχώρια...
Ταξίδι-Όνειρο
Νομος Γρεβενών (παντού)
χε χε, το ειχα σκεφτει κι εγω αυτο (να παμε οδικως μεχρι κοστα) αλλα... βαλε ενα 40ρι σε βενζινη να πας (απο Αθηνα) και αλλα τοσα να ερθεις + 40 ευρω το καραβακι πηγενελα συν τα διοδια, αστα να πανε, σου ερχεται περιπου το ιδιο ! και θα σε φαει και η οδηγηση τοσες ωρες ! δε γλιτωνεις με τιποτα μιλαμε... Πιστευεις οτι η τιμη των εισιτηριων του δελφινιου ειναι τυχαια ? δε νομιζω... :)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.321
Likes
1.795
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Υπάρχει καμία πρόταση για καλή και σχετικά οικονομικη (60-70/βραδια) για διαμονη στις Σπέτσες? Σκεφτομαι για Αγ. Πνεύματος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom