Σταυρος ασπροβαλτα οφρυνιο

Kosmodj

Member
Μηνύματα
24
Likes
30
Η ερωτηση από πού είναι δεν ηταν προσβλητικη,απλα θα μου εκανε εντυπωση αν ηταν Βορειοελλαδιτες και ηθελαν να πανε διακοπες στο Σταυρο. Όπως ας πουμε θα ηταν παραξενο Αθηναιοι να θελουν να πανε διακοπες στη Λούτσα. Οσο για τους γυφτους και τις κουρελούδες,μια φορα όλη κι όλη με πήγαν άλλοι για μπανιο στο Σταυρό,δεν μπηκα καν στη θαλασσα γιατι σιχαθηκα και δεν χρειαστηκε να ξαναπαω για να σχηματισω αποψη. Αυτά ειδα εγω. Αλλοι μπορει να ειδαν την ελληνικη ριβιερα. Καθενας με την κριση του. Απλα πραγματα.
Θεωρω οτι με μια φορα δε μπορεις να εχεις αποψη σε σημειο να δινεις συμβουλες για ενα μερος, τωρα η περιοχη ειναι μεγαλη που σε πηγαν εσενα δε ξερω. Το οτι σιχαθηκες να μπεις, ειδικα αν μιλαμε για Σταυρο δεν το σχολιαζω. Προφανως ειναι βορειοελλαδιτης, δεν ερχεται καποιος απο Λαμια για να παει Σταυρο, αλλα δε σημαινει κατι αυτο, μπορει να βαρεθηκε τη Χαλκιδικη,μπορει να τη βρισκει ακριβη, οτι και να ειναι αυτο ο ανθρωπος ρωτησε πληροφοριες απο καποιον που ξερει και εχει ολοκληρωμενη αποψη και για μη γινει παρεξηγηση δεν εχω καμια διαθεση αντιδικιας, απλα ο ανθρωπος το ειπε απο την αρχη βρηκε οικονομικα καταλυματα και θελει πληροφοριες. Για οικογενειακες διακοπες μια χαρα ειναι, δε λεμε να το κανει και στεκι
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
363
Likes
1.196
Ταξίδι-Όνειρο
Δάση Βόρειου Καναδά
Για ληξη του θεματος.
Μια φωτο ειναι χιλιες λεξεις.
Τεσσερεις φωτο απο τις παραλιες του Σταυρου;
Μια πανοραμικη και τρεις απο τις παραλιες του,ενω σε πληρη οθονη φαινονται καλυτερα "οι λεπτομερειες", απλα -πληροφοριακα και μονο- αναφερω οτι, ΟΛΕΣ οι παραλιες Σταυρου κι Ασπροβαλτας , επι σειρα ετων κατεχουν ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ.
ΟΛΟΙ, πρεπει να γνωριζουμε οτι καθε τοπος εχει και τα καλα, αλλα και τα ασχημα στοιχεια του, καθως και χιλιαδες τροπους που μπορει να αναδειχθει, απλα αυτος που τον παρουσιαζει, πρεπει να ξερει, πως να "δει" αυτα που οι αλλοι δεν βλεπουν ....
DSC09359.JPG

Stavros.West beach1.jpg
Stavros.East beach.Milies.jpg
DSC01943gm.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom