Λεττονία Λευκορωσία Στα βήματα του Στρατηγού Ζούκωφ...

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Εξαιρετική περιγραφή ακόμα μια φορά. Λύσε μου μια απορία τι είναι το πιλμένι? Όχι τίποτε άλλο γιατί με έκανες να μου τρέχουν τα σάλια και δε ξέρω γιατί :)
Φαντάσου κάτι σε Ιταλικό τορτελίνι... Η γέμιση ποικίλει... Κιμάς, λαχανικά, κρέας... Ωραία πράγματα...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
εξαιρετικη αφηγηση και πολυ ενδιαφερων προορισμος.να υποθεσω οτι αυγουστο πηγες γιατι ο καιρος ηταν πιο ηπιος?τι θερμοκρασιες επαιζαν?θεμα ασφαλειας και στους δυο προορισμους παιζει?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πάρα πολύ ωραία αφήγηση και ενδιαφέρων προορισμός (άμα κάνει και μόνο 80 ευρόπουλα η πτήση να το σκεφτούμε κι ας μου βάλουν και τη Φάνη Πάλλη για αεροσυνοδό).
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Η Χάνει Πάλλη , δεν είναι κακή ιδέα για αεροσυνοδός... Θα προσδώσει και μια εσάνς κοσμικότητας στην πτήση...

Ο καιρός το καλοκαίρι είναι κλασσικός κεντροευρωπαικός με λίγα λόγια μια χαρά...

Η Λετονία είναι μια χώρα της Ευρωπαϊκής ένωσης πιά... Το επίπεδο ασφαλείας είναι εφάμιλλο με αυτό της Ελλάδας...

Η Λευκορωσία ζει και ευημερεί στην αγκαλιά του μεγάλου Σάσα... όλοι ζουν και αναπνέουν για τον μεγάλο αδελφό... Πρέπει να είναι μακράν από τις ασφαλέστερες περιοχές του πλανήτη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom