Στη ρώμη οικογενειακώς με αυτοκίνητο

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Σίγουρα???Μη γλιτώσω στην Ελλάδα και την πατήσω εκτός.Δυστυχώς αποτελώ μέρος αυτών που δεν τα φάγανε μαζί.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και ποιος θα το ξερει οτι εχει μολις κλεισει τα 10; Και στην τελικη αν σε ρωτησουν πες οτι ειναι 8 ή 9.
Κι αν ο ελεγκτης επιμενει?θα περασει μια ωραια βραδια σε ρωμαικο αστυνομικο τμημα. Αν δε ειναι και τυχερη δεν θα ειναι μονο μια..
Μα τι λες σε οικογενεια με παιδια? Να παιζουν κορωνα γραμματα? τα παιδια εχουν καποιες ευθυνες που τις επωμιζεται ο γονεας.
Πληρωστε κανονικα κ μη διανοηθειτε να μπειτε σε ΜΜΜ χωρις κανονικο εισητηριο.
 

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ό χι και δεν μπορώ τον εγκλεισμό.Δηλαδή πόσες κάρτες Roma Pass αγοράζω για δύο ενήλικες και δύο παιδιά 7 και 10 + 1 μήνα ετών?
Και ποια από τις δύο κάρτες παίρνω Roma Pass ή Roma piu?
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Κι αν ο ελεγκτης επιμενει?θα περασει μια ωραια βραδια σε ρωμαικο αστυνομικο τμημα. Αν δε ειναι και τυχερη δεν θα ειναι μονο μια..
Μα τι λες σε οικογενεια με παιδια? Να παιζουν κορωνα γραμματα? τα παιδια εχουν καποιες ευθυνες που τις επωμιζεται ο γονεας.
Πληρωστε κανονικα κ μη διανοηθειτε να μπειτε σε ΜΜΜ χωρις κανονικο εισητηριο.
Κοίτα Ρουμπίνι μου αν θυμάμαι καλά όταν ήταν να πάω εγώ επειδή τα παιδιά μου ήταν 5 και 7 τότε είχα στείλει μήνυμα στην ιστοσελίδα των λεωφορείων της Ρώμης μου έστειλαν απάντηση !!!)δοκίμασε το και συ για σιγουριά και μου απάντησαν νομίζω οτι τα παιδιά μέχρι 12 ετών δεν πληρώνουν ...οπότε μάλλον δεν έχεις πρόβλημα..
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Κοίτα Ρουμπίνι μου αν θυμάμαι καλά όταν ήταν να πάω εγώ επειδή τα παιδιά μου ήταν 5 και 7 τότε είχα στείλει μήνυμα στην ιστοσελίδα των λεωφορείων της Ρώμης μου έστειλαν απάντηση !!!)δοκίμασε το και συ για σιγουριά και μου απάντησαν νομίζω οτι τα παιδιά μέχρι 12 ετών δεν πληρώνουν ...οπότε μάλλον δεν έχεις πρόβλημα..
Μπορεί βέβαια να ταν και 10 και δεν θυμάμαι ...στον attac στείλε μήνυμα για σιγουριά πάντως μην το ρισκάρεις την ηλικία των παιδιών θα την δουν απο τα διαβατήρια τους ...πρέπει να τα χεις μαζί σου πάντα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom