Ταϊλάνδη Συζήτηση για Ταϋλάνδη

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.553
:shock::shock:


Γιατί ο δυτικός άνθρωπος φέρεται έτσι εκτός των συνόρων του? Οι παραλίες των άλλων (και όλης της ανθρωπότητας) είναι ο σκουπιδοτενεκές τους?

Ας το αφήσουμε καλύτερα...ας ασχοληθούμε με πιο ευχάριστα :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θελω να πω για να μην υπαρξει παρεξηγηση , οτι σε καμια περιπτωση δεν κατηγορω τα παιδια που διασκεδαζουν με αυτον τον τροπο. Σιγουρα θα ειναι ξεχωριστη εμπειρια να βρισκονται τοσοι νεοι απο ολο τον κοσμο και οσον αφορα στα τσιγαρα , ποτα , κουβαδακια η και ναρκωτικα, καθεναs ειναι υπευθυνοs για τον εαυτο του.
Το θεμα ειναι οτι η παραλια με την υπεροχη λευκη αμμο , που ειχεs παει Jimmy και ειχα παει κι εγω , μονο υπεροχη δεν ειναι μετα το παρτυ.Οι ιδιοκτητεs των μπαρ ειχαν δεσμευτει οτι θα καθαριζουν μετα τα παρτυ αλλα δεν ξερω κατα ποσο γινεται.
Θα περιμενω να μαs τα πειs οταν γυρισειs Jimmy και πιεs κι ενα κουβαδακι στην υγεια μαs!
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
Kαι γω ενοειτε οτι ειμαι κατα τις ρυπανσεις,αλλα γι αυτο το θεμα υπευθυνοι ειναι οι αρμοδιοι φορεις του νησιου,να μην κοιτανε μονο πως θα τα παιρνουν απ τους τουριστες που ερχονται για τα παρτυ.Η γνωμη μου ειναι οτι και να μην σε αρεσουν τετοιου ειδους festival,θα ειναι ωραια να καθεσαι σε μια γωνια με την παρεα σου να πινεις τα κουβαδακια σου και να χαζευεις τους τσιριμογκολους που δινουν Μαχες....:D
εχει και πολυ πλακα κιολας!
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
και πιεs κι ενα κουβαδακι στην υγεια μαs!
Αν ειναι για ενα μπορει να δω κατι και να ξενερωσω με το Παρτυ,θελει παραπανω για να ζησεις και την φαση και να εισαι στο κλιμα,δεν γινετε να καθεσαι με σταυρωμενα τα χερια και διπλα σου οι Καρατεριστες να δινουν Μαχες:bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.553
Εγώ μόνο εναντίον των σκουπιδιών είμαι, τίποτε άλλου...και σωστό αυτό που λέει ο Τζιμ, ότι πρέπει να μεριμνούν και οι αρχές για τον ταχύτατο καθαρισμό την επομένη ημέρα...αλλά...υπάρχει αλλά

Τι είναι ρε παιδιά τα κουβαδάκια? :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το γνωστο κουβαδακι που παιζουν τα παιδια , αλλα στο παρτυ χρησιμοποιειται για αλλουs λογουs :haha: , για ποτα!
Δεs στη 2η φωτο τον λιποθυμο νεαρο που εχει ενα κουβαδακι μπροστα του.
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
Και τι ποτά βάζουνε? Ό,τι βρεθεί? :lol:
Oτι πινεις και εδω.Εγω προτιμω ουισκυ,red bul και kola και μονο 200-250Βaht,me 2-3 κουβαδακια εισαι ωραιος ετοιμος για μαχη:haha:,τωρα το παληκαρι στην προηγουμενη φωτο θα ηπιε και αλλα πραγματα,θα εδωσε ολονυχτια μαχη και γονατισε:D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αν δεν παιζειs με τετοια κουβαδακια GTS (οπωs κι εγω) , περνα ριξε μια ματια , γιατι το Πανγκαν αξιζει , αλλα μετα πηγαινε στο Koh Tao και εξαφανισου σε μια καλυβα πανω στα βραχια με σκαλοπατακια απ'οπου βουταs απευθειαs.Εδω δε χρειαζεται κουβαδακι αφου δεν εχει αμμο να παιξειs ετσι κι αλλιωs.

Οι θαμωνεs τηs Χατ ριν πριν κατεβουν στην παραλια παιρνουν τα απαραιτητα συνεργα , δηλαδη το κουβαδακι τουs και πανε παραλια:haha::haha:
aimages.travelpod.com_users_krisraym_asia_2007.1170479220.dscn0359.jpg
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.553
Αν μείνω εκεί, με βλέπω για υποβρύχιο-νυχτερινό σνόρκελινγκ με υποβρύχιο φακό, παραμονεύοντας για τη θαλάσσια νυχτερινή ζωή....:bleh:

Το θέμα είναι, θα βρούμε να μείνουμε εκεί? Ή θα είναι όλα κλεισμένα? :roll:

Σιγά-σιγά, το ταξίδι αρχίζει να παίρνει σάρκα και οστά στο μυαλό μου, ξεκαθαρίζουν κάποια βασικά πράγματα...

Εσύ πότε φεύγεις Ζωή? Σε τι φάση έρευνας βρίσκεσαι τώρα?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω φευγω σε 49 και σημερα
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_cheer.gif
και δεν ξερω πωs με λενε...βρισκομαι σε φαση αφασια
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_nuts2.gif
.
Εχω κανονισει για το 1ο βραδυ στο νησι που θα προσγειωθω , αλλα την αλλη μερα θελω να φυγω και να παω...Ουτε ξερω που θα παω...ουτε ξερω που θα μεινω.
Εχω διαφορα πλανα στο μυαλο μου αλλα λεω να αποφασισω οταν θαμαι εκει.Καλα κανω λεs? Ωρεs-ωρεs αγχωνομαι..7000 νησια...σε ποιο να παω? χαχαχα
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.553
Άμα θες να σε ζαλίσω, πες πού θα προσγειωθείς....θα ετοιμάσω προτάσεις, μιας και με έχεις βοηθήσει τόσο πολύ μέχρι τώρα

Αν και χλωμό να μάθω περισσότερα από εσένα, ποτέ δε ξέρεις :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom