Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πρώτα εσύ, θα φτιάξεις μια αίρεση και θα οικονομήσουμε τρελά τώρα που είσαι και με αναδουλειές
Σωστος. Πρεπει να φτιαξω ενα θεο που να νiκησει το 5G
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αυτό είναι αδύνατο γιατί δεν βρέθηκε ακόμη ο Θεός που νικάει την ηλιθιότητα
Τι να σου πω. Δεν γνωριζω απο θεους καλα. Νομιζα πως ηταν παντοδυναμοι.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

0:45 Όταν πηγαίνουμε για μία άθληση, πηγαίνουμε με φόρμες.

Δε σου μάθανε ελληνικά στη Μεγάλη των Μπάτσων Σχολή;
 

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις καλά κάνουν οι άνθρωποι και αγνοούν τις γελοιότητες της κυβέρνησης.

https://www.athensvoice.gr/greece/6...I8V5jyBD2Ju8JTYgaIS5Dyo7b45XubB44SNoi-WiQGKok
Δηλαδή δεν θα μπορούσαν στις εκκλησίες , στα νεκροταφεία κτλ να βάλουν μέτρα όπως για το σουπερ μάρκετ?

Θέλω να δω την κυβέρνηση αν μετά από όλο αυτό θα κρατήσει την αστυνομία στους δρόμους να καταπολεμούν το έγκλημα, αλλά δεν νομίζω. Όπως είχαν το θάρρος να συλλάβουν την κυρία που πήγε να μπει στην εκκλησία γιατί δεν είχαν και το θάρρος να πάνε στο Μενίδι?

Δυστυχώς μαγκά κλανιά είναι η πλειοψηφία από αυτούς, αλλά φταίει και η ηγεσία.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.337
Το βάζω καθώς είχαμε ξανασυζητήσει το θέμα κάποιες σελίδες πιο πίσω.Τα στοιχεία συμπίπτουν με αυτά που είχε δώσει ο @Yorgos. Νέα στοιχεία το νοσοκομείο στο Κατάρ και ότι το 10% των γιατρών πήγε στις ΗΠΑ(αναμενόμενο).Προσωπικά χωρίς να πίστευα ότι είναι δωρεάν εξακολουθούν να μου κάνουν εντύπωση οι αριθμοί(6-10 δισ.).

https://insidestory.gr/article/covi...-131325661&ct=t(WeeklyUnregistered_18_4_2020)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αγαπητέ @Borealis δεν απαντάς στην ουσία των μηνυμάτων μου που είναι άλλη
Μιας και βρισκόμαστε σε περίοδο που σκοπός μας όπως λένε όλοι είναι να προστατεύσουμε τη δημόσια υγεία πιο είναι πιο επικίνδυνο το στριμώξιδι σε σούπερ τράπεζες κλπ ή τα 5 10 άτομα που πήγαν στην εκκλησία παρακουοντας τη ΔΙΣ. Δεν είπα να μην πάνε σούπερ αλλά να τηρήσουν τις αποστάσεις.
Ποιος ο λόγος να προβάλλονται τα μεν και όχι τα δε;
Εσύ απλά πετάς την μπάλα στην εξέδρα.
Χριστός Ανέστη!!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Αγαπητέ @Borealis δεν απαντάς στην ουσία των μηνυμάτων μου που είναι άλλη
Μιας και βρισκόμαστε σε περίοδο που σκοπός μας όπως λένε όλοι είναι να προστατεύσουμε τη δημόσια υγεία πιο είναι πιο επικίνδυνο το στριμώξιδι σε σούπερ τράπεζες κλπ ή τα 5 10 άτομα που πήγαν στην εκκλησία παρακουοντας τη ΔΙΣ. Δεν είπα να μην πάνε σούπερ αλλά να τηρήσουν τις αποστάσεις.
Ποιος ο λόγος να προβάλλονται τα μεν και όχι τα δε;
Εσύ απλά πετάς την μπάλα στην εξέδρα.
Χριστός Ανέστη!!
Εγώ πάλι νόμιζα ότι η ουσία είναι η Εκκλησία να χρησιμοποιήσει την δύναμή της για να πείσει, κυρίως τους ηλικιωμένους που μπορεί να τους επηρεάσει, να παραμείνουν μακρυά από τράπεζες κλπ και όχι να το χρησιμοποιείτε σαν επιχείρημα. Αυτά από μένα, έχουμε διαφορετικές αφετηρίες και προτεραιότητες δεν θα ασχοληθώ άλλο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πόσοι από αυτούς τους αστυνομικούς νομίζετε ότι έχουν τελειώσει σχολή και δεν έχουν μπει με ένα τενεκέ έξτρα παρθένο ελαιόλαδο;
Με πανελλαδικες δεν μπαινουν? Εχασα κατι? Αρα μπαινουν οπως εσυ κι εγω κ ολοι μας με το ντενεκε μας. Ποια η διαφορα? Η ειμαστε πιο εξυπνοι?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.132
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom