Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Συγνωμη που επιμενω αλλα εδω εχουμε διακριτικη αντιμετωπιση θρησκειων! Δηλαδη οι Ορθοδοξοι μπορουν ελευθερα και αυτοβουλα να εκκλησιαστουν την Κυριακη αλλα εμεις δεν μπορουμε την Πεμπτη! Αισχος ενα εχω να πω Ελλας Ελληνων ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ!

ΕDIT: Ουτε για το Καραισκακη εχουν γινει κλινικες μελετες που να αποδεικνυουν οτι ο κορονοιος κολλαει απ' οσο ξερω!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Επειδή δεν μου έτυχε ποτε και δεν ξέρω τι γίνεται. Τωρα που ακυρώθηκαν οι πτήσεις προς Β. Ιταλία με απόφαση της ΥΠΑ τι γίνεται με τα εισιτήρια?
Εμένα πριν λίγο μου ήρθε σχετικό mail ακύρωσης εισιτηρίων από Ryanair με δυνατότητα πλήρους επιστροφής χρημάτων.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Συγνωμη που επιμενω αλλα εδω εχουμε διακριτικη αντιμετωπιση θρησκειων! Δηλαδη οι Ορθοδοξοι μπορουν ελευθερα και αυτοβουλα να εκκλησιαστουν την Κυριακη αλλα εμεις δεν μπορουμε την Πεμπτη! Αισχος ενα εχω να πω Ελλας Ελληνων ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ!
Μας τιμωρούν επειδή κοινωνήσσμε με Άρσεναλ, μη διαδώσουμε τον Θρυλοιο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
η γαλλικη κυβερνηση απαγορευσε τις συγκεντρωσεις ανω των 1000
Ενδιαφέρουσα απαγόρευση!!!
Αν είναι 999 άτομα είναι όλα οκ 1001 απαγορεύετε.
Συμπέρασμα,ο ιός κυκλοφοράει από τους 1001 και άνω.
Συμπέρασμα 2ο Αν οι συγκεντρωμένοι είναι 1001 κάνουν κλήρωση ποιος θα φύγει.
υγ
Ο Μακρόν να προσέχει την γιαγιά.
υγ 2ο Δεν κατάλαβα,αν είναι ακριβώς 1000 τι γίνετε;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.067
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ενδιαφέρουσα απαγόρευση!!!
Αν είναι 999 άτομα είναι όλα οκ 1001 απαγορεύετε.
Συμπέρασμα,ο ιός κυκλοφοράει από τους 1001 και άνω.
Συμπέρασμα 2ο Αν οι συγκεντρωμένοι είναι 1001 κάνουν κλήρωση ποιος θα φύγει.
υγ
Ο Μακρόν να προσέχει την γιαγιά.
υγ 2ο Δεν κατάλαβα,αν είναι ακριβώς 1000 τι γίνετε;
Συγκεκριμενα ειναι οσες δυνανται να συγκεντρωσουν 1000
 
Last edited:

evaT

Member
Μηνύματα
1.558
Likes
12.640
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Εμένα πριν λίγο μου ήρθε σχετικό mail ακύρωσης εισιτηρίων από Ryanair με δυνατότητα πλήρους επιστροφής χρημάτων.
Λυσσαξα να το γράφω από χθες ότι ακόμα έρχονται Ιταλοί εδώ κ σήμερα επιτέλους έκαναν το αυτονόητο!
Επίσης μάλωσα το πρωί με δύο συναδέλφους το πρωί στο γραφείο που είναι ένθερμοι πιστοί μόλις ανεφερα το θέμα του εκκλησιασμου! Νευρίασαν με τη μια! Δε δέχονται κανένα επιχείρημα μπροστά στην πίστη.
Εάν συνεχιστεί αυτό ότι άλλο μέτρο κ να πάρουν θα πέσει στο κενό...ενόψει Πάσχα κλπ η τρίτη ηλικία θα ξεκληριστεί από μόνη της
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.594
Likes
9.771
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
FYI, φίλος συγκυβερνήτης στην Aegean με ενημέρωσε προ ολίγου ότι ένας που βρέθηκε θετικός στον ιό που γύρισε απο Ισραήλ, είχε πάρει πτήση της Aegean. Πιλότοι και πλήρωμα ενημερώθηκαν σήμερα και δεν θα δουλέψει κανείς για 2 βδομάδες, τους είπαν να μείνουν σπίτια τους και στέλνουν ειδοποιήσεις σε όλους τους επιβάτες.
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Το επόμενο !!!!
Ο @Samion ειπε πως αυτα τα δημοσιευματα δεν εχουν σχεση με την πραγματικοτητα και πως τα τρενα δεν λειτουργουν. Να σταματησουμε να διαβαζουμε μη εγκυρες πηγες και να ενημερωνωμαστε για την περιοχη μονο απο αυτον.
Μη έγκυρο site η Lifo??? Θα αστιευεσαι βέβαια!!!!!
Τότε αυτό που διάβασα τώρα ότι όλη η Ιταλια βρισκεται από αυριο το πρωι σε καραντίνα θα είναι παραπληροφόρηση!!!!
https://m.lifo.gr/now/world/273053/koronaios-oli-i-italia-se-karantina-anakoinosi-sok-me-diaggelma
 
Last edited:

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Ο Samion τα ξέρει καλύτερα από το έγκυρο site Lifo μας λες δηλαδή ???(το ξέρω ότι δεν το λες εσύ Samion)
Τότε αυτό που άκουσα τώρα ότι όλη η Ιταλια βρισκεται από σήμερα σε καραντίνα θα είναι παραπληροφόρηση!!!!
https://m.lifo.gr/now/world/273053/koronaios-oli-i-italia-se-karantina-anakoinosi-sok-me-diaggelma

:confused:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
Ο Samion τα ξέρει καλύτερα από το έγκυρο site Lifo μας λες δηλαδή ???(το ξέρω ότι δεν το λες εσύ Samion)
Τότε αυτό που άκουσα τώρα ότι όλη η Ιταλια βρισκεται από σήμερα σε καραντίνα θα είναι παραπληροφόρηση!!!!
https://m.lifo.gr/now/world/273053/koronaios-oli-i-italia-se-karantina-anakoinosi-sok-me-diaggelma
Λογικα ισχυει γιατι το βγαλαν ως εκτακτο και στα καναλια προ ολιγου(ανακοινωση απο γνωστο καναλι στο φμπ ειδα εγω)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.067
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Λογικα ισχυει γιατι το βγαλαν ως εκτακτο και στα καναλια προ ολιγου(ανακοινωση απο γνωστο καναλι στο φμπ ειδα εγω)
Τι λογικα; Εννοειται πως ισχυει. Λες να εβγαινε ο πρωθυπουργος της χωρας στην τηλεοραση για να κανει πλακα; Καλα εκαναν γιατι ειχαν χασει λιγο την μπαλα. Κι αλλες χωρες ισως αναγκαστουν να παρουν αναλογες αποφασεις. Επομενη ισως η Ισπανια.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom