Συμβουλές για Πρόταση Γάμου

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χαχαχαχα....ο Κλούνεϊ δεν μπορούσε να κυκλοφορήσει!!!.το μπάτζετ με ξενοδοχείο και αεροπορικά φτάνει περίπου τα 2500 ευρώ.....χωρίς το δαχτυλίδι έτσι;;
Κι αλλα 2500 το δαχτυλιδι, ενα πεντοχιλιαρο δηλαδη... pas mal.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ωραια...Βενετια, εστιατοριο...τι θα ελεγες,να μπει το δακτυλιδι εδω,παντα σε συνεννοηση με το εστιατοριο
d8617a.jpg
βεβαια υπαρχει ο κινδυνος,να στο παρει ο σερβιτορος,αν ειναι ακριβο...:D
Υπαρχει και αυτη η λυση....
αρχείο λήψης (1).jpg
πριν πιει,ομως :)
 

Romantikos

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Ωραια...Βενετια, εστιατοριο...τι θα ελεγες,να μπει το δακτυλιδι εδω,παντα σε συνεννοηση με το εστιατοριο
View attachment 92761
βεβαια υπαρχει ο κινδυνος,να στο παρει ο σερβιτορος,αν ειναι ακριβο...:D
Υπαρχει και αυτη η λυση....
View attachment 92762
πριν πιει,ομως :)
karfitsa είσαι φοβερη!!αν είναι κανένας σερβιτόρος από Σικελία θα το κλαίμε το δαχτυλιδάκι......
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αν είναι κανένας σερβιτόρος από Σικελία θα το κλαίμε το δαχτυλιδάκι......
Μην αναπαραγεις τετοια κλισε γιατι αν το κανει κανας βενετσιανος (ψηλομυτες στο επακρον) για τον ελληνα ...στη Βενετια.. δεν θα σου αρεσει πιστεψε με..
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
karfitsa είσαι φοβερη!!αν είναι κανένας σερβιτόρος από Σικελία θα το κλαίμε το δαχτυλιδάκι......
Βάλε αποκριάτικο από τα jumbo μπας και το καταπιεί και μετά της δίνεις το ορίτζιναλ.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ενταξει και να το καταπιει...δεν θα πεσει και στο πηγαδι..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ενταξει και να το καταπιει θα της κανουμε πλυση στομαχου, θα της το ανοιξουμε, δεν ξερω τι, παντως θα το παρουμε. Μη φοβαστε το δαχτυλιδι δεν χανεται.
(Εχω σχεδιο για την προταση @Romantikos το νου σου).
 

Romantikos

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Ενταξει και να το καταπιει θα της κανουμε πλυση στομαχου, θα της το ανοιξουμε, δεν ξερω τι, παντως θα το παρουμε. Μη φοβαστε το δαχτυλιδι δεν χανεται.
(Εχω σχεδιο για την προταση @Romantikos το νου σου).
Περιμένω ν ακούσω tripakias με ανυπομονησία......
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Περιμένω ν ακούσω tripakias με ανυπομονησία......
Σε ξεχασα σορρυ... Αφου εχετε τελειωσει με πρωτα και κυριως πιατα και πριν παραγγειλετε το γλυκο ξεκινας: "Λοιπον μωρο( ή πως τη φωναζεις χαιδευτηκα) ωραια περασαμε τοσα χρονια αλλα νομιζω πως ηρθε η ωρα να βαλουμε ενα τελος. Δεν λεω ωραια διασκεδασαμε, ωραια παιξαμε, ωραια γελασαμε. Ηταν μια ευχαριστη εμπειρια απο την οποια πιστευω κερδισαμε και οι δυο. Ομως δεν παει αλλο, δεν μπορουμε να ζουμε πλεον ετσι. Πιστευω πως με καταλαβαινεις." Αυτα θα τα πεις σχετικα γρηγορα για να σοκαριστει και να μην προλαβει να αντιδρασει (προσπαθησε επισης να μην την αφησεις να σε διακοψει). Μετα ξεφυσας και λες: "Ουφ! Ειχα μεγαλο αγχος πως θα στο πω. Χαιρομαι που δειχνεις να συμφωνεις. Λοιπον, απο γλυκο τι θα παρεις; (περνωντας της τον καταλογο)" και μετα "Γιατι εγω ξερω... Θα παρω ο,τι πιο γλυκο εχω δοκιμασει ποτε στη ζωη μου...Εσενα! Γιατι θελω να κανω μια νεα αρχη μαζι σου και με αυτο το δαχτυλιδι που θα σου δινω απο την καρδια μου (ταυτοχρονα βγαζεις το δαχτυλιδι απο την αριστερη τσεπη του πουκαμισου) να κανω μια νεα αρχη μαζι σου. Γιατι σε θελω τοσο που ενω ξερω πως σε καποια χρονια σιγουρα θα το μετανιωσω, επιμενω και θελω σαν τρελος να σε παντρευτω. Τι ειπαμε θα παρεις για γλυκο;"

Αλλα θελει να το 'χεις λιγο με την υποκριτικη για να βγει ρομαντικο. Μην εισαι σαν το Σαμαρα στις προεκλογικες διαφημισεις.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Τι σου χει κανει βρε το παλληκαρι και πας να το παρεις στο λαιμο σου?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τι σου χει κανει βρε το παλληκαρι και πας να το παρεις στο λαιμο σου?
Αμα παιξει με τον τονο της φωνης και τις εκφρασεις του προσωπου και δεν τα λεει σαν να λεει δελτιο ειδησεων στην ΕΡΤ του '80 θα την κανει να λιωσει για παρτη του.

Πω πω μόλις ξέρασα.
Αν είναι χαζορομαντικιά μπορεί και να της αρέσει.
Γι αυτο δεν θα σου κανουν ποτε προταση σε εστιατοριο στη Βενετια. Ποιος θα καθαρισει το τραπεζομαντηλο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom