Συνάντηση Θεσσαλονίκη 4/12/2015

Θα έρθειτε στη συνάντηση στις 4/12 στη Θεσσαλονίκη


  • Total voters
    26
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Το ξέρω οτι είμαι της τελευταίαα στιγμής αλλά τι διάολο Ελληνίδα θα ήμουν αλλιώς. Αν βλέπει κάποιος το post ας κρατήσει καμία επιπλέον καρέκλα αλλιώς...θα παίξουμε το παιχνίδι με τις καρέκλες..,οποίος προλάβει κάθεται !!!
Δεν ήξερα ότι θα έχει καρέκλες... :rolleyes: Αν τελικά έχει, την πάτησα, μιας και θα είμαι στο μπυρομάγαζο κατά τις 9...:D
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Θα έρθεις, δεν υπάρχει τίποτα που να μην πιστέψουμε..έγινε κάτι σοβαρό;;
ενταξει χαλασε το αμαξι!ρε αληθεια ένα ευχελαιο ένας εξορκισμος ένα δε ξερω κ γω τι το χρειαζομαι!
το 15 ειχα αυτοκινητιστικο παει καινουριο αμαξι, τελειωσε αδοξα μια σχεση σημαντικη για μενα, γλυτωσα βομβες γκαζάκια βιασμο κ όταν επιτελους ειπα θα σας συναντησω να καταστρεψω κ τις δικες σας ζωες :haha::haha::haha:χαλασε κ το δευτερο αμαξι!
όχι δεν είναι χολυγουντ ουτε τουρκικη σειρα είναι η ζωη μου!:bleh:
υ.γ. μη μου μελανιάζετε από φοβο για τους αλλους είμαι παντα γουρλου :clap:
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Κοιμάστε πουλάκια μου; Που σημαίνει οτι το ξενυχτήσαμε χθες.... Χάρηκα παρά πολύ που μπόρεσα και ήρθα και εγώ στην συνάντηση και σας γνώρισα. Λυπάμαι που το " τεχνικό" πρόβλημα στο μάτι μου δεν μου επέτρεψε να μείνω περισσοτερο και να σας γνωρίσω καλύτερα. :shock: Την επόμενη φορά σε μαγαζί με λιγότερο καπνό :(:( @panpan είχαν δίκιο οι Αθηναίοι στους χαρακτηρισμούς τους για σένα..... Είσαι σκέτη γλυκα ;) να μας έρχεσαι πιο συχνά ...
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Εγώ απλά περίμενα να κάνει κάποιος άλλος την αρχή :D
Αν και δε μιλήσαμε πολύ με τον @panpan, αυτό που είπα και στη γυναίκα μου είναι ότι φαίνεται τόσο ανοιχτός και εύκολος άνθρωπος, ελπίζω να τον ξαναδούμε, στα μέρη μας ή στα μέρη του ;)
Την επόμενη φορά, @HKLEOPATRA, στην εξοχή στον καθαρό αέρα :) Να γνωρίσουμε κι εμείς καλύτερα τα υπόλοιπα μέλη, μιας και χθες ήρθαμε μη ξέροντας κανέναν. Αλλά γι' αυτό είναι η πρώτη φορά, να πάρεις το κολάι για τις επόμενες :cool:
Και να ακούς τον αγαπητό "αφέντη" να μιλάει με τόσο θαυμασμό για τη Λάρσα :rolleyes:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
συναντηση υπερπαραγωγη
λαοθαλασσα τραβελστορική

συζητησεις ταξιδιωτικές
γνωριμίες καταπληκτικές

....προσεχως τα παραλειπομενα

Υ.Γ. 7 ξεκινησαμε, 2,15 το διαλύσαμε
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.826
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
περάσαμε υπέροχα, ξαναείδαμε τον αγαπητό φίλο Παναγιώτη και τους παλιούς γνωριμους αλλά γνωρίσαμε και πολλά καινούργια μέλη. εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.765
Πραγματική λαοθάλασσα.Εισέπραξα πολύ αγάπη απο παλιούς και νέους.Δεν έγραψα πιο μπροστα γιατί το ιντερνετ του γειτονα ήταν κλειδωμένο.Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για την τιμή που μου κάνατε.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Όντως το χαλάσαμε μετά από 7,5 ωρες σχεδον!

31 ήμασταν!

Όσοι είμαστε από δω ευχαριστούμε για την επίσκεψη από την Ισπανία που μας τίμησε, αλλά και εναν Καβαλιώτη που ήρθε μόνο για την συνάντηση!

Εις το ενανιδείν !
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Πρέπει να περάσατε πολύ όμορφα παιδιά. Δεν ήρθα γιατί ντρεπομουν. Αλλά δεσμευομαι να έρθω την επόμενη φορά. Πάντα τέτοιες συναντήσεις εύχομαι!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Δεν έπρεπε , όλοι εμείς κάποια στιγμή ειχαμε την πρώτη μας συνάντηση! Ακόμα και χτες ήρθε καινούργιος κόσμος! Σε περιμένουμε την επόμενη φορά!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.765
Πρέπει να περάσατε πολύ όμορφα παιδιά. Δεν ήρθα γιατί ντρεπομουν. Αλλά δεσμευομαι να έρθω την επόμενη φορά. Πάντα τέτοιες συναντήσεις εύχομαι!
Την άλλη φορά πριν την συνάντηση θα βρεθούμε μισή ώρα πιο μπροστά να πιούμε
ένα καφέ για να μην λες ότι δεν ξέρεις κάποιον. :)

Δεν έπρεπε , όλοι εμείς κάποια στιγμή ειχαμε την πρώτη μας συνάντηση! Ακόμα και χτες ήρθε καινούργιος κόσμος! Σε περιμένουμε την επόμενη φορά!
Ivana ευχαριστώ για την διοργάνωση και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Def.για την
ευκαιρία που μας έδωσε να γνωριστούμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.535
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom