Συνάντηση Ιταλόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
καλε αφηστε τον ανθρωπο στην υσηχια του εκει στα ΚΑΠΗ του να ηρεμησει μαζι με τους αλλους παπουληδες παρεα, και προσοχη σε αυτα που λετε γιατι θα σας "την φυλαει" και θα "σας ερθει" απο εκει που δεν το περιμενετε!:D:D:D:D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
πού τόν θυμηθήκατε αυτόν πάλι ...
τι τόν θέλετε μαζί τόν γεροπαράξενο ...να αρχίσει να μάς λέει ΕΓΩ έχω πάει εδώ.. έχω πάει εκεί .. εσείς δέν ξέρετε ....και όλα αυτά τα περίεργα που λέει κατα καιρούς
αυτός δεν πάει για φαγητο πουθενά αλλού εκτός από τήν κανέλα
και τελικα δεν ειχα μονο εγω αυτη την αποψη....
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Πώ πω, δίπλα μου θα έρθετε, μπορεί να βάλω τα μόμολα για ύπνο και να πεταχτώ να σας δω
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
τα νεότερα στοιχεία!

1. Mary_a
2. Samion
3. Ευαγγελία
4. Neraida
5. φίλος Neraidas
6. Chrikky
7. Δωροθέα
8. Sapienza
9. XRISTOS71
10. Marydim
11. Pinelopi

12. Cakenet ???
13. Taver???


περιμένουμε και τους τελευταίους μέχρι το βράδυ και κλείνουμε το τραπέζι (το τεράστιο τραπέζι για την ακρίβεια)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Συναντηση Ιταλοφιλων χωρις εμενα !!!!!!!!!!:bash::bash::bash:

φταιω εγω που μενω στο νοτο!!!!!

Χθες βραδυ γυρισα απο 4ημερο στη Βιεννη...πως θα ξαναφυγω????? κουκλα πολη πανεμορφη, πεντακαθαρη...τελεια...αλλα ο ερωτας μου το εχω ξαναγραψει ειναι η Ιταλια...καλη η βιεννη αλλα....Ρωμη δεν ειναι..ουτε Βενετια
Νeraida πηρα το pm σου και σε ευχαριστω για τη προσκληση....
latina που πας χωρις εμενα????
Νοερα θα ειμαι εκει..... μαζι σας.....πιειτε και ενα lemonchelo αντι για μενα...και περιμενουμε φωτογραφιες......
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Συναντηση Ιταλοφιλων χωρις εμενα !!!!!!!!!!:bash::bash::bash:

φταιω εγω που μενω στο νοτο!!!!!

Χθες βραδυ γυρισα απο 4ημερο στη Βιεννη...πως θα ξαναφυγω????? κουκλα πολη πανεμορφη, πεντακαθαρη...τελεια...αλλα ο ερωτας μου το εχω ξαναγραψει ειναι η Ιταλια...καλη η βιεννη αλλα....Ρωμη δεν ειναι..ουτε Βενετια
Νeraida πηρα το pm σου και σε ευχαριστω για τη προσκληση....
latina που πας χωρις εμενα????
Νοερα θα ειμαι εκει..... μαζι σας.....πιειτε και ενα lemonchelo αντι για μενα...και περιμενουμε φωτογραφιες......
φιλη ρεθυμνο,welcome back!μην μου στεναχωριεσαι καθολου!!ασε τους ιταλοφιλους..θα κανονισουμε συναντηση κρητικόφιλων(θα φτιαξουμε και γκρουπ εννοειται!!!), ειτε κρητη, ειτε αθηνα..θα πιουμε τις ρακιες μας, θα φαμε και τα σκαλτσουνακια μας!!!:clap::clap::clap:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Λοιπόν αγαπητοί Ιταλόφιλοι, όλα οκ. Το τραπέζι εχει κλειστεί..τώρα αν κάποιος ακόμη θέλει να ρθει στην παρέα μας, απλά μας το λέει να το τακτοποιήσουμε!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
για μενα ισχυει, δεν εχει αλλαξει κατι.
εγω αλλαξα το μαθημα μιση ωρα πριν αρα σχολαω στις 8,30 και θα ερθω απο το φροντιστηριο κατ' ευθειαν..
οπως ειχα πει και ισχυει, θα φερω και ενα πολυ καλο μου φιλο (απλα να διευκρινησω καλος φιλος μου, τιποτα παραπανω:)) ο οποιος εχει ταξιδεψει και αυτος αρκετα και σκεφτεται να παει στην Ιταλια το καλοκαιρι, οποτε και για εκεινον θα ειναι ενδιαφερουσα η παρεα!
ελπιζω να μην αλλαξει κατι γιατι τωρα τελευταια ολα μου ερχονται αναποδα απ' οτι τα κανονιζω (κ αισθανομαι καπως περιεργα τον λαιμο μου:()
ανυπομονω να σας γνωρισω απο κοντα, φανταζομαι θα ειναι πολυ ενδιαφερον!:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom