Συνάντηση Ιταλόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
περνάει δύσκολη βδομάδα, η αλλαγή του καιρού τον ενοχλεί αφάνταστα!:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
πού τόν θυμηθήκατε αυτόν πάλι ...
τι τόν θέλετε μαζί τόν γεροπαράξενο ...να αρχίσει να μάς λέει ΕΓΩ έχω πάει εδώ.. έχω πάει εκεί .. εσείς δέν ξέρετε ....και όλα αυτά τα περίεργα που λέει κατα καιρούς
αυτός δεν πάει για φαγητο πουθενά αλλού εκτός από τήν κανέλα :haha::haha::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
και που να δεις τι τραβάνε οι φίλοι του στο ΚΑΠΗ άσε που τους υποχρέωσε να έχουν γρήγορο ίντερνετ για να είναι συνεχώς ονλάιν!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
πού τόν θυμηθήκατε αυτόν πάλι ...
τι τόν θέλετε μαζί τόν γεροπαράξενο ...να αρχίσει να μάς λέει ΕΓΩ έχω πάει εδώ.. έχω πάει εκεί .. εσείς δέν ξέρετε ....και όλα αυτά τα περίεργα που λέει κατα καιρούς
αυτός δεν πάει για φαγητο πουθενά αλλού εκτός από τήν κανέλα :haha::haha::haha:

Σεβασμός στην τρίτη ηλικία!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Λυσσάξατε όλοι πια με την ηλικία μου... οκ ρε παιδιά κι εμείς οι κάπως πιό ώριμοι δεν έχουμε θέση σε αυτό το φόρουμ? όποιοι είναι 55+ πάνε για τσαγάκι?

Στο θέμα μας... δυστυχώς την Πέμπτη το βράδυ δεν θα μπορέσω να σας συναντήσω... έχω υποχρεώσεις στα ΚΑΠΗ της γειτονιά μου... είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε υπέροχα και ελπίζω την άλλη φορά να σας συναντήσω όλους από κοντά και να μιλήσουμε εφόλης της ύλης... Φάτε , πιείτε και κουτσομπολέψτε άφοβα... ο γεροπαράξενος αυτή την φορά θα λείπει, αλλά θα έχει παντού κατασκόπους...
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Τελικά δικαίως το......Τσάρλυ:haha::haha::haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
καλή η ερώτηση. θα έλεγα να προτείνουμε κάτι που έχουμε πάει ή έχουν πάει φίλοι μας.

παρένθεση: όσοι έχετε satellite μην χάνετε το concerto di 1o maggio στη Ρώμη. live από Rai3. αυτό βλέπω τώρα και καθυστερώ. αργότερα έχει Vasco Rossi. στις τηλεοράσεις σας γρήγορα..
Samion το concerto ήταν όλα τα λεφτά!!!Θεός ο Vasco!!!Tο έβλεπα απο το Μιλάνο για κακή μου τύχη..
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λυσσάξατε όλοι πια με την ηλικία μου... οκ ρε παιδιά κι εμείς οι κάπως πιό ώριμοι δεν έχουμε θέση σε αυτό το φόρουμ? όποιοι είναι 55+ πάνε για τσαγάκι?

Στο θέμα μας... δυστυχώς την Πέμπτη το βράδυ δεν θα μπορέσω να σας συναντήσω... έχω υποχρεώσεις στα ΚΑΠΗ της γειτονιά μου... είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε υπέροχα και ελπίζω την άλλη φορά να σας συναντήσω όλους από κοντά και να μιλήσουμε εφόλης της ύλης... Φάτε , πιείτε και κουτσομπολέψτε άφοβα... ο γεροπαράξενος αυτή την φορά θα λείπει, αλλά θα έχει παντού κατασκόπους...

Δεν πειράζει, την επόμενη φορά θα κανονίσουμε μπανάκι στη Βάρκιζα για να έρθεις κι εσύ..!:bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.385
Likes
9.315
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο γεροπαράξενος αυτή την φορά θα λείπει, αλλά θα έχει παντού κατασκόπους...
ωχ.προσοχή την πέμπτη σε γέρους με τραγιάσκα στις γωνίες ή σε 15χρονα μήπως και στείλει κανένα εγγονό του..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.723
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom