Συνάντηση Πατρινών

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλα ολοι στην Ελληνος μενουμε; Εγω ειμαι μεσα για αυτη την εβδομαδα, μετα σας χαιρεταω
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
8.165
Σας περικαλώ να κάνετε και μία συνάντηση τον Αύγουστο που θα βρίσκομαι "χάμω" να σας γνωρίσω κι εγώ!!! :)
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Μεχρι τον Αυγουστο...ποιος ζει ποιος πεθενει
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Καλα ολοι στην Ελληνος μενουμε; Εγω ειμαι μεσα για αυτη την εβδομαδα, μετα σας χαιρεταω
Σάββατο 29 Μαΐου, καλά είναι;
Για να έρθει και κανένας από Αθήνα εάν θέλει.
Φαγητό, καφέ ή ποτό;;;;:roll:
Για να πέσουν προτάσεις:bleh:
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Αν και έχω μια βάπτιση, έχει γενέθλια η γυναίκα μου, θα έρθω οπωσδήποτε στην πρώτη μου συνάντηση..................
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Αν και έχω μια βάπτιση, έχει γενέθλια η γυναίκα μου, θα έρθω οπωσδήποτε στην πρώτη μου συνάντηση..................
θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της γυναίκας σου όλοι μαζί...απλό
που προτείνεις να συναντηθούμε;; Ρίο...Πάτρα...;;
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Σταύρο,ν 'αφήσουμε τον άνθρωπο να γιορτάσει με τη γυναίκα του και να τα πούμε Κυριακή αντί για Σάββατο??Σάββατο είναι αδύνατο και για μένα.Τι θα λέγατε να πάμε για φαγητό Κυριακή μεσημέρι?ίσως αυτό βολέψει και όποιον θέλει να έρθει από άλλη πόλη.Ρενάτα-Ξένε,ακούτε???δεν έρχεστε κατά δω χάμω,να δείτε και με τα μάτια σας αν υπάρχουν πατρινοί??:bleh::bleh:
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Κανένα πρόβλημα, μπορώ και Κυριακή μεσημέρι. Περιμένω νέα σας..........
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
τώρα σας πήρα είδηση ,ότι κανονιζετε συναντηση στην Πάτρα....γυριζω στο ξενοδοχειο και πεφτω ξηρή μετά από τις ασυστολες γαστραιμαργικές κρεπάλες που δεν αντέχω ουτε να ανοιξω το λαπτοπ.Λοιπον ,ελπιζουμε να είμαστε εκει(εγώ και ο leon00) και να σας κεράσουμε λιμοντσελλο από τη νάπολι ,αν και θα μας βολευε καλυτερα την κυριακή το απογευμα....
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αχ τι ωραία θα ξανασυναντηθείτε όλοι μαζί μετά την επέλαση των χαρλεάδων.. Είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε καταπληκτικά και εγώ θα ζηλεύω.
 
Last edited by a moderator:

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Ε μα βέβαια! άμα το ανοίγετε αρχή τριήμερου το θέμα, πως περιμένετε να το δει ο κόσμος ; ε; Ε; :p

Λοιπόν κατασταλάζουμε Κυριακή μεσημέρι ή απόγευμα τελικά; Για φαί πείτε μου απλά που περίπου θέλετε να κυμαίνεται το budget για να προτείνω μερικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.897
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom