Συνάντηση Πατρινών

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
πάρα πολύ ωραία...και μας άνοιξαν ακόμα περισσότερο την όρεξη(για φαγητό)η Dafni και ο Leon που αποφασίσαμε τάχιστα νέα συνάντηση,μεσοβδόμαδο αυτή τη φορά για τσιμπούσι...και όποιος αντέξει!!:haha:
 

KOSTAS

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Πραγματικά περάσαμε πολύ όμορφα. Ταξιδεύσαμε σε όλον τον κόσμο μέσα σε δυο ώρες.:haha:
Παιδιά χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε.:D:D:D:D
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Τετάρτη 9 Ιουνίου 2010, στις 8:30, φαγητό στα Βλάχικα;;; :roll: της Ναυπάκτου όπως συμφωνήσαμε. Ισχύει;;;;;;;;;;:clap:

Ο Λεωνίδας μας περιμένει.Αρχηγέ ζεις εσύ μας οδηγείς γιατί μόνοι μας να βρούμε το μαγαζί εκεί αποκλείεται:shock:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
φυσικά ισχυει ...καλά εκανες και το έγραψες ,μήπως θέλει να έρθει και κανένας άλλος...
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Θα κρατήσω την πείνα μου σε καταστολή μέχρι τότε.........
Ελπίζω να το βρω το μέρος!!!!!!!!!!!!
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Θα κρατήσω την πείνα μου σε καταστολή μέχρι τότε.........
Ελπίζω να το βρω το μέρος!!!!!!!!!!!!
Μην ελπίζεις, ούτε GPS δε σε σώζει.:haha:
Μήπως να συναντηθούμε στο Ρίο ή σε συγκεκριμένο σημείο στη Ναύπακτο και να πάμε όλοι μαζί;:clap:
 

KOSTAS

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Αν τα Βλάχικα είναι στο Νεόκαστρο (ή Νιόκαστρο ή Newcastle) εκεί που είναι η ταβέρνα του Θωμόπουλου, ξέρω εγώ να σας πάω. Και για να μην παίρνουμε όλα τα αυτοκίνητα ( είναι και η γέφυρα) να συναντηθούμε όπως είπατε στο Ρίον.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Μην ελπίζεις, ούτε GPS δε σε σώζει.:haha:
Μήπως να συναντηθούμε στο Ρίο ή σε συγκεκριμένο σημείο στη Ναύπακτο και να πάμε όλοι μαζί;:clap:
και εγώ οκ!καλή ιδέα να συναντηθούμε στο Ρίο και να πάμε όλοι μαζί και με λιγότερα αυτοκίνητα(μην το κάνουμε και γάμο!!:haha::haha::haha:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.735
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom