Συνάντηση στην έκθεση Τουριστικό Πανόραμα

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμείς τελικά δεν καταφέραμε να έρθουμε. Οι μεγάλες αλλαγές που ετοιμάζονται στο σάιτ απαιτούν full time απασχόληση και το σ/κ.

Ελπίζω να περάσατε σούπερ. :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ωραια ηταν,πολυ οργανωμενα με ιδιαιτερη εμφαση στην Ελλαδα.Θα ηθελα ομως περισσοτερες χωρες να ειχαν λαβει μερος. Δεν καταλαβαινω γιατι τα τουριστικα γραφεια δεν ειχαν περιπτερο.Απο τις χωρες που ελαβαν μερος ξεχωρισα το περιπτερο της Πολωνιας(πολυ ευγενεις ),το περιπτερο του Ουζμπεκισταν ,της Τσεχιας και της Τυνησιας.Αν ξεχασα κατι dk και δημο παρακαλω σημειωστε το
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τι μας ετοιμάζεις πάλι; Τρέμω:haha::haha:
Πάντως εσύ έχασες που δεν ήρθες να πάρεις και συ το κατιτίς σου.(δεν εννοώ λουκάνικο)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ωραια ηταν,πολυ οργανωμενα με ιδιαιτερη εμφαση στην Ελλαδα.Θα ηθελα ομως περισσοτερες χωρες να ειχαν λαβει μερος. Δεν καταλαβαινω γιατι τα τουριστικα γραφεια δεν ειχαν περιπτερο.Απο τις χωρες που ελαβαν μερος ξεχωρισα το περιπτερο της Πολωνιας(πολυ ευγενεις ),το περιπτερο του Ουζμπεκισταν ,της Τσεχιας και της Τυνησιας.Αν ξεχασα κατι dk και δημο παρακαλω σημειωστε το
τί πραγμα να ξέχασες; απλά όποιος δεν ήρθε στον καφέ-αναψυκτικό έχασε:haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Λοιπον,η συναντηση πραγματοποιηθηκε με μεγαλη επιτυχια.
Οι προσκλησεις μοιραστηκαν δωρεαν και τα μελη που παρεβρεθηκαν ειχαν την ευκαιρια να γνωριστουν μεταξυ τους και να περπατησουν μαζι στους χωρους της εκθεσης.
Πολλα εντυπα,πολλοι μεζεδες,τσιπουρο,κρασι,γλυκα αλλα και πολυ περπατημα δεν μας επετρεψαν να συνεχισουμε σε καποιο ταβερνακι.
Η συναντηση εκλεισε με ενα δροσερο αναψυκτικο στο κυλικειο της εκθεσης,ταξιδιωτικη κουβεντα και ευχες για καλο Πασχα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
και με ενα δωρακι απο τον dk και την ξενια για μενα!!! ταξιδωτικος οδηγος Βαρκελωνης!!:hug::hug::love1:. ευχαριστω παιδια!!!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Λοιπον,η συναντηση πραγματοποιηθηκε με μεγαλη επιτυχια.
Οι προσκλησεις μοιραστηκαν δωρεαν και τα μελη που παρεβρεθηκαν ειχαν την ευκαιρια να γνωριστουν μεταξυ τους και να περπατησουν μαζι στους χωρους της εκθεσης.
Πολλα εντυπα,πολλοι μεζεδες,τσιπουρο,κρασι,γλυκα αλλα και πολυ περπατημα δεν μας επετρεψαν να συνεχισουμε σε καποιο ταβερνακι.
Η συναντηση εκλεισε με ενα δροσερο αναψυκτικο στο κυλικειο της εκθεσης,ταξιδιωτικη κουβεντα και ευχες για καλο Πασχα.
Έλα Δημήτρη, βάλε και καμιά φωτό γαι να μην λένε οτι τους δουλεύουμε:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ασε δημο προσπαθει το παιδι αλλα δεν του καθονται, οι φωτογραφιες εννοω
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εμένα μου τις έστειλε. Πως εκεί του κάτσανε; (οι φωτογραφίες εννοώ) :haha:. Μας βλέπω για σουτ!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Nα και οι φωτογραφιες!!!

Συμπληρωνουμε κουπονια για δωρεαν ταξιδια.:haha:

Εγω(dk) και ο thanosth πινουμε τα τσιπουρακια μας.:haha:

Ολοι φορτωμενοι με τσαντες.:haha:

Στιγμες ξεκουρασης.:D

Αναψυκτικο και ταξιδιοκουβεντα στο κυλικειο.Διακρινονται απο αριστερα Sisy,Thanosth,Christos Gkir και η συζυγος του Μηνα,Νικος,Λευτερης,Ευαγγελια,Dimosf,εγω(dk) και η συζυγος μου Ξενια και η Ειρηνη.

Ολοι η ομαδα μαζι πλην του Λευτερη που ειχε αποχωρησει.

ΥΓ.Περασαμε υπεροχα και θα το επαναλαβουμε συντομα.
Ραντεβου στο Βολο στις 17 και 18 Μαιου!!!;)
 

EIPHNH

Member
Μηνύματα
47
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Μύκονος
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Περάσαμε πολύ όμορφα χθες... μόνο που σήμερα το στομάχι μου είναι χάλια από τα λουκάνικα και τις άλλες λιχουδιές και τα δάχτυλά μου πρησμένα από τις τσάντες που κουβαλούσα... αναρωτιέμαι πότε θα τα διαβάσουμε όσα πήραμε και ειδικά πότε θα δούμε όλα αυτά τα dvd.. ας είναι καλά η Ξένια η γυναίκα του dk που με προμήθευσε με δεκάδες dvd που ζητούσε από κάθε περίπτερο... :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.114
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom