Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μην παίρνεις τον αριθμό τοις μετρητοίς, πάντα υπάρχουν και κάποιοι που έρχονται χωρίς να έχουν ψηφίσει
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Βλέπω ότι δεν βρίσκετε άσχημη ιδέα το Soiree. Θα επιβεβαιώσω αύριο το κανόνισμα με τους υπεύθυνους και θα ανοίξω καινούργιο θέμα για δηλώσεις συμμετοχής για τις 9 Οκτωβρίου.
Αυτό εδώ εννοείτε;
https://foursquare.com/v/la-soiree-de-votanique/4d1529a41356a0936f8ace82
Για να ξέρω, αν είναι να φέρω τάππερ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ετοιμάστε κάρβουνα, βάλτε και μια μεγάαααααλη σχάρα και τα υπόλοιπα θα έλθουν εντελώς φυσιολογικά... (κοντέινερ αντί για τάπερ, δηλαδή!... :haha: )

Υ.Γ. Αν κατάλαβα καλά, το μαγαζί είναι καραόκε κλάμπ; :shock: γιατί όλους μ'ένα μικρόφωνο στο χέρι τους βλέπω...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Με άγριες διαθέσεις σε βλέπω ...
Ναι αλλά δεν μου απάντησες: Να εκγυμνάσω τις φωνητικές χορδές μου; Ή μόνο τους μύες του στομάχου μου; Ή ούτε κι αυτούς;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αγαπητέ @babaduma τώρα έχω χρόνο και θα τα πω αναλυτικά. Η συνάντηση θα είναι για ποτό/μπύρα/κρασί κτλ., όπως πάντα. Όποιος όμως πεινάσει κάτι θα βρει να τσιμπήσει. Δεν έχω όμως δοκιμάσει και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Για τις φωτογραφίες με τα συγκροτήματα: Δεν έχει στάνταρ live, αλλά φιλοξενεί διάφορες εκδηλώσεις. Βασικά, μετά από αυτήν την παρατήρησή σου, αύριο θα τους ξανακάνω ένα τηλέφωνο, να μάθω αν έχουν προγραμματισμένο τίποτα για τις 9/10. Προσωπικά θα προτιμούσα να μην έχει.
Συμπέρασμα: νηστικός και μουγκός θα μείνεις :haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Προσωπικά θα προτιμούσα να μην έχει.
Κι εγώ. Γιατί αλλιώς, δύσκολα θ' αλλάξουμε κουβέντα μεταξύ μας. Για πρακτικούς και δεοντολογικούς λόγους...
Συμπέρασμα: νηστικός και μουγκός θα μείνεις :haha:
Εντελώς άκυρο συμπέρασμα! Αλλά δικαιολογείσαι-συγχωρείσαι επειδή δεν με ξέρεις... :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το είχα σχεδόν σίγουρο ότι δεν θα παίζει καμία μουσική εκδήλωση την ημέρα της συνάντησης και το επιβεβαίωσα σήμερα. Θα έχουμε μόνο μουσική από dj.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δηλαδή κλείσαμε; Κατοχυρώθηκε για τις 9/10 στον Βοτανικό; Να κλείσω σωφέρ και να ραφτώ; Τσίμα-τσίμα προλαβαίνω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.540
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom