Συνάντηση "11 χρόνια TravelStories"

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Βάζω ό,τι ημερομηνίες μου πείτε.
Η κωλοπιλάλα για Σεπτέμβριο με έπιασε για να ευχαριστηθούμε περισσότερο την αυλή. Τον Οκτώβριο και μάλιστα 21/10 οι πιθανότητες για κρύο και βροχή είναι πολύ μεγαλύτερες. Αλλά ό,τι θέλετε...
 

gianni1966

Member
Μηνύματα
210
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λατρεμενη Αβανα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερικη(Περου,Βολιβια)
Θα προτεινα Παρασκευη 30/09.
Πιστευω οτι εξυπηρετει καλυτερα απο καθημερινη που την ςεπομενη ημερα οι περισσοτεροι δουλευουν.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πάντως σιγά σιγά κοντέψατε την δική μου ημερομηνία. Λίγο ακόμα και θα σας έψηνα.
@James, θέλεις να μου δημιουργήσεις τύψεις και ενοχές, σε ξέρω εγώ:bleh:, αλλά 30/10 είναι Κυριακή:shock:. Μόνος σου θα ήσουν στη συνάντηση.
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Στο μεταξύ διαπιστώνω μετά χαράς ότι η 21/10 αρχίζει να παίρνει κεφάλι. Άντε να βλέπω κι άλλους υποστηριχτές του Οκτώβρη!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Να προτείνω και γω μία ημ/νία :
Παρασκευή 16 Οκτώβρη
(οι 4 μας θα έχουμε επιστρέψει με τα non la μας :haha:)
μπρε σεις, όντως υπήρχε λάθος στην πρότασή μου....
το λάθος όμως ήταν το 16 και όχι η Παρασκευή :haha:
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
@James, θέλεις να μου δημιουργήσεις τύψεις και ενοχές, σε ξέρω εγώ:bleh:, αλλά 30/10 είναι Κυριακή:shock:. Μόνος σου θα ήσουν στη συνάντηση.
Προτείνω να γίνει poll για αυτό.
Πάντως και μόνος μου να ήμουν, ποιο το πρόβλημα? Θα ανέβαζα φωτογραφίες για το πώς πέρασα, τι είπα, τι ήπια και πολλά άλλα. Χαλαρά γέμιζα ταξιδιωτική ιστορία. "Πώς να κάνεις συγκέντρωση travelstories μόνος σου. Οδηγός επιβίωσης."

Πάντως σκέφτομαι να κάνω μια αντι - travelstories μάζωξη την ημερομηνία που θα προκριθεί. Σαν εκείνη την αντιγιουροβίζιον ένα πράμα. (Για μόνο μου με κόβω πάλι.)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Και επίσης δεν μπήκε ένα Σάββατο για Οκτώβριο.Αλλά δεν πειράζει πιά καθώς ήδη ψήφισαν αρκετοί και διαμορφώθηκε μάλλον η προτίμηση.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ελπίζω να μπορέσεις να έρθεις, παρόλο που δεν είναι βολική για σένα η μέρα, όπως καταλαβαίνω. Το ίδιο εύχομαι εννοείται για όλα τα μέλη. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.773
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom