Συνάντηση 16/5/2010-Τα ντοκουμέντα !

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τα φωτοντοκουμέντα τα απόλαυσα, όπως και εσείς φαντάζομαι την συνεύρεσή σας. ΑΛΛΑ έχω μία απορία :roll: ή μάλλον μίνι κουίζ, τι λείπει από το τραπέζι? κοίταξα , ξανακοίταξα και διαπίστωσα μετά από εντατική έρευνα την απουσία του. (μάλλον συνέβη γιατί εγώ δεν ήμουν εκεί!). Οποιος το βρει ας μου το πει.
:haha::haha::haha: άτιμο παιδί...τα μπυρόνια ψάχνεις...αλλά τα αφήσαμε για την άλλη φορά, που καλά θα κάνεις να έρθεις για να μας βάλεις σε τάξη...:bleh: είχαμε και τη Ντίνα, να μεταλαβαίνει με νερό...:bleh: χάθηκε η μπάλα φιλενάδα...τσίπουρο και κρασί μόνο...κατάντιααα :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αμα απαντήσω στην πρώτη ερώτηση θα είναι εύκολη η απάντηση. Οσο για την 2η θα σου πω ότι εγω δεν το είδα και είμαι σίγουρη ότι αν υπήρχε θα το έβλεπα.:cool:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Αμα απαντήσω στην πρώτη ερώτηση θα είναι εύκολη η απάντηση. Οσο για την 2η θα σου πω ότι εγω δεν το είδα και είμαι σίγουρη ότι αν υπήρχε θα το έβλεπα.:cool:
Μάλλον το βρήκε η Pandora ... Σωστά ?:clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Pandora τώρα είδα την απάντηση σου. Εχεις δίκιο . Γάτα με πέταλα :clap::clap::clap::clap: Θα προσπαθήσω να έρθω στην επόμενη. Ειμαι από Κόρινθο και δεν θα μου είναι δύσκολο (αμα με φέρει ο Γκιούλιβερ), 1 ώρα δρόμος είναι. Αλλά να πάμε για πιόμα και όχι για μάσες (πφ! πεζά πράγματα). Αν κανονιστεί κάτι τέτοιο είμαι μέσα. Αλλά μόνο για ΣΚ γιατί ο Γκιούλιβερ είναι σίγουρο ότι δεν θα θέλει άλλη μέρα ακόμα και αν του κάνω φάλαγγα ..... (νερό, τσίπουρο και κρασί? :bleh: όντως πρέπει να έρθω να βάλω τάξη)
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
και φυσικά δεν υπήρξε ούτε για δείγμα,
γιατί μετά ποιος με κράταγε.
Την επόμενη που θα είσαι φυσικά κι εσύ
θα παραγγείλουμε βαρελάκι...:haha:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Κι ο Γκιούλιβερ να μην μπορεί,θα βρούμε την άκρη.
Τόσοι τρελοί,ένας δεν θα βρεθεί να κάνει λίγα χιλιόμετρα παραπάνω?
Πες εσύ το ναι:clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ναιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: (αλλά για βαρέλια και ουχί βαρελάκι):haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Η ψευδής δήλωση διώκεται ποινικά από τον νόμο.............. έτσι απλά για να μην ξεχνιόμαστε......:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Η ψευδής δήλωση διώκεται ποινικά από τον νόμο.............. έτσι απλά για να μην ξεχνιόμαστε......:bleh::bleh::bleh::bleh:
Καλώ αυτόν που την κατανάλωσε, και που αρνήθηκε κατηγορηματικά να πιει ό,τι και οι υπόλοιποι, δλδ κρασί, να το επιβεβαιώσει!!! :bleh::haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Από Bahari
"και που αρνήθηκε κατηγορηματικά να πιει ό,τι και οι υπόλοιποι, δλδ κρασί, να το επιβεβαιώσει!!! :bleh::haha: "
Εγω διάβασα και για τσίπουρα και για νερό και όχι μόνο για κρασί όπως διατείνεσαι , ΑΡΑ είσαι ζαβολιάρα:bleh::bleh::bleh: ου ου!! ζαβολιάρα Bahari ου! ου!:bleh::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.034
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom