Συνάντηση 16/5/2010-Τα ντοκουμέντα !

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
όταν λέτε "Δάφνη" εννοείτε στο Περιστέρι????
ωωω ναι , ωωωω ναι :clap:

(Παιδιά, μήπως πρέπει να ζητήσουμε κανένα κέρασμα από το μαγαζί, την επόμενη φορά, για την διαφήμιση που του κάνουμε ?... :haha:)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ωωω ναι , ωωωω ναι :clap:

(Παιδιά, μήπως πρέπει να ζητήσουμε κανένα κέρασμα από το μαγαζί, την επόμενη φορά, για την διαφήμιση που του κάνουμε ?... :haha:)
αααα δεν παίζω....:rolleyes:

κάνω συλλογή από αξέχαστες οινοποσίες στο συγκεκριμένο μέρος και η προχτεσίνη μέρα θα ήταν πολύτιμη στην συλλογή μου....
παρακαλώ πολύ να μην επαναληφτεί η αδικαιολόγητη απουσία μου:p
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
αααα δεν παίζω....:rolleyes:

κάνω συλλογή από αξέχαστες οινοποσίες στο συγκεκριμένο μέρος και η προχτεσίνη μέρα θα ήταν πολύτιμη στην συλλογή μου....
παρακαλώ πολύ να μην επαναληφτεί η αδικαιολόγητη απουσία μου:p
Μπορείς να αυτοτιμωρηθείς, κατά βούληση...:bleh::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Γιατί καλέ τι έκανε α άνθρωπος; :roll: Μια μπυρίτσα έπινε :haha: Η dim kyr βέβαια έχει τους λόγους της .... ψάχνει να βρει ποιος ήταν ο άγιος αυτός άνθρωπος που εν μέσω γενικής κρασοποσίας τόλμησε να πιει μπύρα :bleh: και να τον συγχαρεί, να του εκφράσει το θαυμασμό της και να τον παρασημοφορήσει για αυτή την ηρωική του πράξη :bleh::haha:
Εγώ ήμουνα, εγώ ήμουνα.... κερδίζω κάτι που έπινα μπύρες και τήρησα τη παράδοση; Αλλά με το ζόρι κατάφερα 1.5 μπουκάλι...αίσχος και ντροπή μου. Άσε τη φρικτή μοναξιά μέσα στα κρασιά και τα τσίπουρα
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Εγώ ήμουνα, εγώ ήμουνα.... κερδίζω κάτι που έπινα μπύρες και τήρησα τη παράδοση; Αλλά με το ζόρι κατάφερα 1.5 μπουκάλι...αίσχος και ντροπή μου. Άσε τη φρικτή μοναξιά μέσα στα κρασιά και τα τσίπουρα
Εγώ να πω Ηydronetta μου, όταν είδα το ποτήρι σου μπροστά μου, τη ζήλεψα τη μπυρίτσα.... κρύα δροσερή....την επόμενη φορά όμως :D

Βρε κυκλοφόρησε και χταποδάκι και το έχασα??? (μου χει κάτσει αυτό το χταποδάκι και όχι..... δεν είμαι έγκυος :haha:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Βρε κυκλοφόρησε και χταποδάκι και το έχασα??? (μου χει κάτσει αυτό το χταποδάκι και όχι..... δεν είμαι έγκυος :haha:)
Καλαμάρι, και με πληροφόρησαν ότι ήταν λουκούμι. Την επόμενη φορά malysa μου. Άφησες εκκρεμότητες :haha::haha::haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Καλαμάρι, και με πληροφόρησαν ότι ήταν λουκούμι. Την επόμενη φορά malysa μου. Άφησες εκκρεμότητες :haha::haha::haha:
ααα ναι η επόμενη φορά, θα έλεγα λόγω καιρού, πως πρέπει να είναι με θαλασσίτσα, ψαρομεζέδες και ουζάκι/μπυρίτσα.....
και αν χάσω κιλά να μου τρυπήσεις τη μύτη.... να δω , αν θα με βάλουν στο αεροπλανάκι που θα πετάξουμε από Φλόρες για Μπαλί :haha: (μας ζυγίζουν έμαθα....) :haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σορρυ ρε παιδακια δηλωνω ασχετη αλλα ενημερωστε με και μενα .Αυτη ειναι μια συναντηση για καφε που επαιζε στην Κρητη?
Γιατι αν υποψιαστω οτι εγινε συναντηση στην Αθηνα (γιατι παρακολουθω και μια επικειμενη συναντησ στην Αθηνα αλλα δεν την βεπω να τσουλαει και πολυ)........θα πεθαααανωωωωωωω....
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω δεν πήγα (ειμαι από Κόρινθο) , αλλά ναι έγινε στην Αθήνα (Περιστέρι νομίζω). :bleh::bleh::bleh:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Βρε Κλεοπάτρα τόσο καιρό το κουβεντιαζουμε κι εσύ απ ότι βλέπω είσαι συνέχεια στο φόρουμ,τι έγινε και σου ξέφυγε?
Όχι μη μελαγχολήσεις......θα ρθουν κι άλλα καλύτερα:clap:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Σορρυ ρε παιδακια δηλωνω ασχετη αλλα ενημερωστε με και μενα .Αυτη ειναι μια συναντηση για καφε που επαιζε στην Κρητη?
Γιατι αν υποψιαστω οτι εγινε συναντηση στην Αθηνα (γιατι παρακολουθω και μια επικειμενη συναντησ στην Αθηνα αλλα δεν την βεπω να τσουλαει και πολυ)........θα πεθαααανωωωωωωω....

Μια χαρά τσούλησε η δική μας και αφού δεν το πρόσεξες, ναι, έγινε στην Αθήνα:D Αφορμή ήταν μια έκθεση φωτογραφίας και το συζητούσαμε αρκετό καιρό!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.734
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom