Συνάντηση 16/5/2010-Τα ντοκουμέντα !

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Η ψευδής δήλωση διώκεται ποινικά από τον νόμο.............. έτσι απλά για να μην ξεχνιόμαστε......:bleh::bleh::bleh::bleh:
Αν και δεν ήμουν εκεί μάλλον εδώ είναι η απόδειξη. Δες το περιεχόμενο του ποτηριού και το μπουκάλι πίσω στο περβάζι:D

http://www.travelstories.gr/photo/showphoto.php?photo=18257
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εγω διάβασα και για τσίπουρα και για νερό και όχι μόνο για κρασί όπως διατείνεσαι , ΑΡΑ είσαι ζαβολιάρα:bleh::bleh::bleh: ου ου!! ζαβολιάρα Bahari ου! ου!:bleh:


Καλά, το νερό εξυπακούεται... Απ' ότι είδες και διάβασες, δε φάγαμε και πολύ... απλά τσιμπήσαμε κάτι :haha: Οπότε όσοι δε χόρτασαν, ήπιαν μπόλικο νεράκι για να γεμίσουν το στομάχι τους και να μη διαμαρτύρεται από την πείνα :bleh::haha:

Τώρα για τα τσίπουρα, έχεις δίκιο τα ξέχασα, μάλλον γιατί δεν τα τίμησα :D
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Σωστός ο Δήμος!!! :clap: Ουφ!!! Επιτέλους, η αλήθεια αποκαταστάθηκε :bleh::haha:
Είμαι αθώα!!! :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
dimosf έχεις δίκιο:D, δουλεύεις με ντοκουμέντα. Μου διέφυγε, ζητώ ταπεινά συγγνώμη, αλλά περίμενα να δω και εγώ κανά τελάρο, όχι 1 (!):shock: μπουκάλι... Οσο για εσένα Bahari , νομίζω ότι άμα μου ρίξω 45 βουρδουλιές με το μαστίγιο με τις 7 ουρές το βράδυ, θα έχω εξιλεωθεί....
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αν και δεν ήμουν εκεί μάλλον εδώ είναι η απόδειξη. Δες το περιεχόμενο του ποτηριού και το μπουκάλι πίσω στο περβάζι:D

Συνάντηση 16/5/2010 - Η φωτογραφική Gallery του TravelStories
:haha::haha::haha: βρε Δήμο...μας ρούμπωσες...:clap: αλήθεια ποιός έπινε μπύρα ?:roll:και πόση ήπιε ? :roll:...ένα μπουκάλι δεν μετράει...:bleh::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
dimosf έχεις δίκιο:D, δουλεύεις με ντοκουμέντα. Μου διέφυγε, ζητώ ταπεινά συγγνώμη, αλλά περίμενα να δω και εγώ κανά τελάρο, όχι 1 (!):shock: μπουκάλι... Οσο για εσένα Bahari , νομίζω ότι άμα μου ρίξω 45 βουρδουλιές με το μαστίγιο με τις 7 ουρές το βράδυ, θα έχω εξιλεωθεί....
Ο Θεός έκανε τη μετάνοια, αρετή των ανθρώπων (Βολταίρος):bleh::bleh::bleh::haha::haha::haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ασε μας τώρα πονηρούλα πας να ξεφύγεις με Βολταίρο, εδώ η Πανδώρα έθεσε θέμα , ποιος ήπιε, τι ήπιε. Μάλλον περάσατε τόοοοσο καλά που ούτε θυμάστε τι έγινε. Αίσχος!!! Αστυνομία ηθών , κάποιοι είναι για σύλληψη, τρέχτεεεεεεε.....
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ασε μας τώρα πονηρούλα πας να ξεφύγεις με Βολταίρο, εδώ η Πανδώρα έθεσε θέμα , ποιος ήπιε, τι ήπιε. Μάλλον περάσατε τόοοοσο καλά που ούτε θυμάστε τι έγινε. Αίσχος!!! Αστυνομία ηθών , κάποιοι είναι για σύλληψη, τρέχτεεεεεεε.....
Να μαρτυρήσω ? ... ήταν ένας από τους δύο άντρες που καθόταν προς τη άλλη άκρη του τραπεζιού....

ήλθαν κάποια στιγμή δίπλα μου και οι δύο, αλλά να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι το ποτήρι μπύρας που κυκλοφόρησε μπροστά μου σε ποιον ανήκε (christos71 ¨η hydronetta).... :haha:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Να μαρτυρήσω ? ... ήταν ένας από τους δύο άντρες που καθόταν προς τη άλλη άκρη του τραπεζιού....

ήλθαν κάποια στιγμή δίπλα μου και οι δύο, αλλά να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι το ποτήρι μπύρας που κυκλοφόρησε μπροστά μου σε ποιον ανήκε (christos71 ¨η hydronetta).... :haha:
Βουκινο τους κανατε τους ανθρωπους,σταλα τσιπα:haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Βουκινο τους κανατε τους ανθρωπους, σταλα τσιπα:haha:
Γιατί καλέ τι έκανε α άνθρωπος; :roll: Μια μπυρίτσα έπινε :haha: Η dim kyr βέβαια έχει τους λόγους της .... ψάχνει να βρει ποιος ήταν ο άγιος αυτός άνθρωπος που εν μέσω γενικής κρασοποσίας τόλμησε να πιει μπύρα :bleh: και να τον συγχαρεί, να του εκφράσει το θαυμασμό της και να τον παρασημοφορήσει για αυτή την ηρωική του πράξη :bleh::haha: Βέβαια, δεν θα λείψουν και οι νουθεσίες του τύπου: Μια μπύρα μόνο; Ου να μου χαθείς :bleh::haha: Σα δεν ντρέπεσαι! Την επόμενη φορά να έρθεις με τον κηδεμόνα σου και να κρατάτε ο καθένας από ένα καφάσι μπύρες :clap:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
όταν λέτε "Δάφνη" εννοείτε στο Περιστέρι????
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ούδε είδα , ούδε ξέρω! Εγώ όση ώρα ήμουν εκεί νεράκι πίναμε. ;) Τώρα εσείς τα τσίπουρα , τα κρασιά, τις μπύρες που τα είδατε δεν ξέρω...! Μήπως φταίει που είμαι μύωπας;;;:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.933
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom