Συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"- Εντυπώσεις

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλα εγω αυτο με τα ταμπελακια το εγραψα για πλακα. Σαν αλκοολικοι μου μοιαζει καπως!!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Μα αν ειχα ερθει δεν θα με ειχατε καταλαβει; Ενας ομορφος αντρας, με χιουμορ, αντε λιγο χειροτερος απο τον Tripakia!
Περα απο την πλακα( που μεταξυ μας δεν κανω...) ειπα να μην γραψω τιποτα και γκαντεμιασω την ολη κατασταση και τελικα παρασκευη περασε μια γριπη απο το εξωτικο κερατσινι που ακομα δε λεει να φυγει.
Μα είπα κι εγώ δε θα συστηνόσουν στη γειτόνισσα...θα το έπαιρνα βαρέως...:D
 

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
227
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Ευχαριστώ την karfitsa για τη διοργάνωση της συνάντησης καθώς και την elenara88 για τα super macarons και την πρωτότυπη τούρτα cupcakes.Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να γνωρίσω περισσότερους ταξιδευτές.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Kαι το "κλου" της βραδιας-για οσους δεν ηταν χθες-ενα ζευγαρακι,που,καθησε σε μια γωνια,λιγο πριν την συγκεντρωση,για να πιει ησυχα το ποτακι του....μεσα σε λιγη ωρα,η παρεα μας μεγαλωνε και μεγαλωνε,τοσο που το ζευγαρακι "ενσωματωθηκε"μαζι μας...και,βεβαια,μετα την σχετικη κατηχηση,γραφτηκε επιτοπου,στο φορουμ...:haha::haha:
με τι όνομα γράφτηκαν;
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Aυτός είναι ο ένας λαχνός που κέρδισε. 2 χρόνια και 2,5 μήνες σε 14 ασιατικές χώρες με μοτοσυκλέτα.
Οι άλλοι 2 παιδιά ήταν βιβλία;
biblio.jpg
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ο αντρας γραφτηκε με το ονομα bishop.Δεν νομιζω,οτι εχει γραψει μηνυμα ακομη....
Bishop αλλά στην ελληνική του σημασία και με greeklish: Episkopos :)

Οι άλλοι 2 παιδιά ήταν βιβλία;
Ναι. Και οι τρεις λαχνοί σε βιβλία αντιστοιχούσαν.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πολύ ωραία η Σαββατιάτικη συνάντησή μας, με πολλή κουβέντα και ανταλλαγή ταξιδιωτικών εμπειριών με νέους και παλιούς φίλους σε ένα ήσυχο μπαράκι όπου μπορούσαμε να μιλήσουμε χωρίς να χρειαστεί να ξεφωνίζουμε. Πολλά ευχαριστώ στην Karfitsa για την άψογη διοργάνωση και στην Elenara για τα νόστιμα γλυκάκια της. Βέβαια για να διαπιστώσω πόσο νόστιμα ήταν χρειάστηκε να δοκιμάσω αρκετές φορές, αλλά χαλάλι... την έκανα τη θυσία! ;)

Επιπλέον, εκείνο το βράδυ έλαβα ένα μήνυμα από το μέλλον:) Κέρδισα ένα από τα βιβλία που κληρώθηκαν και αφορά στην Κωνσταντινούπολη. Αφού το μελετήσω, λοιπόν, νομίζω ότι επιβάλλεται να ξαναπάω στην Πόλη για να δω κατά πόσο αφομοίωσα αυτά που διάβασα ή όχι.:airplane:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.206
Μηνύματα
883.766
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom