Συνάντηση Travel Stories στην Αθήνα

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    21
  • Poll closed .

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μου φαίνεται θα έχει πιο πολλά τραπέζια από μέλη έτσι που αυξάνονται τα θέματα. Θα παίζετε μουσικές καρέκλες με τραπέζια.
Γιατί θα παίζετε και όχι θα παίζουμε; Δεν θα έρθεις;

Θα έχετε τραπέζι με θέμα,μένουμε σπίτι; :haha:
Αυτούς θα τους βάλουμε στο εσωτερικό χώρο του μαγαζιού για να νιώθουν οικεία. Οχι στην αυλή, με τους υπόλοιπους.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μπραβο, ωραια ιδεα, μεσα κι εγω. Να πουμε τον πονο μας βρε αδερφε, χωρις να μας κοιταει ο αλλος λες και ειμαστε ουφο!!!!!!!!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ψήφισα και τα δύο Σάββατα και θα έρθω οπωσδήποτε.
Έχασα την ευκαιρία να πάω φέτος Ισλανδία :(
Ε! Να χάσω και την ευκαιρία να σας δω; ;)
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ψήφισα και τα δύο Σάββατα και θα έρθω οπωσδήποτε.
Έχασα την ευκαιρία να πάω φέτος Ισλανδία :(
Ε! Να μη χάσω και την ευκαιρία να σας δω; ;)
Τι κρίμα για την Ισλανδία! Τον Ιούνιο θα πήγαινες;

Εμείς χάσαμε μόνο μια Ρώμη και μια Μήλο. Ευτυχώς όμως είχα ξαναπάει και στις δύο.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Τι κρίμα για την Ισλανδία! Τον Ιούνιο θα πήγαινες;
Όχι. Αποφάσισα να το αναβάλλω για του χρόνου. Θα σας τα πω. Είμαι βέβαιη πως κοντά σας θα βρω έναν ώμο να ακουμπήσω για να κλάψω :p
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Εγώ μέσα σίγουρα για το 2ο ΣΚ, μπορεί και για το 1ο απλά λόγω τριημέρου ακόμη δεν ξέρω.

Το θέμα είναι μπορούμε να έχουμε συνάθροιση κοινού? Νομίζω στα τραπέζια επιτρέπεται μέχρι 6 άτομα!! Εκτός και αν το οργανώσουμε έτσι που έχουμε πχ 2 τραπέζια και παίζουμε μουσικές καρέκλες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το πρώτο Σάββατο μάλλον θα μπορέσω κι εγώ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το θέμα κλειδώνεται καθώς δεν είμαι σίγουρος για το τι ισχύει για τους περιορισμούς στην Ελλάδα αλλά από όσα είδα μαζικές συγκεντρώσεις δεν είναι στο μενού. Αν ισχύει κάτι άλλο μπορεί ο topic starter να μου στείλει πμ.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Το θέμα κλειδώνεται καθώς δεν είμαι σίγουρος για το τι ισχύει για τους περιορισμούς στην Ελλάδα αλλά από όσα είδα μαζικές συγκεντρώσεις δεν είναι στο μενού. Αν ισχύει κάτι άλλο μπορεί ο topic starter να μου στείλει πμ.
Επικοινώνησα με την Πολιτική Προστασία και μου είπαν ότι δεν υπάρχει περιορισμός ατόμων σε εξωτερικό χώρο. Σεβόμενοι πάντα ασφαλώς τους κανόνες που ισχύουν στο συγκεκριμένο χώρο (εν προκειμένω τραπέζια των 6 ατόμων και προσοχή στις αποστάσεις). Κατά συνέπεια, μπορούμε να κανονίσουμε τη συνάντησή μας (ευχαριστούμε boss @Defkalion).

Μπορείτε να ψηφίσετε για το ποιο Σάββατο προτιμάτε, και να προτείνετε φιλειρηνικά θέματα:bleh:.
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Επίσης μπορούμε να ζητήσουμε και τον κήπο του Ιδρύματος Νιάρχος τώρα που η είσοδος γίνεται μόνο με διαδικτυακή προκράτηση. Και ο χώρος θα είναι τεράστιος και δε θα φάμε/πιούμε τίποτα (αν φοβάται κανείς να καταναλώσει οτιδήποτε) και δε θα πέσει ξύλο αφού ο χώρος φυλάσσεται καλά. Δείτε το ως πικ νικ. :haha: :bleh:
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.163
Likes
5.072
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Επίσης μπορούμε να ζητήσουμε και τον κήπο του Ιδρύματος Νιάρχος τώρα που η είσοδος γίνεται μόνο με διαδικτυακή προκράτηση. Και ο χώρος θα είναι τεράστιος και δε θα φάμε/πιούμε τίποτα (αν φοβάται κανείς να καταναλώσει οτιδήποτε) και δε θα πέσει ξύλο αφού ο χώρος φυλάσσεται καλά. Δείτε το ως πικ νικ. :haha: :bleh:
Εχει και καναλι για τους θερμοαιμους :surf1:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Από την πλευρά μου, να δηλώσω μια μικρή προτίμηση για βραδινές ώρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.818
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom