Συνάντηση Travel Stories στην Αθήνα

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    21
  • Poll closed .

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Από την πλευρά μου, να δηλώσω μια μικρή προτίμηση για βραδινές ώρες.
Αυτό το θεωρούσα δεδομένο. Επειδή, πάντα βράδυ συναντιομαστε. Προτείνω από τις 8 και μετά.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Επίσης μπορούμε να ζητήσουμε και τον κήπο του Ιδρύματος Νιάρχος τώρα που η είσοδος γίνεται μόνο με διαδικτυακή προκράτηση. Και ο χώρος θα είναι τεράστιος και δε θα φάμε/πιούμε τίποτα (αν φοβάται κανείς να καταναλώσει οτιδήποτε) και δε θα πέσει ξύλο αφού ο χώρος φυλάσσεται καλά. Δείτε το ως πικ νικ. :haha: :bleh:
Είναι πράγματι όμορφα εκεί. Αλλά νομίζω ότι δεν εξυπηρετούν πολύ οι συγκοινωνίες. Επίσης είναι λίγο αχανές, και φοβάμαι μήπως χαθούμε μεταξύ μας. Αλλά και πάλι, αν το θέλουν οι πολλοί... εγώ είμαι σύμφωνη.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Το αποτέλεσμα είναι ισοπαλία με 4 άτομα να έχουν ψηφίσει και στα 2.
Άρα κάνουμε και τις Δύο (2) συγκεντρώσεις να βολευτούν όλοι!!
:):)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Και καθώς η ισοπαλία παραμένει, μήπως πρέπει κάπως να πάρουμε απόφαση;
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Και καθώς η ισοπαλία παραμένει, μήπως πρέπει κάπως να πάρουμε απόφαση;
Κατ' αρχήν το poll θα είναι ανοιχτό μέχρι αύριο.

Κατά δεύτερον μπορούμε να βρεθούμε και τα δύο Σάββατα, όπως πρότεινε ο φίλος @bandit650.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να το πρώτο Σάββατο ξεπετάγεται στο φίνις...
 

Anas Tassos

Member
Μηνύματα
168
Likes
1.218
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παπούα Νεα Γουινέα
Καλησπέρα τραβελστοριτες,

σκεφτόμουνα ότι τώρα που δεν ταξιδεύουμε και άνοιξαν και τα καφέ-μπαρ, μήπως είναι καλή ευκαιρία για μια συνάντηση των μελών του φόρουμ στην Αθήνα.

Έχουμε να κάνουμε ωραίες συζητήσεις βάσει των θεμάτων που τρέχουν αυτή τη στιγμή στο φόρουμ τύπου "Τουρισμός στην Ελλάδα". Ίσως μπορούν και φίλοι από αλλα μέρη της χώρας να ρθουνε, θα χαρούμε πολύ να τους γνωρίσουμε.

Θα μπορούσαμε ίσως να βρεθούμε το Σάββατο 6/6 η το επόμενο 13/6 στο Saorsa στο Μεταξουργείο (που έχουμε ξαναβρεθεί) η όπου αλλού θέλετε.

Τι λέτε;
Δεν τολμώ να ρίξω ψήφο (και ενδεχομένως Νικητήριο!) καθώς μόλις τώρα κλείνω ένα μήνα ως μέλος. Αλλά ενδιαφέρομαι να συναντηθούμε, αν γίνεται.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Δεν τολμώ να ρίξω ψήφο (και ενδεχομένως Νικητήριο!) καθώς μόλις τώρα κλείνω ένα μήνα ως μέλος. Αλλά ενδιαφέρομαι να συναντηθούμε, αν γίνεται.
Nα τολμήσεις!
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλημέρα φίλοι μου

Η ψηφοφορία έληξε χθες. Το Σάββατο 6/6 προηγήθηκε με 14 ψήφους έναντι 10 που πήρε το Σάββατο 13/6.

Σας περιμένουμε (όσους ψηφίσατε και όσους δεν ψηφίσατε) το Σάββατο 6/6 στο "Saorsa" , στην Πλατεία Αυδη, Μεταξουργείο από τις 8:00 μ. μ. και μετά. Τα τραπέζια είναι κλεισμένα στο όνομα "Travel Stories".

Οποίος θέλει περισσότερες πληροφορίες, μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Κανείς δε θα φύγει το 3ήμερο; Δυστυχως δε θα μπορέσω. Την επόμενη φορά.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλημέρα,

θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι σήμερα ειναι η συνάντησή μας στο «Saorsa”, η ώρα προσέλευσης είναι από τις 8:00 μμ και μετά.

Σας παρακαλώ, αν θέλει να έρθει κάποιος που δεν το έχει δηλώσει ή να μην έρθει κάποιος που έχει δηλώσει, να με ειδοποιήσει εδώ ή με πμ για να κανονίσω καλύτερα το χώρο, εστω και λίγο πριν τις 8:00. Εννοείται ότι υπάρχει δυνατότητα να συνοδευόμαστε (εχω υπολογισει λιγες θέσεις παραπάνω).

Θα χαρώ πολύ να σας δω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom