Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Μαλλον ακυρη εγω παιδια γιατι προεκυψε θεμα με το παιδι εκεινη την ημερα
Δεν εχω που να το αφησω.Σορρυ
Κριμα Κλεοπατρα...:( next time!
Παντως ευχαριστουμε για την εγκαιρη ενημερωση.
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Και εγω σας στέλνω τις καλύτερες ευχές γιά τη συνάντηση (που δεν υπάρχει αμφιβολία ότι θα είναι εξαιρετική ) και λυπάμαι που εκείνη την ημέρα θα είμαι στη Βιέννη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κοίτα να δεις θέματα που ανοίγουν όταν λείπεις ταξίδι...
26/4 αδύνατο. Θα είμαι στο Rio de Janeiro και - ΔΕ - θα σας σκέφτομαι.

In fact, δε θα μπορούσε να είναι πιο άβολη ημερομηνία - τυφλή παρασκευή μετά από αργία, όλοι οι "συχνοί" ταξιδιώτες που ξέρω, εντός και εκτός travelstories, θα την πάρουν άδεια για να την κολλήσουν με την αργία για 4ήμερο.

Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για την Παρασκευή πριν από το 15ήμερο του Πάσχα. Ούτε πέρυσι ούτε πρόπερσι δε θα μπορούσα εκείνη τη μέρα. (Πέρυσι μάλιστα είχε και πάλι κανονιστεί η συνάντηση των "Γερμανόφιλων" τέτοια μέρα).

19/3 θα μπορούσα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και γω συμφωνω με taver γιατι κολλαει και με 25 Μαρτιου και πολλοι θα το κανουν 4ημερο.Για παραδειγμα ο αντρας μου θα λειπει Ροδο και γιαυτο δεν εχω που να αφησω το παιδι.Δεν γινεται με τιποτα το προηγουμενο ΠΣΚ?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Κοίτα να δεις θέματα που ανοίγουν όταν λείπεις ταξίδι...
26/4 αδύνατο. Θα είμαι στο Rio de Janeiro και - ΔΕ - θα σας σκέφτομαι.

In fact, δε θα μπορούσε να είναι πιο άβολη ημερομηνία - τυφλή παρασκευή μετά από αργία, όλοι οι "συχνοί" ταξιδιώτες που ξέρω, εντός και εκτός travelstories, θα την πάρουν άδεια για να την κολλήσουν με την αργία για 4ήμερο.

Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για την Παρασκευή πριν από το 15ήμερο του Πάσχα. Ούτε πέρυσι ούτε πρόπερσι δε θα μπορούσα εκείνη τη μέρα. (Πέρυσι μάλιστα είχε και πάλι κανονιστεί η συνάντηση των "Γερμανόφιλων" τέτοια μέρα).

19/3 θα μπορούσα.
Κώστα παιζεις με τα νευρα μας τωρα έτσι !!!!!!!:D
δεν μας νοιάζει καθόλου που δεν θα μας σκεφτεσαι απο την λατινικη Αμερική
εσυ να περασεις καλα και εμεις εδω κατι θα κανουμε :haha:

άστα τωρα αυτα και πες μας για την κυπρο πως σου φάνηκε :shock:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
In fact, δε θα μπορούσε να είναι πιο άβολη ημερομηνία - τυφλή παρασκευή μετά από αργία, όλοι οι "συχνοί" ταξιδιώτες που ξέρω, εντός και εκτός travelstories, θα την πάρουν άδεια για να την κολλήσουν με την αργία για 4ήμερο.

Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για την Παρασκευή πριν από το 15ήμερο του Πάσχα. Ούτε πέρυσι ούτε πρόπερσι δε θα μπορούσα εκείνη τη μέρα.

19/3 θα μπορούσα.
Άριστα τα λες Kώστα ... εκείνες τις μέρες θα προσπαθούμε να κυκλώσουμε την γη... άλλος από Λ.Αμερική κι άλλος από Ωκεανία... να περάσουν πάντως όμορφα και να μας πουν εντυπώσεις...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αν και ήδη έχω δηλώσει ότι θα λείπω τη συγκεκριμένη ημερομηνία, να συμφωνήσω με τους παραπάνω ότι η 26/3 είναι η πιο άβολη Παρασκευή που θα μπορούσε να κανονιστεί η συνάντηση.

Από την άλλη πάλι, ευτυχώς που θα λείπουμε αρκετοί, οπότε δε θα χρειαστεί να γίνει κράτηση στο ΟΑΚΑ. :D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πάντως και στις 19-03 αρκετοί δεν μπορούσαν, γιατί κάποιοι (αμέσως αμέσως μου έρχονται στο μυαλό o thimios και η latina) είχαν κανονίσει ταξίδια.
Οπότε είναι αδύνατον να μπορούμε όλοι.
Εσύ συγκεκριμένα taver με τόσα ταξίδια που κάνεις πιο πιθανό είναι να σε πετύχουμε στο Σιδνει ή στο Μπουένος Αίρες παρά στην Αθήνα:bleh::bleh::bleh:.
Και για του λόγου το αληθές βλέπω ότι και στις 12 θα είσαι Παρίσι.
Άντε καλά ταξίδια.
Άσε εμάς τους υπόλοιπους να πιουμε καμιά μπυρίτσα και τα λέμε από κοντά την επόμενη φορά.
Δε βλέπω προτάσεις όμως για το μαγαζί.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Συμφωνώ ότι είναι αρκετά άβολη η ημερομηνία, ωστόσο προσωπικά αν ετοιμαζόμουνα για Ωκεανία και ακόμα περισσότερο για Μπουένος, ποσώς θα με ενδιέφερε αν χάσω και μια συνάντηση τραβελστοριτών! και δεν θα διαμαρτυρόμουν κιολας! Άντε μην τα θέλετε όλα δικά σας -εσείς ταξίδια εμείς συνάντηση! :bleh::bleh::bleh::bleh:

Αννυ, για σένα ωστόσο λυπάμαι πραγματικά που δεν θα είσαι.. (για τους άλλους δυο απλώς δεν σχολιάζω καν)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δε νομίζω ότι αποδεικνύεται τελικά άβολη η ημερομηνία γιατί έχουν μαζευτεί ήδη κοντά στα 40 άτομα που μπορούν..Και πάντα κάποιοι δε θα μπορούν οπότε αφού προτάθηκε αυτή η μέρα και είδαμε ότι τσουλάει το πράγμα, το συνεχίσαμε! Θα υπάρξουν κι άλλες συναντήσεις στο μέλλον και για τους υπόλοιπους, είμαι σίγουρη;)
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
In fact, δε θα μπορούσε να είναι πιο άβολη ημερομηνία - τυφλή παρασκευή μετά από αργία, όλοι οι "συχνοί" ταξιδιώτες που ξέρω, εντός και εκτός travelstories, θα την πάρουν άδεια για να την κολλήσουν με την αργία για 4ήμερο.
Φαντασου δηλαδη να μην ελειπαν ολοι οι ''συχνοι'' ταξιδιωτες:)
Τοτε θα ειχαμε το ''1ο Συνεδριο Travelstories''!

Καλα να περασεις στα Ρια και ευχομαι το ιδιο σε οποιο αλλο μελος χασει τη συναντηση λογω ταξιδιου!

Κι εμεις εδω θα κανουμε οτι μπορουμε κ θα πιουμε κ ενα ποτακι στην υγεια σας!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχει κανένα νόημα παιδιά να συζητάτε αν η ημερομηνία είναι άβολη κλπ. Το μέλος που ξεκίνησε το θέμα έχει βάλει συγκεκριμένη ημερομηνία, όσοι μπορούν θα μαζευτούν, οι υπόλοιποι την επόμενη φορά.

;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom