Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γειά σας κι από εμένα! Χάρηκα πολύ που γνώρισα όσους πρόλαβα , γιατί δυστυχώς έφυγα νωρίς, επειδή είχα διάβασμα. πανελλήνιες you know???
Iδιαιτέρως χάρηκα που γνώρισα την Pandora, την Ντίνα και τον Leftri B.

xxx
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Νάμαι πίσω στη "Ιθάκη"...

Χάρηκα που ξαναείδα γνωστά άτομα, και γνώρισα καινούργια που καθημερινώς τα λέμε ή τα διαβάζω.Κι΄εγώ δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλους, ίσως σε κάποια άλλη. Η καπνιστή μπύρα ήταν απίθανη. Ευχαριστώ κι εγώ το Ζέφυρο για τον κόπο και την ιδέα της συνάντησης.
Όπως ορισμένα πράματα έχουν απεριόριστη αξία, έτσι και τα αισθήματα που που προξενούν τέτοιες συναντήσεις δεν έχουν κάποια "τιμή"...
Εύχομαι και στην επόμενη
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Άφησα να περάσουν δύο-τρείς μέρες, να καταλαγιάσει ο ενθουσιασμός της πρώτης φοράς, να κάνω πια τον απολογισμό μου ζυγίζοντας τις μνήμες της βραδιάς. Πιο νηφάλια, μακριά από αναθυμιάσεις οινοπνευμάτων μαργιόλικων, είπα να γράψω τώρα πια και να ευχαριστήσω κατ' αρχάς τον Ζέφυρο σαν διοργανωτή της καθ' όλα εκπληκτικής βραδιάς. "Εύγε παιδί μου, εύγε" (δασκαλίστικο λίγο αλλά το χούι δε φεύγει).
Να πω ότι χάρηκα που γνώρισα όμορφους, νέους, ζεστούς ανθρώπους, καλοπροαίρετους, ευπροσήγορους, ακομπλεξάριστους. -θύμιζε λίγο Berlin η κατάσταση κι αυτό την έκανε πιο ωραία-.
Τόσα avatar απέκτησαν πρόσωπο, το ένα μετά το άλλο ταυτοποιούνταν. Pandora, δεν σε περίμενα λιγότερο αρχοντική. Ντίνα σε συμπάθησα αμέσως, λόγω χρώματος πέρα απ' όλα τα άλλα.;) Christo 71 τι περίπτωση!!! Ioanna karagianni χάρηκα.
Saita σπάνιο για άντρα, αλλά μιλάς όσο, όταν και όπως πρέπει και το nickname σου πάει γάντι!!!
Δευκαλίωνα, χάρηκα για τη γνωριμία, μπράβο για τη δουλειά που έχεις κάνει εδώ αλλά με τέτοιο μπόι και τέτοιο όνομα προδιαγεγραμμένη η πορεία σου είναι.
Μακρηγορώ όμως αλλά κάπου εδώ είναι και Coconut επί 2, η earth citizen, o dva scra, ο sporos και όσους φαίνεται να ξέχασα αλλά δεν ξέχασα.
Ο απόηχος της βραδιάς μου έχει αφήσει μια ιδιαίτερη γεύση - και σίγουρα δεν φταίει η μπύρα γι' αυτό.
Σας ευχαριστώ όλους , για τότε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Προς Κρητικές του forum

Kορίτσια έχω πολλές παραγγελίες με φιλιά για σας, γι αυτό κανονίσετε...
γιατί θα ξεθυμάνουν:clap:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
για ολες τια κρητικες????????γιατι ειμαστε και πολλες.........
αντωνη για πες!!!!!εχουμε θεμα!
σας παρακολουθω απο την ωρα που αρχισαε να γραφετε για την συναντηση σας και ζηλευω!!!!!!ετσι για να μην σπαμαρουμε κιολας.....
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
:clap:ευχαριστώ για την "αναβάθμιση"...τώρα το είδα...

είδατε; το ταξίδι έφερε κι άλλα κέρδη....η άμεση επαφή φέρνει αποτέλεσμα;)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Έχετε ακούσει φυσικά το χιλιοειπωμένο "μία φωτογραφία ίσων χίλιες λέξεις" στην περίπτωση των φιλικών συναντήσεων δεν ισχύει. Τι να κάνετε τυπωμένα άψυχα πρόσωπα. Αν θέλετε να μας γνωρίσετε να πάρετε τα πόδια σας και οι δύο σας που μου πήγατε στις άκρες του κόσμου και να κατηφορίσετε προς Αθήνα μεριά, και εμείς θα κανονίσουμε συνάντηση προς τιμήν σας. Τότε βγάλτε όσες φωτογραφίες τραβάει η όρεξη σας.
 
Last edited by a moderator:

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Αφήστε μόνο να περάσει αυτή η εβδομάδα γιατί αν κρίνω απο την ησυχία που έχουμε στο forum πρεπει να τους εχει πέσει πολυ βαρύ το αρνάκι !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom