Συνέντευξη μέλους - giannismits

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Εισαι ωραιος,τελος...εκτος του οτι γραφεις μεταδοτικά,για μενα τουλαχιστον εισαι απ τα ατομα που με τον τροπο γραφης τους και την οπτικη που εχουν στις φωτογραφιες τους,με κανεις να θελω να τα δω κι εγω,συν οτι καθεσαι και αναλυεις ιστορικα γεγονοτα για καθε τοπο που πας.καλα ταξιδια ευχομαι,και να εισαι παντα ετσι.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Εισαι ωραιος,τελος...εκτος του οτι γραφεις μεταδοτικά,για μενα τουλαχιστον εισαι απ τα ατομα που με τον τροπο γραφης τους και την οπτικη που εχουν στις φωτογραφιες τους,με κανεις να θελω να τα δω κι εγω,συν οτι καθεσαι και αναλυεις ιστορικα γεγονοτα για καθε τοπο που πας.καλα ταξιδια ευχομαι,και να εισαι παντα ετσι.
Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι για τα ωραία σου λόγια ❤ Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Και εμενα μου αρέσουν πολύ οι ιστοριες σου! Γράφεις τις απαραίτητες πληροφορίες, ενώ ταυτόχρονα προσθέτεις και την δίκη σου οπτική. Ευχαριστούμε πολύ! Και καλά ταξίδια, εντός και γιατί όχι, εκτός Ευρώπης ;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Και εμενα μου αρέσουν πολύ οι ιστοριες σου! Γράφεις τις απαραίτητες πληροφορίες, ενώ ταυτόχρονα προσθέτεις και την δίκη σου οπτική. Ευχαριστούμε πολύ! Και καλά ταξίδια, εντός και γιατί όχι, εκτός Ευρώπης ;)
Thank you και πάλι :) Ελπίζω να μην αργήσουν τα εκτός!
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
154
Likes
193
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Συγχαρητήρια για τις ιστορίες σου και τον τρόπο γραφής σου! έχω διαβάσει το Σκανδιναβικό τουρλού, την ιστορία για Βουδαπέστη που με βοήθησε πάρα πολύ στο φετινό μου ταξίδι καθώς και την ιστορία για την Πράγα! Keep going!!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Συγχαρητήρια για τις ιστορίες σου και τον τρόπο γραφής σου! έχω διαβάσει το Σκανδιναβικό τουρλού, την ιστορία για Βουδαπέστη που με βοήθησε πάρα πολύ στο φετινό μου ταξίδι καθώς και την ιστορία για την Πράγα! Keep going!!!
Thanks Vangelis. Χαίρομαι που βοήθησα. Να διαβάσεις και τις άλλες :p
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
...... Μέχρι στιγμής επειδή τριγυρίζω μόνο στην Ευρώπη, θέλω να ταξίδια αυτά να είναι ουσιαστικά και όχι τόσο τουριστικά. Από την αρχή που ξεκίνησα να γράφω ιστορίες, δεν δίστασα παρ'ότι αναφερόμουν σε κλασικά ευρωπαϊκά ταξίδια, να αναλύσω κάθε πόλη και κάθε ταξίδι με μεγάλη λεπτομέρεια. Και χαίρομαι αφάνταστα που έγιναν σημείο αναφοράς στο φόρουμ και βοήθησαν πάρα πολλούς συμφορουμίτες................
Μολις διαβασα την ενδιαφερουσα συνεντευξη σου και επειδη ειμαι ενας απο τα μελη που εχεις βοηθησει ειτε απλα με τα οσα γραφεις στις αναλυτικες ιστοριες σου ειτε με προσωπικες απαντησεις σε αποριες μου, σε ευχαριστω και παλι και ευχομαι να μην σταματησουμε να απολαμβανουμε τα γραφομενα σου για νεους προορισμους.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μολις διαβασα την ενδιαφερουσα συνεντευξη σου και επειδη ειμαι ενας απο τα μελη που εχεις βοηθησει ειτε απλα με τα οσα γραφεις στις αναλυτικες ιστοριες σου ειτε με προσωπικες απαντησεις σε αποριες μου, σε ευχαριστω και παλι και ευχομαι να μην σταματησουμε να απολαμβανουμε τα γραφομενα σου για νεους προορισμους.
Κάτι τέτοια μου λέτε, κι εκεί που είπα φτάνει κουράστηκα να γράφω ιστορίες τελικά με κάνετε να συνεχίζω να γράφω τα ταξίδια μου. Σ'ευχαριστώ πολύ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.561
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom