Συνέντευξη μέλους - makisg

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Θα σου κάνουμε τα γενέθλια στο Μιλάνο.
Να μην σου χαλάσουμε το χατήρι.

Αμάν, δεν έχουμε και πολύ χρόνο, οπότε να αρχίσω να το οργανώνω από τώρα.:haha:
Και εγώ Παναγιώτη αισθάνομαι χαρά που είχα την τύχη να σε γνωρίσω και πιστεύω ότι θα υπάρξουν και άλλες συναντήσεις μας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Ο κύριος Μάκης είναι απλά ο Μάκης της καρδιάς μας. Εγώ νοιώθω σαν να τον ξέρω. Από τα πιο ευγενικά και με χιούμορ άτομα στο φόρουμ μας. Δεν νομίζω πως η ηλικία παίζει κάποιο ρόλο. Εγώ μας βλέπω συνομήλικους όλους εδώ μέσα! Μάκη εύχομαι τα καλύτερα ταξίδια από δω και πέρα. Όσο για το Μιλάνο, ε οκ κανείς δεν είναι τέλειος :p

Φίλε Γιάννη, ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια. Ακριβώς έτσι αισθάνομαι και εγώ μέσα στο φόρουμ, πως όλοι είμαστε συνομήλικοι. Εύχομαι και σε σένα να ταξιδεύεις και να μας γεμίζεις εικόνες από τα ταξίδια σου:)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Άψογος ο κ.Μακης και η γυναίκα κυρία και την έχεις στον αφρό κύριε Μάκη.

Σας εύχομαι τα καλύτερα.

Ωραιος ειστε κι εσεις κ. Μακη, αλλα η κ. Μακαινα ειναι κουκλα και δικαιως την εχετε στον αφρο :)

Το ποιος έχει στον αφρό ποιον είναι άλλο θέμα:haha:. Στο ταξίδι μας την περασμένη άνοιξη στην Ιρλανδία γιορτάσαμε τα 40 χρόνια γάμου και όταν πρωτογνωριστήκαμε εγώ ήμουν 23 και η Χρυσούλα 21.:)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Μάκη εύχομαι να είστε καλά πάντα και να ταξιδεύετε οπως μπορείτε..

Η αλήθεια είναι οτι όσο μεγαλώνουμε αλλάζουν εκ των πραγματων κάποια πράγματα και συνηθειες μας. Αλλά η επιθυμία μας για τα ταξίδια παραμένει πάντα ίδια.. Εγω δεν καταλαβαίνω ότι πάω στα 60 γιατί νοιώθω πολύ πιο μικρός .. μόνο όταν κοιτάζω τον καθρέφτη ψιλοπροσγειώνομαι γι αυτό και τον αποφεύγω..

Καταλαβαίνω τα κολλήματα με κάποιες πόλεις που μπορεί να μην είναι οι ομορφότερες αντικειμενικά αλλά μπορεί να έχουμε περάσει εξαιρετικά και να έχουμε τις πιο ευχάριστες αναμνήσεις..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Μάκη εύχομαι να είστε καλά πάντα και να ταξιδεύετε οπως μπορείτε..

Η αλήθεια είναι οτι όσο μεγαλώνουμε αλλάζουν εκ των πραγματων κάποια πράγματα και συνηθειες μας. Αλλά η επιθυμία μας για τα ταξίδια παραμένει πάντα ίδια.. Εγω δεν καταλαβαίνω ότι πάω στα 60 γιατί νοιώθω πολύ πιο μικρός .. μόνο όταν κοιτάζω τον καθρέφτη ψιλοπροσγειώνομαι γι αυτό και τον αποφεύγω..

Καταλαβαίνω τα κολλήματα με κάποιες πόλεις που μπορεί να μην είναι οι ομορφότερες αντικειμενικά αλλά μπορεί να έχουμε περάσει εξαιρετικά και να έχουμε τις πιο ευχάριστες αναμνήσεις..

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
 

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
Μα ποιος μίλησε για γεράματα, άλλωστε μόλις πάτησα τα 66, όταν φτάσω τα 666 :icon_evil: (μπρρρρ) τότε θα αρχίσω να ανησυχώ.
Κρατάω, μόνο, αυτό παραμερίζοντας όλα τα αλλα.
Να είσαστε υγιείς και καλοτάξιδοι όπως σας αρέσει.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Με τον κύριο Μάκη έχουμε ιδια μέρα γιορτή και γενέθλια και ήθελα από την πρώτη στιγμή να τον γνωρίσω. Είναι υπέροχος άνθρωπος, καλοπροαίρετος και βγάζει μια πολύ θετική αύρα. Ολοι εδώ μεταξύ μας μιλάμε στον ενικό, τον Κύριο Μάκη τον αποκαλούμε "κύριο" όχι επειδή είναι 60+ αλλά επειδή είναι ΚΎΡΙΟΣ με όλα κεφαλαία, το ίδιο φαίνεται και η σύζυγος. Να είστε πάντα αγαπημένοι και να προσέχετε ο ένας τον άλλο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Με τον κύριο Μάκη έχουμε ιδια μέρα γιορτή και γενέθλια και ήθελα από την πρώτη στιγμή να τον γνωρίσω. Είναι υπέροχος άνθρωπος, καλοπροαίρετος και βγάζει μια πολύ θετική αύρα. Ολοι εδώ μεταξύ μας μιλάμε στον ενικό, τον Κύριο Μάκη τον αποκαλούμε "κύριο" όχι επειδή είναι 60+ αλλά επειδή είναι ΚΎΡΙΟΣ με όλα κεφαλαία, το ίδιο φαίνεται και η σύζυγος. Να είστε πάντα αγαπημένοι και να προσέχετε ο ένας τον άλλο.
Αν πω ότι δεν συγκινήθηκα, θα πω ψέματα. Γλυκιά μου Φένια σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου. Να είσαι πάντα καλά εσύ και η γλυκιά σου κόρη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom