Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο 20/03/2014 η 04/04/2014 (ψηφοφορία) στο Montalbano (Κολοκοτρωνη 12)

Θα παρευρεθείτε;


  • Total voters
    27

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπούχου ζηλεύωωω...έχετε την αγάπη μας από την Αγγλία και τα φιλιά μου θα σας στα δώσει η Ιταλίτσα...:p
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Περασα καταπληκτικα και χαρηκα που σας ειδα.Το μαγαζι πολυ καλο,ο χωρος ιδανικος για μας και με υπεροχο κρασι που το τιμησα δεοντως:)
Ευχαριστω την italitsa και την Ευαγγελια για την οργανωση και σιγουρα μπορουμε να το κανουμε πιο συχνα;)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ζητιάνεψα λίγο ίντερνετ μόνο και μόνο για να μπω και να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου όλους εσάς που μας τιμήσατε εχθές με την παρουσία σας!! Ελπίζω να είχατε όλοι μια όμορφη βραδιά! Alla prossima!! :)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.659
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Ζητιάνεψα λίγο ίντερνετ μόνο και μόνο για να μπω και να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου όλους εσάς που μας τιμήσατε εχθές με την παρουσία σας!! Ελπίζω να είχατε όλοι μια όμορφη βραδιά! Alla prossima!! :)
Περάσαμε τέλεια :clap::clap::clap::clap::clap: Σε ευχαριστούμε!!!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Λοιπόν: περάσαμε τέλεια ακόμα κι αν μας τη χάλασε λίγο στο τέλος το μαγαζί..
Χάρηκα που γνώρισα όλα τα καινούρια παιδιά (καινούριους για εμένα τουλάχιστον) και κυρίως που ξαναείδα τους παλιούς! Για την ακρίβεια, η βραδιά μου θύμισε κάτι υπερπαραγωγές από τον παλιό καλό καιρό -ξέρετε εσείς!

Άντε και καλώς ξαναβρεθήκαμε.
 

8avos

Member
Μηνύματα
654
Likes
6.452
Επιστροφή δική μου στον τόπο του εγκλήματος και μπορώ να πω ότι η συνάντηση ήταν ακριβώς όπως την περίμενα!Πλούσιο ταξιδιωτικό παρελθόν αλλά και μέλλον,πολύ χιούμορ,απίστευτη χημεία μεταξύ των παρευρισκομένων (λέτε να βγεί η κρουαζιέρα!"karfitsa"?) και πολλά απρόοπτα,μέχρι καινούριο μέλος έκανε λάιβ εγγραφή μπροστά μας.Έλειπε κανείς άρραγε;:bleh:

Και εις άλλα με χημεία,εεε υγεία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom