Συνεπιβάτης...

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Καλησπερίζω τα μέλη και τον administrator του forum. Σαν λάτρης των ταξιδιών, με χαρά ενημερώθηκα από κολλητό μου φίλο για την ύπαρξη του. Ελπίζω να φανώ κι εγώ χρήσιμος, όπως είμαι σίγουρος θα είστε εσείς για μένα!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλωσόρισες φίλε μας και πες μας δυο λόγια για τα ταξίδια που έχεις κάνει (ή τουλάχιστον έμμεσα μέσω του χάρτη σου)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επισης επειδη μ' ενδιαφερει πες μας ποιος ειναι ο κολλητος σου και τι θα ψηφισεις στη Γιουροβιζιον (αυτο με καιει περισσοτερο).

Καλως ηρθες...
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
:)
Χαίρομαι που έλαβα απαντήσεις τόσο άμεσα. Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Σαν νέος εδώ θα χρειαστώ λίγο χρόνο για να ενημερώσω πλήρως το προφίλ μου (τον χάρτη με τους προορισμούς μου, ήδη τον έχω ενημερώσει).
hydronetta, έχω τρελή όρεξη να μοιραστώ μαζί σας τις εμπειρίες μου. Προς το παρόν ο χάρτης μαρτυρά τα μέρη που έχω επισκεφθεί (αλλά σαφώς και όσα θέλω να επισκεφθώ)
tripakias , ο κολλητός μου δεν γνωρίζω με ποιο nick name είναι εδώ μέσα. Σύντομα θα σου απαντήσω όμως. Όσο για τη Eurovision, sorry αλλά δεν έχω ασχοληθεί και δε γνωρίζω τις υποψηφιότητες :-s
_antonis_, σε ευχαριστώ φίλε μου....το ίδιο εύχομαι και σε σένα!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Α μάλιστα...συμπληρώθηκε ο χάρτης
Εκείνη η Νορβηγία με πληγώνει, αλλά δεν το κάνω θέμα ακόμα
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Εκείνη η Νορβηγία λοιπόν, έχει μείνει ως το πιο αγαπημένο ταξίδι μου έως σήμερα. Σίγουρα έχω περάσει καλά και σε άλλα πολύ όμορφα μέρη, αλλά στη Νορβηγία, έζησα το πιο όμορφο θέαμα που μπορεί να προσφέρει η φύση....το βόρειο σέλας!!!
Εκτός από θέαμα, είναι συναίσθημα (εξαιτίας του μάλιστα, πρόσφατα κέρδισα σε έναν διαγωνισμό περιγράφοντας το ταξίδι μου εκεί).
Δεν ξέρω αν έχεις πάει, αλλά όποιος έχει τη δυνατότητα πρέπει οπωσδήποτε να ζήσει αυτή την εμπειρία!!!
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
αντε σιγα σιγα να μας το 'αναλυσεις" αυτο με το σελας, πως το πετυχαινει κανεις. α ! και καλως ηρθες,παντα να πηγαινεις..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Και μενα με ενδιαφερει πολυ αυτο το απιαστο σελας.
καλως ηρθες !
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Θα βρω το κατάλληλο topic και θα βάλω την ιστορία μου.....και για όποιον ενδιαφέρεται (και αν έχω τη δυνατότητα φυσικά), μπορώ να δώσω όποια πληροφορία θέλει!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για την ιστορια σου θα πας Ταξιδ. ιστοριες-Ιστοριες σε εξελιξη -Νεο θεμα.
Εκει θα την γραψεις.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εκείνη η Νορβηγία λοιπόν, έχει μείνει ως το πιο αγαπημένο ταξίδι μου έως σήμερα. Σίγουρα έχω περάσει καλά και σε άλλα πολύ όμορφα μέρη, αλλά στη Νορβηγία, έζησα το πιο όμορφο θέαμα που μπορεί να προσφέρει η φύση....το βόρειο σέλας!!!
Εκτός από θέαμα, είναι συναίσθημα (εξαιτίας του μάλιστα, πρόσφατα κέρδισα σε έναν διαγωνισμό περιγράφοντας το ταξίδι μου εκεί).
Δεν ξέρω αν έχεις πάει, αλλά όποιος έχει τη δυνατότητα πρέπει οπωσδήποτε να ζήσει αυτή την εμπειρία!!!
Το έζησα στην ισλανδία, αλλά εκείνα τα Lofoten με κυνηγάνε... Ας όψεται που είναι ακριβή χώρα και ειδικά τώρα με την οικονομική αβεβαιότητα, απομακρύνεται και πιο πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.101
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom