Συνεπιβάτης...

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Tα αεροπλανάκια συγκεντρώνονται, βάσει των μηνυμάτων σου, Σνούπυ
(τα μηνύματα στο social forum , δεν υπολογίζονται):shock:

Φίλος του Glosoli ?? Δεν έρχεσαι αύριο προς Σχοινιά, να σας ταλαιπωρήσουμε και τους δυο στη κρεατοκρασοκατάνυξη :haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπράβο βρε Μalysa, άντε παλληκάρι ξεκουνήσου, δεν θέλει πολλή σκέψη
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Σχόλιο δεύτερο
Ξαναγράψε την ιστορία ΜΕ τις λεπτομέρειες. Άλλωστε μπορεί να έχει πάνω από ένα κεφάλαιο. Εμείς εδω κάνουμε πως και πως για ιστορίες με λεπτομέρειες
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:bleh::bleh: τι;;; θα με δέσετε και θα σας βλεπω να τρωτε ενω εγω θα την βγαλω μονο με σαλατες;;;:bleh::bleh:
Σιγά μην σου πούμε από τώρα...:D

:shock:

Φίλος του Glosoli ?? Δεν έρχεσαι αύριο προς Σχοινιά, να σας ταλαιπωρήσουμε και τους δυο στη κρεατοκρασοκατάνυξη :haha:
Μπράβο βρε Μalysa, άντε παλληκάρι ξεκουνήσου, δεν θέλει πολλή σκέψη
Προσυπογράφω το αίτημα :clap:
Έλα εσύ, θα σε προσέξουμε ;) Τον άλλον θα τον "περιποιηθούμε" κατάλληλα :D
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Tα αεροπλανάκια συγκεντρώνονται, βάσει των μηνυμάτων σου, Σνούπυ
(τα μηνύματα στο social forum , δεν υπολογίζονται):shock:

Φίλος του Glosoli ?? Δεν έρχεσαι αύριο προς Σχοινιά, να σας ταλαιπωρήσουμε και τους δυο στη κρεατοκρασοκατάνυξη :haha:
Μου το είπε και ο Glosoli αλλά δυστυχώς από το μεσημέρι μέχρι και το βράδυ έχω μια υποχρέωση που δεν μπορώ να αναβάλλω. Ελπίζω να έχετε συχνά τέτοιες διοργανώσεις όμως ;)
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Σχόλιο δεύτερο
Ξαναγράψε την ιστορία ΜΕ τις λεπτομέρειες. Άλλωστε μπορεί να έχει πάνω από ένα κεφάλαιο. Εμείς εδω κάνουμε πως και πως για ιστορίες με λεπτομέρειες
Θα το κάνω περιγράφοντας όλο το ταξίδι και όχι μόνο το βόρειο σέλας! Αρκεί να μη βαρεθείς να διαβάζεις!
;)
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Σιγά μην σου πούμε από τώρα...:D





Προσυπογράφω το αίτημα :clap:
Έλα εσύ, θα σε προσέξουμε ;) Τον άλλον θα τον "περιποιηθούμε" κατάλληλα :D
Τελικά χάνω πολλά που δε θα έρθω (θέλω πλήρη περιγραφή του τί περιμένει τον Glosoli αύριο...προβλέπεται ενδιαφέρουσα ιστορία:bleh:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θα το κάνω περιγράφοντας όλο το ταξίδι και όχι μόνο το βόρειο σέλας! Αρκεί να μη βαρεθείς να διαβάζεις!
;)
Ουδόλως. Δώσε τροφή στο λαό... άμα είναι στο πνεύμα το ίδιο όλο το κείμενο, θα είναι η χαρά του αναγνώστη
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Δεν ζηλεύω το Νεπάλ, έχω όμως σκάσει από το κακό μου για τα Φίτζι. Τα ρημάδια είναι κι αυτά πανάκριβα, εξαιτίας αυτών των τιποτένιων, των αεροπορικών εταιριών που τα θέλουν όλα δικά τους. Από την τρομαχτική μου ζήλεια, υπόσχομαι ότι θα σου στέλνω αρνητική ενέργεια και θα πέσει το αεροπλάνο σου για το Νεπάλ:D
Έχω ακριβώς την ίδια εντύπωση από τη Νορβηγία και το Βόρειο Σέλας!!!!
Που πήγες στη Νορβηγία εσύ;;
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Τελικά χάνω πολλά που δε θα έρθω (θέλω πλήρη περιγραφή του τί περιμένει τον Glosoli αύριο...προβλέπεται ενδιαφέρουσα ιστορία:bleh:)
Αυτό που ξέρω, είναι ότι θα πρέπει να τον προσέχω στην επιστροφή και για να κοιμηθεί ήρεμα, θα του βάλω και μουσικό νανούρισμα ...
εκτός κι αν αποφασίσει να ακολουθήσει καμμιά από τις νεαρές και αιθέριες υπάρξεις που θα έχουμε, οπότε την ευχή μου θα του δώσω :haha:

Εεεε εσύ, θα μας γνωρίσεις πιθανότατα σε επόμενη συνάντηση:lol:
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Δεν ζηλεύω το Νεπάλ, έχω όμως σκάσει από το κακό μου για τα Φίτζι. Τα ρημάδια είναι κι αυτά πανάκριβα, εξαιτίας αυτών των τιποτένιων, των αεροπορικών εταιριών που τα θέλουν όλα δικά τους. Από την τρομαχτική μου ζήλεια, υπόσχομαι ότι θα σου στέλνω αρνητική ενέργεια και θα πέσει το αεροπλάνο σου για το Νεπάλ:D
Έχω ακριβώς την ίδια εντύπωση από τη Νορβηγία και το Βόρειο Σέλας!!!!
Που πήγες στη Νορβηγία εσύ;;
Χαχαχα....αν σου πω ό,τι η κατάρα σου μου αρέσει! Ξέρεις έχω τρέλα με τα αεροπλάνα, και σχεδόν παρακαλάω για "περιπέτειες" στον αέρα....έντονες αλλά αναίμακτες φυσικά (είχα μία πέρυσι!).
Τα Φιτζι τα επισκέφτηκα από Μελβούρνη όπου είχα πάει σε συγγενείς. Ετοιμάζω την ιστορία αν σε ενδιαφέρει ;)

Νορβηγία προσγειώθηκα στο Τρόμσο, και από εκεί επιβιβάστηκα σε κρουαζιερόπλοιο με το οποίο φτάσαμε μέχρι το Kirkenes και πάλι πίσω. Σταματήσαμε σε πολλά λιμάνια και επισκεφτήκαμε και αρκετά σημεία τουριστικού ενδιαφέροντος (με τις ανάλογες δραστηριότητες π.χ. dog sledding κλπ κλπ)
Εσύ πού πήγες?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τα νεύρα μου, θα αρχίσουν κουβέντα για τη Νορβηγία τώρα...θα πρασινίσω από το κακό μου (άτιμη κρίση)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.135
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom