ΤΑΞΙΔΙ ΖΩΗΣ 2010...

ΤΑΞΙΔΙ 2010


  • Total voters
    72
  • Poll closed .

dalaida

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
καλησπερα σε ολους. εγω παντως δεν ηξερα τι να πρωτοψηφισω. ψηφισα μαδαγασκαρη, αλλα και ανταρκτικη μεσα, και παπουα μεσα και μπουταν μεσα! αν σας πω πλεον το κοστος δε με ενδιαφερει! κοβεις απο αλλου και να σου το ταξιδι! το δικο μου προβλημα ειναι να το ξερω 2 μηνες πιο πριν για να κανονισω αδεια. και επισης για ταξιδια τελος χρονου, θα πρεπει να εχεις κρατησει την αδεια σου. ειχα παει, που λετε αυστραλια 1 μηνα, αλλα καλοκαιρι το εβγαλα ολο στην πολη για να την παρω ολη την αδεια. παντως, το θεμα θα το παρακολουθω, και ελπιζω να γινει κατι. χαιρετω
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
εγω μαγαδασκαρη αλλα και παπουα και μπουταν δε με χαλαει . απο χρηματα τι λεει η μαγαδασκαρη?και τι περιλαμβανει η ολη φαση ?
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Ανταρκτικη καθαρα για να προλαβεις πριν την ολικη καταστροφη των παγων και κατ επεκταση του φυσικου τοπιου. Τα υπολοιπα αν δεν γινει συντελεια εδω θα ειναι και τα χρονια που ερχονται. Για μας δεν ξερω αλλα ελπιζω ως εκ φυσεως αισιοδοξος ανθρωπος!!! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
Νομίζω την Ανταρκτική καλύτερα να την αφήσεις για το τέλος, γιατί θα είναι και το πιο συγκλονιστικό ταξίδι από όλα όσα αναφέρεις. Ψήφισα Παπούα.
 

PASCAL

Member
Μηνύματα
60
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Morocco
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδήποτε
Ανταρκτική και από εμένα. Αν τελικά υλοποιηθεί συμμετέχω
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.199
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Καμτσάτκα, γιατί είναι μια άγνωστη, ανεξερεύνητη άκρη του πλανήτη. Και μόνο η σκέψη μου προκαλεί δέος. Άγρια φύση, μαγεία, ιθαγενείς πλυθισμοί, αλλά και σχετικά normal θερμοκρασίες. Επίσης ακόμα και το να φτάσεις εκεί, είναι από μόνο του εμπειρία.

Όσο για το αν λιώνει η Ανταρκτική, νομίζω είναι λίγο αμφιλεγόμενο. Μέχρι πρόσφατα διάβαζα μάλιστα ότι η συνολική ποσότητα πάγου έχει πιάσει μάξιμουμ τιμή, (από τότε που μπορούσαν να μετρήσουν βέβαια). Σίγουρα ταξίδι ζωής, αλλά προσωπικά δεν με τραβάει ακόμα τόσο όσο τα αλλα.
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Ανταρκτικη καθαρα για να προλαβεις πριν την ολικη καταστροφη των παγων και κατ επεκταση του φυσικου τοπιου. Τα υπολοιπα αν δεν γινει συντελεια εδω θα ειναι και τα χρονια που ερχονται. Για μας δεν ξερω αλλα ελπιζω ως εκ φυσεως αισιοδοξος ανθρωπος!!! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
συμφωνω απόλυτα...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

Attachments

tsoang

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
πάααρα πολλοί!!!!!
Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον προορισμό, γιατί απλά θέλω να πάω παντού!
Έτσι λοιπόν θα ψηφίσω μόνο βάση της διαθεσιμότητάς μου

1) ΠΑΠΟΥΑ (ΙΟΥΛ-ΑΥΓ) καλοκαιρινή άδεια
2) ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ (ΔΕΚ-ΙΑΝ) εάν είναι την περίοδο των εορτών

Εννοείται πως συμμετέχω ΣΟΒΑΡΑ σε οποιονδήποτε από τους παραπάνω προορισμούς, αρκεί να ενημερωθούμε σύντομα για την έναρξη της νηστείας :lol:
 

konstantina TS

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
:(
μ' αρεσουν ολα δεν μπορω να ψηφισω.λιγες παραπανω πληροφοριες τις κρινω απαραιτητες π.χ χρονο διαρκειας του καθε ταξιδιου,επισκεψιμες περιοχες,συγκεκριμενες δραστηριοτητες.
:(ψηφίζω ανταρκτική ,ειναι και το δικό μου ονειρο Πήγαινε εσύ αφου δεν μπορώ να πάω εγώ Πήγαινε πριν λιώσουν οι πάγοι Φύγε...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.683
Μέλη
39.000
Νεότερο μέλος
Thanos Kadetsis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom