Ινδία Νεπάλ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΝΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΠΑΛ-ΒΟΗΘΕΙΑ!!

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
2, 3 δεν υπάρχουν. Sleeper μόνο βρήκα. Αυτή τη θέση είναι; Είδα κάτι φωτογραφίες και τρόμαξα. Γιατί δεν προτείνεις το λεωφορείο; Από ποια άποψη;
Η sleeper ειναι σαν την τριτη χωρις αιρ κοντισιον...εγω μια χαρα τη βρηκα, αν ξαναπηγαινα μαλλον εκει θα εκοβα γιατι με τις πρωτες 3 παγωσαμε απο τον εξαερισμο...

τα λεωφορεια ειναι σαφως χειροτερα , επικινδυνα και καθολου ανετα....Οπως προσθεσα πανω κοιτα αντι για Αγκρα τον Σταθμο Tundla...κοιταξα λιγο προχειρα εχει μαλλον θεσεις, εχει περισσοτερα τρενα απο κει
 

sagma666

Member
Μηνύματα
90
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο, Πράγα, Πόζναν
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Η sleeper ειναι σαν την τριτη χωρις αιρ κοντισιον...εγω μια χαρα τη βρηκα, αν ξαναπηγαινα μαλλον εκει θα εκοβα γιατι με τις πρωτες 3 παγωσαμε απο τον εξαερισμο...

τα λεωφορεια ειναι σαφως χειροτερα , επικινδυνα και καθολου ανετα....Οπως προσθεσα πανω κοιτα αντι για Αγκρα τον Σταθμο Tundla...κοιταξα λιγο προχειρα εχει μαλλον θεσεις, εχει περισσοτερα τρενα απο κει
mfish εντάξει!! Κλείσαμε τελικά με τρένο (sleeper και first class). Βέβαια στο εισιτήριο λέει ότι η ώρα ενδέχεται ν' αλλάξει.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
mfish εντάξει!! Κλείσαμε τελικά με τρένο (sleeper και first class). Βέβαια στο εισιτήριο λέει ότι η ώρα ενδέχεται ν' αλλάξει.
ωραια....ελπιζω να μη με βριζεις μετα για τη sleeper...:D:D:D

αντε το ονειρο πλησιαζει, να περασετε τελεια!!!!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
mfish εντάξει!! Κλείσαμε τελικά με τρένο (sleeper και first class). Βέβαια στο εισιτήριο λέει ότι η ώρα ενδέχεται ν' αλλάξει.
Πάλι καλά που το γράφει,γιατί μπορεί να φας καμιά 11ωρη καθυστέρηση για το τίποτα...
 

sagma666

Member
Μηνύματα
90
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο, Πράγα, Πόζναν
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις, ελπίζω να μην τις παρεξηγήσετε!

1) Πού θα βρω το καλύτερο βιβλίο "Kama Sutra" στην Ινδία;

2) Πού θα αγοράσω μαστίγια! Ναι μου είπαν να φέρω μαστίγια από την Ινδία! Υπάρχει περίπτωση να θεωρηθούν όπλα στον έλεγχο του αεροδρομίο;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Περίεργα "ταξιδιωτικά" ερωτήματα.
Μαστίγια και Κάμα σούτρα!! Μήπως είσαι ιδιοκτήτης στο "sarka show" στον Πειραιά ή απλά γουστάρεις Ιντιάνα Τζόουνς κατα-στασεις?

WHERE to get SEX TOYS in INDIA? - Yahoo! Answers India

υγ Πατάγια έπρεπε να πας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.120
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom