Τέλη Σεπτέμβρη Γαμήλιο Ταξίδι 8-10 ημερών¨....ΠΟΥ????

Τέλη Σεπτέμβρη Γαμήλιο Ταξίδι 8-10 ημερών¨....ΠΟΥ????


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
ελπιζω να κλεισατε αρκετες μερες στο Μπαλι γιατι εμας δεν μας εφτασαν οι 10 που πηγαμε.
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Πηγαμε περυσι για δεκα μερες,γαμηλιο μπαλι σιγκαπουρη!Υπεροχα,απλα θα σου προτεινα να δωσεις ιδιαιτερη βαση σε αυτα που αναφερουν μελη που τα εχουν επισκεφθει,καθως θα σου φαμουν ιδιαιτερα χρησιμα..
 

Travelfan

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Πηγαμε περυσι για δεκα μερες,γαμηλιο μπαλι σιγκαπουρη!Υπεροχα,απλα θα σου προτεινα να δωσεις ιδιαιτερη βαση σε αυτα που αναφερουν μελη που τα εχουν επισκεφθει,καθως θα σου φαμουν ιδιαιτερα χρησιμα..
Chris μου τα έχω καταγράψει όλα!!!τα παιδιά κάνουν φανταστική δουλεια καταγράφοντας τις εμπειρίες τους νιώθεις πιο ασφαλής έτσι! το μόνο που μας ανησυχεί τώρα είναι τα εροπλάνα που πέφτουν/χανονται καταριπτονται ......τι να πω! θα πρέπει να πρόσέξουμε στην επιλογή αεροπορικής μάλλον!
 

giorgaros

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
SINGAPORE- BALI
Ταξίδι-Όνειρο
KOYBA
geia sas se olh tin parea!!!
Klisame kai emeis gia gamilio taksidi singapore 4 meres kai bali 16 meres
me turkish airlines kai air asia gia bali gia arxes oktomvriou se polu kalh prosfora meta apo meres ereynas!!!
To mono pou mas apomenh einai ksenodoxeio gia bali exete na mas proteinete kapoio
kalo resort h ksenodoxeio se kalh paralia?eyxaristoume polu!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Γραψτα ελληνικα γιατι, εκτος του οτι βγηκαν τα ματια μας, απαγορευονται τα γκρικλις!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Έλα μωρέ τώρα, εξτρεμιστικές οργανώσεις στο Εθνικό Πάρκο Νγκόρο-Νγκόρο; Να πάνε να απαγάγουν κανέναν ιπποπόταμο δηλαδή ή να ξεσηκώσουν τους Μασάι σε ένοπλο αγώνα κατά των τουριστών;

Πηγαίνετε και θα περάσετε άψογα, είναι φανταστική εμπειρία. Σε αντίθεση με τις Μαλδίβες που όσους ξέρω χώρισαν!
Εκτός από μένα!!! Πάντως τα ίδια έλεγαν και σε μας πριν πάμε εκεί!!!
 

Travelfan

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Καλημέρα!!!!εγώ έκλεισα 4 ημέρες Σιγκαπούρη και 8 Μπαλί όπου το χώρισα σε Jimbaran και Ubud. Προτείνω για το ξενοδοχείο αν επιθυμείς να είσαι σε τουριστική περιοχή πηγαίνεις NUsa Dua (οργανωμένα τουριστικά θέρετρα) η Kuta (τυπου χερσονησος, φαληρακι) και αν επιθυμείς πιο ήρεμα Jimbaran(ψαροπαραλία/ καλή τοποθεσία για τις εκδρομές) και το δικό μου αγαπημένο και μοναδικό Ubud!!

Εγώ ψαχνω οδηγό για την εκδρομή μας τωρα!!δεκτές οι προτάσεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom