Ταινιες . . αλα ιταλικα!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ο Raoul Bova είναι θεός !!!
Απο τον "ελαφρύ " κινηματογράφο προτιμώ το Il ciclone
Αλήθεια το Baaria το έχει δει κανεις ;
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ο Raoul Bova είναι θεός !!!
Απο τον "ελαφρύ " κινηματογράφο προτιμώ το Il ciclone
Αλήθεια το Baaria το έχει δει κανεις ;

Γεια σου ρε ευαγγελία!!! Πες τα!!
Το έχω δει το Baaria σε θερινό πριν κανα δυο χρονια... Παίζει και εκεί ο Raoul!! ;)
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Να αναφέρω κι εγώ τη νέα ταινία του Γούντι Άλλεν "Στη Ρώμη με αγάπη" που είδα πρόσφατα. Οκ, δεν είναι ιταλική παραγωγή, αλλά έχει αρκετούς ιταλούς ηθοποιούς, μπόλικη δόση ιταλικής τρέλας και τόσο καταπληκτική φωτογραφία, που σε κάνει να θέλεις να επισκεφτείς τη Ρώμη ξανά και ξανά..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1. χεχε μα γιατί όλοι οι άντρες-γνώστες αντιδρούν έτσι;;:bleh::bleh:
2. πόσο απλά είναι τα πράγματα κάποιες φορές και πόσο δίκιο έχεις!! grazie!! 10 μερούλες Σικελία το επόμενο καλοκαίρι δε με χαλάνε καθόλου!!
3. για καθημερινή σειρά μου φαίνεται καλή σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα που παίζει η ελληνική τηλεοραση (το συγκεκριμενο το παιζει στο makedoniatv κάθε βραδυ και είναι ένας πολύ ευχάριστος τρόπος να πάω για ύπνο :))
4.ξέρεις τι;; και εγώ το έχω κατεβάσει (παρανόμως εννοείται και εγώ) απλά πριν κανα δυο μηνες που έψαχνα για ιταλικους υποτιτλους δε μπορουσα να βρω..Εσύ το έχεις κατεβάσει με ενσωματωμένους ιταλικούς;; έτσι δεν το έχω ψάξει...
5. πυροβόλησέ με!! δεν την έχω δει...αλλά μάντεψε τί θα κάνω σήμερα το απόγευμα........ σωστα μαντεψες!!;) ευχαριστώ πολύ!!
1. ατάλαντος, άσχημος και με άσχημη γυναίκα. να συνεχίσω το θάψιμο?
2. έτσι. και ξεκινας από Παλέρμο βέβαια.
3. έτσι ναι. να βαλεις το πιάτο σου με την tivusat σου να ανεβεις επίπεδο..
4. ναι και το πουλάω κιόλας σε καλή τιμή..:D
5. σου συνιστώ να δεις πρώτα το le fate ignoranti για εισαγωγή..
1.Ο Raoul Bova είναι θεός !!!
2.Απο τον "ελαφρύ " κινηματογράφο προτιμώ το Il ciclone
1. άβυσσος αι ψυχαί αυτών. ελέησον Κύριε..
2. υποθέτω για διαφορετικό λόγο από το 99% των ανδρών που τους άρεσε η ταινία..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
1. ατάλαντος, άσχημος και με άσχημη γυναίκα. να συνεχίσω το θάψιμο?
2. έτσι. και ξεκινας από Παλέρμο βέβαια.
3. έτσι ναι. να βαλεις το πιάτο σου με την tivusat σου να ανεβεις επίπεδο..
4. ναι και το πουλάω κιόλας σε καλή τιμή..:D
5. σου συνιστώ να δεις πρώτα το le fate ignoranti για εισαγωγή..
quote]

Στο 1. συμφωνώ με το "με άσχημη γυναίκα"...Αλλά για να την έχει διαλέξει σημαίνει ότι υπερτερεί σε άλλα πράγματα...και ας πεθαινουμε απο τη ζηλια εμεις οι υπολοιπες...:(
2. Εννοείται οτι ξεκιναμε από Παλερμο!!
3.Το 'χω σκεφτεί απειρες φορες για καλωδιακή αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμη γιατί είμαι και στο ενοικιο και που να μπλεκω με διαχειριστες και λοιπους...
4. χαχαχα αστειευεσαι...
5. το έχω δει και μου άρεσε πολύ!! Το Saturno contro μου έχουν πει ηδη 2 ατομα να το δω (εσυ εισαι ο τριτος και ο καλυτερος!!) απλά δεν έχει κάτσει ακόμα...αλλά σημερα υπόσχομαι τουλάχιστον να το κατεβάσω και αναλόγως θα το δω ή σήμερα ή αυριο...
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Καταρχήν συμφωνώ και επαυξάνω με τον snapper για το "Respiro" και απλά συμπληρώνω με ένα στιγμιότυπο της ταινίας που μου αρέσει πολύ:

 
Last edited by a moderator:

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πολύ καλό το I centi passi...Προσυπογράφω και εγώ!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
3.Το 'χω σκεφτεί απειρες φορες για καλωδιακή αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμη γιατί είμαι και στο ενοικιο και που να μπλεκω με διαχειριστες και λοιπους...
3. δορυφορική. παιρνεις το πιάτο και το μεταφέρεις όπου πας. μαζί με τον αποκωδικοποιητή της tivusat (που θα πάρεις από Ιταλία...).
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
3. δορυφορική. παιρνεις το πιάτο και το μεταφέρεις όπου πας. μαζί με τον αποκωδικοποιητή της tivusat (που θα πάρεις από Ιταλία...).
σκεφτόμουν καλωδιακή για να πιάνω μόνο ιταλική τηλεόραση αλλά και η δορυφορική καθόλου δε με χαλάει... με έχεις ψήσει τρελά τώρα, το ξέρεις;;; δε θέλω και πολύ για κάτι τέτοια προκειμένου να φέρω την Ιταλία ένα βήμα πιο κοντά... θα το ψάξω λιγάκι και θα σε ενοχλώ με πμ αν δε σε πειράζει για να μην ξεφύγουμε πολύ από το θέμα του τόπικ... ;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Italitsa said:
σκεφτόμουν καλωδιακή για να πιάνω μόνο ιταλική τηλεόραση αλλά και η δορυφορική καθόλου δε με χαλάει... με έχεις ψήσει τρελά τώρα, το ξέρεις;;; δε θέλω και πολύ για κάτι τέτοια προκειμένου να φέρω την Ιταλία ένα βήμα πιο κοντά... θα το ψάξω λιγάκι και θα σε ενοχλώ με πμ αν δε σε πειράζει για να μην ξεφύγουμε πολύ από το θέμα του τόπικ... ;)
ε δεν εχει κ πολυ ψαξιμο..βαλε ενα πιατο κ εχεις φρι τα περισσοτερα απο Ιταλια. για κατι παραπανω θελεις ιταλικο κονε για το tivusat. διαβασε το σαιτ του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.412
Μέλη
38.920
Νεότερο μέλος
KoR

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom