Ταξίδια Με ή Χωρίς Σύντροφο ?

teobargi

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η γνωμη μου ειναι οτι τα ταξιδια με φιλους ειναι πιο περιπετειωδη και πιο εντονα. Με την συντροφο μου ειναι πιο ηρεμα και χαλαρα.
Οποτε η επιλογη ειναι δυσκολη και το τι θα επελεγα θα εξαρτοταν απο την τοτε ψυχολογικη μου κατασταση και την επιθυμια της κοπελας μου.
 

Lara Croft!

Member
Μηνύματα
32
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ Ιουλιος 2013
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική & ΗΠΑ
Εννοειται με το συντροφο, αρκει να εχει το ιδιο παθος. Αλλιως πειτε σε φιλους και συγγενεις. Εγω ευτυχως δεν εχω τετοιο προβλημα. Το προβλημα ειναι οτι εγω κουραζομαι πιο γρηγορα και "με τρεχει" μεχρι τελικης πτωσεως.
 
Μηνύματα
101
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ,Κίνα και ξανά Νεπάλ
Aμ τι αιμα να παρεις πισω βρε ταλαιπωρε μετα απο 27 χρονια...:haha: Αντε να συμπληρωσω και το κοινοτυπο ''ποτε δεν ειναι αργα'':D
μετά από χρόνια απουσίας από το travelstories είδα κι αυτό το προσβλητικό σχόλιο ''ταλαίπωρε'' ποτέ δεν είναι αργά για μια απάντηση, ανταποδίδω τον χαρακτηρισμό επαυξάνωντας για την ποιότητα της ανάρτησης
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.706
Likes
50.678
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
1. Πατάμε πόδι για σημαντικότερα. Για τα ταξίδια γκρινιάζουμε νυχθημερόν μέχρι να του σπάσουν τα νεύρα και να μας στείλει και να πληρώσει και τα εισιτήρια.
2. Μάλλον χαλάνε οι σχέσεις γιατί δεν αντέχει ο ένας την παρουσία του άλλου, όχι την απουσία του.
3. Αρκεί να μην ακούγεται πολύ χαρούμενος στο τηλέφωνο όσο λείπουμε και πολύ λυπημένος μόλις επιστρέψουμε.
1. Kοίτα μην στο πληρώσει μόνο χωρίς επιστροφή και μείνεις μπουκάλα σαν αυτούς του Θωμά του Μάγειρα.
2. Μεγάλη κουβέντα.
3. Καλά, τα μισά ζευγάρια στην Ελλάδα έτσι είναι...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
1. Kοίτα μην στο πληρώσει μόνο χωρίς επιστροφή και μείνεις μπουκάλα σαν αυτούς του Θωμά του Μάγειρα.
Ποιος ειναι ο Θωμας ο Μαγειρας?Πιατη στο κλιμα της συζητησης, παραδεχομαι πως ξερω μονο τον Μαγειρα, τον Κλεφτη, τη Γυναικα του και τον Εραστη της.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.040
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom