Ιορδανία Ταξίδι στην Ιορδανία προς/από Άκαμπα

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Μήπως γνωρίζει κανείς ποια παραλία της Νεκράς θάλασσας να επιλέξουμε για μια βουτιά; Διευκρινίζω ότι δεν θα διενυκτερεύσουμε εκεί σε κάποιο ξενοδοχείο...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μήπως γνωρίζει κανείς ποια παραλία της Νεκράς θάλασσας να επιλέξουμε για μια βουτιά; Διευκρινίζω ότι δεν θα διενυκτερεύσουμε εκεί σε κάποιο ξενοδοχείο...
Δες εδώ.
 

Angelina.M.

Member
Μηνύματα
13
Likes
16
Καλημερα,ειμαι νεο μελος και καλα καλα δε ξερω ακομη που να στειλω την ερωτηση μου,οποτε γραφω εδω.
Επειδη σε 1βδομαδα φευγω για Aqaba και απο εκει wadirum,θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει πως γινεται να μεταβουμε απο αεροδρομιο στο wadi rum ευκολα και οικονομικα.
Ευχαριστω.
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Καλημερα,ειμαι νεο μελος και καλα καλα δε ξερω ακομη που να στειλω την ερωτηση μου,οποτε γραφω εδω.
Επειδη σε 1βδομαδα φευγω για Aqaba και απο εκει wadirum,θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει πως γινεται να μεταβουμε απο αεροδρομιο στο wadi rum ευκολα και οικονομικα.
Ευχαριστω.
Εμείς επειδή είμαστε 4 άτομα νοικιάσαμε αυτοκίνητο και συμφέρει. Η δημόσια συγκοινωνία, απ' όσα διάβασα εδώ , δεν είναι και ό,τι καλύτερο!
 

Angelina.M.

Member
Μηνύματα
13
Likes
16
Εμείς επειδή είμαστε 4 άτομα νοικιάσαμε αυτοκίνητο και συμφέρει. Η δημόσια συγκοινωνία, απ' όσα διάβασα εδώ , δεν είναι και ό,τι καλύτερο!
Καλημερα,και ευχαριστω που απαντησες.
Στο καμπ που κλεισαμε εχει στις παροχες μεταφορα απο αεροδρομιο καπου 35jd,αλλα λεγαμε αν μπορουσαμε να κανουμε κατι πιο οικονομικο.Τελικα ναι,και οπωε το λες και οσα διαβασα γενικα,δειχνουν πως καλυτερα ειναι να μη τολμησουμε λεωφορειο.Ειμαστε δυο οποτε δε συμφερει και να νοικιασεις αμαξι.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Καλησπέρα. Πότε θα πρέπει να βγάλω εισιτήρια με Ryain για τον Μάρτη νωρίς ακόμα δεν είναι;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
γύρω στα 70 έκαστο με επιστροφή. Χωρίς τα πρόσθετα..
Προσωπικά θα τα έκλεινα. Δεν ξέρω αν θα βγουν πάλι προσφορές (εγώ είχα πάει με 40 ευρώ). Είναι όντως αρκετά νωρίς αλλά η τιμή μου φαίνεται αρκετά καλή οπότε θα το ρίσκαρα.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
γύρω στα 70 έκαστο με επιστροφή. Χωρίς τα πρόσθετα..
Εγω που εκλεισα την προηγουμενη εβδομάδα για Νοέμβριο τα εκλεισα με 66 +χειραποσκευή +θεσεις αρα νομίζω πως τα 70 καλά είναι . φαντάζομαι στη χειρότερη να χάσεις ενα 20 εάν πέσουν οι τιμές~! Βέβαια δεν νομίζω πως αν περιμένεις και λίγο θα αυξηθούν ιδιαίτερα !!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Εγω που εκλεισα την προηγουμενη εβδομάδα για Νοέμβριο τα εκλεισα με 66 +χειραποσκευή +θεσεις αρα νομίζω πως τα 70 καλά είναι . φαντάζομαι στη χειρότερη να χάσεις ενα 20 εάν πέσουν οι τιμές~! Βέβαια δεν νομίζω πως αν περιμένεις και λίγο θα αυξηθούν ιδιαίτερα !!!
Περισσότερο μ' ενδιαφέρει μήπως αυξηθούν επειδή ο Μάρτης είναι δημοφιλής μήνας για Ιορδανία, θέλει παρακολούθηση. Για 7 μέρες έκλεισες? Σκέπτομαι για 11, (σύμφωνα με το πρόγραμμα της επιστροφής της Ryain) για να μην έχω το άγχος να τα προλάβω όλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom