Σερβία Ταξίδι στο Βελιγράδι.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ε)μαγαζια για φαγητο-ποτο-διασκεδαση παρακαλώ??
- Νεανικό, παρεΐστικο, καλό φαγητό, δημοφιλές : Manufaktura
- Class, ζωντανή ποιοτική μουσική, εξαιρετικό φαγητό : Little Bay

Και τα δύο χρειάζονται κράτηση, ίσως και αρκετές μέρες πριν.
 

ANNAKAROL90

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
- Νεανικό, παρεΐστικο, καλό φαγητό, δημοφιλές : Manufaktura
- Class, ζωντανή ποιοτική μουσική, εξαιρετικό φαγητό : Little Bay

Και τα δύο χρειάζονται κράτηση, ίσως και αρκετές μέρες πριν.
super φαινονται! ανυπομονω να τα επισκεφθω και να μοιραστω εντυπωσεις! ευχαριστω πολύ
 

soka

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Εχετε να προτεινετε μπαρακια-κλαμπ με αμερικανικη ποπ mainstream μουσικουλα που να σας αρεσαν ή να τα γνωριζετε?
 

ANNAKAROL90

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Εχετε να προτεινετε μπαρακια-κλαμπ με αμερικανικη ποπ mainstream μουσικουλα που να σας αρεσαν ή να τα γνωριζετε?
καλημέρα μου ειπαν το STEFAN BROWN αλλα και εγω αυτες τις μερες θα παω για να ξερω αν ισχυει αυτο π μ ειπε ο γνωστος μου
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
καλησπερα σας ,Εχουμε κλεισει για το τριημερο της 25Μαρτιου Βελιγραδι ,θα παμε οδικως μεσω Σκοπιων απο θεσ/νικη/. Λογω δουλειας θα ξεκινησουμε απο θεσ/νικη γυρω στις 4 το μεσημερι ,οποτε καποια στιγμη θα μας βρει το βραδυ ( ελπιζω εντος Σερβια ) Πρεπει κατι να προσεξουμε ?? Ειναι επικίνδυνο θεωρειτε ? ευχαριστω
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
Εχω καποιες αποριες-ερωτηματα ,αν μπορει καποιος να με κατατοπίσει
1) ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ? με καινουριου τυπου ( πλαστικη καρτα) μπορεις η χρειαζεται διεθνης αδεια απο την ΕΛΠΑ?
2) ΙΝΤΕΡΝΕΤ -τηλεφωνια? μπορω να αγορασω καρτα απο εκει ? να εχω το ιδιο αριθμο αλλα χρεωση στην καρτα ?
3)διοδια ? μπορω να πληρωσω και με καρτα ? πρπει να κανω συναλλαγμα για Σκοπια -ΣΕΡΒΙΑ
4) τιμες για φαγητο ? και αν εχετε να προτείνεται καποιο μαγαζι
σας ευχαριστω !!
 
Last edited:

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
1. Μπορεις...
2. δε το γνωριζω...
3. Ναι...Σκοπια να δε σταματησεις τι να το κανεις ? Σερβια να κανεις !
4. Τιμες μια χαρα για μας...για φαι μας πηγανε σερβοι φιλοι στα :

-Mala Fabrika Ukusa
-frans

-Teraca μεσα στο καστρο !

Και τα τρια εξαιρετικα !
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
γεια σας παιδια , μπορεις να με βοηθησει καποιος με το θεμα τηλεφωνου -ιντερνετ ?? επειδη ειναι χωρα εκτος Ε.Ε εχω θεμα με τις χρεωσεις ,!! καποιος που πηγε προσφατα , μπορει να με κατατοπίσει ? ευχαριστω
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Λοιπόν μπορείς να αγοράσεις κάρτα από εκεί..εγώ είχα πάρει πάροχο vip...σκανταρλια για φαγητό στο tri sessiri..έχει και τσιγγάνικα βιολιά..έχει ένα πολύ καλό παλιό εστιατόριο κοντά στην εκκλησία του Αγίου. Σάββα δεν θυμάμαι ονομα αλλά είχε ταβλα με καπνιστά κρέατα κ από πανω καιμακι..ένα υπέροχο καφέ κάτω στο Δούναβη ξύλινη προβλήτα πάνω στο νερό..κ για χοτελ πολύ καλό κ φτηνό το Belgrade city hotel
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου

Kralja Milana 31 City Centre, Βελιγράδι 11000 Σερβία. Pollet ένα πολύ καλό εστιατόριο στο Βελιγράδι. Δεν είναι τουριστικό πηγαίνουν πολλοί ντόπιοι και έχει αρκετά βράδια ζωντανή μουσική.
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
θέλω να ευχαριστήσω αυτούς που με βοήθησαν στις απορίες μου και να σας συστήσω να κανετε ενα ταξιδι στο Βελιγράδι όσοι δεν έχετε πάει ,,εμείς μείναμε καταενθουσιασμενοι ,,καλα ταξίδια σε όλους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.412
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom