Σερβία Ταξίδι στο Βελιγράδι.

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.471
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
το πρεσεβο να παρέμενε ως έχει, με ισχυρή αυτονομία δηλαδή.
Αν ήθελαν να παραμείνουν με ισχυρή αυτονομία στη Σερβία, τότε γιατί έφαγαν ήττα όταν δεν συμπεριελήφθησαν αυτά τα εδάφη στο Κόσοβο; Δεν νομίζω οτι είναι τόσο απλό το όλο θέμα
 

duty_free

Member
Μηνύματα
905
Likes
3.238
Αν ήθελαν να παραμείνουν με ισχυρή αυτονομία στη Σερβία, τότε γιατί έφαγαν ήττα όταν δεν συμπεριελήφθησαν αυτά τα εδάφη στο Κόσοβο; Δεν νομίζω οτι είναι τόσο απλό το όλο θέμα
Oχι , δεν λέω ότι αυτοί θα δεχθούν να παραμείνουν στη Σερβία.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.101
Likes
23.970
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
. Πέρα απο την προσωπική μου ευχαρίστηση δεν έχω κανέναν άλλο λόγο να γράψω ιστορίες. Άλλωστε οι ιστορίες μου δεν έχουν καμία χρησιμότητα.
Εντάξει. Γράψε εσύ για προσωπική σου ευχαρίστηση και εμείς θα τις διαβάζουμε ως λαθραναγνώστες. :) :) :)
Το αν έχουν οι ιστορίες σου κάποια χρησιμότητα άφησέ το σε εμάς να το κρίνουμε.
Εσύ απλά γράφε.:):):)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.471
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Oχι , δεν λέω ότι αυτοί θα δεχθούν να παραμείνουν στη Σερβία.
Γιατί όχι, αφού είναι αυτόνομη περιοχή όπως λες. Ή μήπως όχι; Μπορούμε να την βαφτίσουμε εμείς ως αυτόνομη όμως, κανένα πρόβλημα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.155
Likes
20.471
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μακάρι να είχα τον χρόνο που είχα στην πανδημία. Θα έγραφα. Αλλά δεν έχω τόσο ελεύθερο χρόνο και αυτός ο λιγος που έχω είναι πολύτιμος! :)
Μέχρι να ξανά βρω χρόνο συνεχίστε εσείς να με κρίνετε, κανένα πρόβλημα :haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Πως ειναι το Βελιγραδι την περιοδο των γιορτων; Υπαρχουν χριστουγεννιατικες αγορες κλπ; Θα βρισκομαι εκει απο τις 21 μεχρι και τις 25 Δεκεμβριου
Υποψιν οτι στην Σερβια γιορταζουν τα Χριστουγεννα 7 Ιανουαριου.
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
224
Likes
475
Πως ειναι το Βελιγραδι την περιοδο των γιορτων; Υπαρχουν χριστουγεννιατικες αγορες κλπ; Θα βρισκομαι εκει απο τις 21 μεχρι και τις 25 Δεκεμβριου
ειναι πολυ ομορφα τα Χριστουγεννα στο Βελιγραδι, οι Σερβοι γιορταζουν 2 Χριστουγεννα... 25 Δεκεμβριου και 7 Ιανουαριου καθως και 2 πρωτοχρονιες (1 και 13 Ιανουαριου...) οποτε ολη αυτη η περιοδος ειναι εορταστικη... παρε μια γευση
 
Μηνύματα
45
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Υποψιν οτι στην Σερβια γιορταζουν τα Χριστουγεννα 7 Ιανουαριου.
Το ξερω, αλλα το εμαθα με τον λαθος τροπο. Αφου εκλεισα τα εισιτηρια...

ειναι πολυ ομορφα τα Χριστουγεννα στο Βελιγραδι, οι Σερβοι γιορταζουν 2 Χριστουγεννα... 25 Δεκεμβριου και 7 Ιανουαριου καθως και 2 πρωτοχρονιες (1 και 13 Ιανουαριου...) οποτε ολη αυτη η περιοδος ειναι εορταστικη... παρε μια γευση
Δεν βλεπω πολλους στολισμους αλλα ειναι και νωρις ακομα. Χαιρομαι που γιορταζουν και τις 2 ημερομηνιες. Πιστευα οτι δεν μπαιναμε στο γιορτινο πνευμα. Ευχαριστω πολυ.

Πληροφοριες για εστιατορια; Ψαχνω να κλεισω και ενα εστιατοριο καπως ρομαντικο ας το πουμε, για ζευγαρι. Τι μου προτείνετε;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.340
Το ξερω, αλλα το εμαθα με τον λαθος τροπο. Αφου εκλεισα τα εισιτηρια...

Δεν βλεπω πολλους στολισμους αλλα ειναι και νωρις ακομα. Χαιρομαι που γιορταζουν και τις 2 ημερομηνιες. Πιστευα οτι δεν μπαιναμε στο γιορτινο πνευμα. Ευχαριστω πολυ.

Πληροφοριες για εστιατορια; Ψαχνω να κλεισω και ενα εστιατοριο καπως ρομαντικο ας το πουμε, για ζευγαρι. Τι μου προτείνετε;
Τσέκαρε αυτό.Χρειάζεται κράτηση.

Iva New Balkan Cuisine restoran - New Balkan Cuisine
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.141
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom