• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Οκτώβριο - Νοέμβριο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
  • Εκπομπή Travelstories!! Δείτε το 3ο επεισόδιο εδώ

Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί...τα φώτα σας

takaroun

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
επειδή πήγα πρόσφατα για 6 ολόκληρες μέρες έκανα το λάθος να μείνω μόνο 2 βράδια ουμπούντ και 3 σεμινιάκ, θα σου πρότεινα 4 ουμπούντ και 3 σεμινιάκ ή 5-2, έχει καταπληκτικά μέρη και η πρωτεύουσα να δεις, επίσης θα πρέπει να νοικιάσεις οπωσδήποτε για κάποιες μέρες οδηγό από το πρωί μέχρι το βράδυ με κόστος περίπου 35ευρώ όλα μέσα, επίσης αν θέλεις μπορώ να σου προτείνω τον οδηγό μας τον οποίο μας τον πρότεινε ένας συγγενής μου που μένει μόνιμα εκεί αρκετα χρόνια τωρα.
Εγώ ψάχνω οδηγό αν μπορείς δώσε μου τα στοιχεία του.

Leftris B

Member
Επόμενο Ταξίδι
japan/france
Ονειρεμένο Ταξίδι
πάντα ο επόμενος!!
Εγώ ψάχνω οδηγό αν μπορείς δώσε μου τα στοιχεία του.
https://instagram.com/made_balitour?igshid=pl05qsf3sedn αν δεν βγάλεις άκρη από ινστα ενημέρωσε με να βρω τον αριθμό του, πολύ ευγενικός , φοβερά εξυπηρετικός και λογικές τιμές , κάπου 30-40€ είναι την ημέρα μαζί με καύσιμα , η τιμή έχει και σχέση τις αποστάσεις που θα διανύσεις αν πας μακρυά πάει 60000 αν όχι μακρυά 50000, σε κάθε περίπτωση πρέπει να ρώτησεις γιατί μετά πάντα δημιουργούνται παρεξηγήσεις

takaroun

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και τους δύο Θάλια ο δικός σου πόσο χρέωνε?εγώ θα τον θέλω για 4-5 μέρες κάθε μέρα να μας πηγαίνει όπου θέλω μέχρι το βράδυ.παίζει καλύτερη τιμή αν τον κλείσω για πολλές μέρες?

thalia tsif

Member
Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και τους δύο Θάλια ο δικός σου πόσο χρέωνε?εγώ θα τον θέλω για 4-5 μέρες κάθε μέρα να μας πηγαίνει όπου θέλω μέχρι το βράδυ.παίζει καλύτερη τιμή αν τον κλείσω για πολλές μέρες?
εγω έδωσα αυτά..με αυτό το προγραμμα
Screenshot_20200214-135239.png

Screenshot_20200214-135429.png

Screenshot_20200214-135440.png

Last edited by a moderator:
Φίλε takaroun εγω με τη σειρα μου να σε συμβουλεύσω να κάνεις νε μεν μια καλή έρευνα για οδηγούς αλλά μην τους κλείσεις. Υπάρχει υπερπροσφορα από οδηγούς, δεν θα μείνεις μετεωρος. Ακόμα αν τον κλείσεις για όλες τις μέρες όπως θέλεις, αντε να γλυτώσεις 35 €. Εκεί που θα σου έχει φτάσει το ταξίδι νομίζω το ποσό αυτό είναι αμελητέο. Ακόμα, επειδή είναι τόσο μακρινό άρα και κουραστικό ταξίδι ίσως κάποια μέρα να μην έχεις κέφι να βγεις αλλά να απολαύσεις τις παροχές του ξενοδοχείο σου, γαμήλιο αν θυμάμαι καλά πας. Όπως και να έχει η Θάλεια σε έχει καθοδηγήσει κατάλληλα.

Manosp88

Member
καλησπέρα. θα παμε διακοπες με την κοπελα μου τον μαρτιο για 12 βραδια.
θελουμε να μοιρασουμε τις μερες μας σε ubud-Seminyak-nusa penida.

1ον) είναι καλες επιλογες για να μεινουμε σε αυτές τις περιοχες?
2ον) που να μεινουμε περισσοτερες μερες και που λιγοτερες?

takaroun

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
Φίλε takaroun εγω με τη σειρα μου να σε συμβουλεύσω να κάνεις νε μεν μια καλή έρευνα για οδηγούς αλλά μην τους κλείσεις. Υπάρχει υπερπροσφορα από οδηγούς, δεν θα μείνεις μετεωρος. Ακόμα αν τον κλείσεις για όλες τις μέρες όπως θέλεις, αντε να γλυτώσεις 35 €. Εκεί που θα σου έχει φτάσει το ταξίδι νομίζω το ποσό αυτό είναι αμελητέο. Ακόμα, επειδή είναι τόσο μακρινό άρα και κουραστικό ταξίδι ίσως κάποια μέρα να μην έχεις κέφι να βγεις αλλά να απολαύσεις τις παροχές του ξενοδοχείο σου, γαμήλιο αν θυμάμαι καλά πας. Όπως και να έχει η Θάλεια σε έχει καθοδηγήσει κατάλληλα.
Αν είναι τόσο μικρή η διαφορά έχεις δίκιο δεν αξίζει να κλείσω από πριν.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.547
Μέλη
35.369
Νεότερο μέλος
Νικος φουντουλης

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom