Γερμανία Ταξίδι στο Μόναχο

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Μάκη χαίρομαι που πέρασες τόσο όμορφα...!!! Ευχαριστούμε για τη mini αλλά κατατοπιστικότατη περιγραφή και φυσικά για τις φοβερές φωτογραφίες σου...Πάντα τέτοια :D !
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μάκη ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες φωτός και την περιγραφή σου! :) Ανέβασε και καμιά άλλη φωτό αν θες! :D Άντε, και στα επόμενα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.933
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ευχαριστώ πολύ τους φίλους μου για τα καλά τους λόγια,εγώ όμως σας ευχαριστώ περισσότερο γιατί με την πολύτιμη βοήθειά σας πραγματοποίησα αυτό το υπέροχο ταξίδι μου.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.933
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μάκη ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες φωτός και την περιγραφή σου! :) Ανέβασε και καμιά άλλη φωτό αν θες! :D Άντε, και στα επόμενα!
αγαπητή μου underwater σ'ευχαριστώ για την ευχή σου.θα προσπαθήσω να ανεβάσω και μερικές ακόμη φωτό. Τώρα όσον αφορά την ευχή σου,θα ήθελα να σου πω ότι στην πτήση της επιστροφής η γυναίκα μου εξέφρασε την επιθυμία για το επόμενο ταξίδι μας και η επιθυμία την είναι Εδιμβούργο και Χάιλαντς. Θα μπορούσα να της χαλάσω το χατίρι???? όχι βέβαια.γι'αυτό θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθειά σου.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μάκη, βάλε και καμιά φωτό με μπύρες :D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μάκη πολύ ωραίες οι φωτός! :)
Όμορφα τοπία και μεριές και κολασμένα φαγητά!

Τώρα όσον αφορά την ευχή σου,θα ήθελα να σου πω ότι στην πτήση της επιστροφής η γυναίκα μου εξέφρασε την επιθυμία για το επόμενο ταξίδι μας και η επιθυμία την είναι Εδιμβούργο και Χάιλαντς. Θα μπορούσα να της χαλάσω το χατίρι???? όχι βέβαια.γι'αυτό θα χρειαστώ την πολύτιμη βοήθειά σου.
Πάντα στην διάθεσή σας! :D
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Φιλε Μακη,πρωτα απο ολα ευχαριστω για τις φωτο που μου θυμισαν το υπεροχο ταξιδι μου στη Βαυαρια το 2006.Ειναι τοσο ωραιο που πολλες απο τις διαδρομες σου τις εκανα ακριβως με τον ιδιο τροπο,ειναι σαν να εκανα το ταξιδι ξανα κι αυτο ειναι μαγικο!Οποτε βρεις χρονο γραψε περισσοτερες εντυπωσεις για το Λινταου και το Εταλ που δεν πηγα τοτε,επισης πες μου που εμεινες στο Ομπεραμεργκαου,εγω ειχα μεινει σε μια υπεροχη-και φθηνη-πανσιον στην ακρη του χωριου αλλα δεν θυμαμαι το ονομα.Ευχομαι συντομα κι αλλο ταξιδι!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.960
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μάκη, πανέμορφες και αυτές οι φωτογραφίες σου.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.933
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom